Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały
46"43'Żak Marcin2
Rowba Sergiusz3
42"16'Gotówko Damian1
Rowba Sergiusz2
34"31'Wojciechowski Grzegorz1
Wasilewski Jan2
30"53'Wasilewski Jan0
Choma Damian3
27"01'Łabaniec Marek2
Pałac Maciej1
26"31'Rowba Sergiusz3
Choma Damian0
26"14'Hryń Adam2
Zawadzki Kacper1
24"36'Żak Marcin3
Wasilewski Jan0
23"08'Pietrzak Aleksander1
Świeca Bartosz2
21"46'Draus Alan1
Choma Damian2
34"10'Kirszenstein Patrycja2
Wilas Karolina3
27"51'Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
25"33'Kirszenstein Patrycja1
Pozlewicz Anna3
23"52'Banasiewicz Elżbieta2
Wilas Karolina3
13"47'Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja3
10"53'Banasiewicz Elżbieta0
Pozlewicz Anna3
'Wiciński AnnaW
Wilas Karolina3
'Mendyka Małgorzata0
Pozlewicz Anna3
'Kirszenstein Patrycja3
Mendyka MałgorzataW
'Kirszenstein Patrycja3
Wiciński AnnaW
20"44'Charzewski-Woś Fryderyk3
Poniatowski Mateusz1
19"02'Konsewicz Aleksander0
Charzewski-Woś Fryderyk3
15"53'Banasiewicz Oskar3
Bińczyk Tymoteusz1
14"20'Konsewicz Aleksander0
Poniatowski Mateusz3
14"19'Wasielewski Jakub0
Nogawka Maciej3
13"20'Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej3
10"38'Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej3
8"35'Wasielewski Jakub0
Bińczyk Tymoteusz3
7"05'Wasielewski Jakub0
Banasiewicz Oskar3
'Konsewicz Aleksander3
Zawadzki Kacper0
12"09'Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
11"33'Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
10"21'Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
'Zawadzki KacperW
Wasielewski Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały
Rowba Sergiusz116"53'
Wasilewski Jan90"22'
Żak Marcin89"46'
Hryń Adam83"58'
Choma Damian83"00'
Wojciechowski Grzegorz71"30'
Szmańda Łukasz68"36'
Pietrzak Aleksander65"53'
Gotówko Damian63"07'
Zierkiewicz Piotr61"17'
Wilas Karolina69"29'
Kirszenstein Patrycja59"28'
Pozlewicz Anna49"52'
Banasiewicz Elżbieta39"51'
Nogawka Maciej34"25'
Bińczyk Tymoteusz32"04'
Banasiewicz Oskar30"58'
Charzewski-Woś Fryderyk30"41'
Wasielewski Jakub29"17'
Poniatowski Mateusz27"08'
Konsewicz Aleksander23"59'
Bińczyk Tymoteusz9"49'
Konsewicz Aleksander9"49'
Poniatowski Mateusz8"55'
Banasiewicz Oskar8"55'
Nogawka Maciej8"37'
Charzewski-Woś Fryderyk8"37'

Czas setów: 18 godz. 44 min 56 s

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały

883 min 59 s

20"36'
2 set
Gotówko Damian1
Rowba Sergiusz2
14"31'
3 set
Wojciechowski Grzegorz1
Wasilewski Jan2
12"46'
2 set
Żak Marcin2
Haugen Brandon0
11"36'
2 set
Wasilewski Jan0
Choma Damian3
10"37'
1 set
Rowba Sergiusz3
Choma Damian0
9"57'
4 set
Żak Marcin2
Rowba Sergiusz3
9"30'
1 set
Gotówko Damian1
Rowba Sergiusz2
9"19'
2 set
Wojciechowski Grzegorz1
Wasilewski Jan2
8"48'
3 set
Paździor Magdalena1
Durkalec Michał2
8"46'
5 set
Żak Marcin2
Rowba Sergiusz3

109 min 20 s

7"22'
3 set
Kirszenstein Patrycja2
Wilas Karolina3
6"25'
3 set
Kirszenstein Patrycja1
Pozlewicz Anna3
5"48'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Wilas Karolina3
5"47'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Wilas Karolina3
5"23'
5 set
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
5"15'
2 set
Banasiewicz Elżbieta2
Wilas Karolina3
5"06'
4 set
Kirszenstein Patrycja1
Pozlewicz Anna3
4"54'
3 set
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
4"54'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Wilas Karolina3
4"40'
1 set
Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja3

104 min 16 s

7"45'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Poniatowski Mateusz1
6"02'
1 set
Wasielewski Jakub0
Nogawka Maciej3
4"56'
1 set
Konsewicz Aleksander0
Charzewski-Woś Fryderyk3
4"50'
3 set
Konsewicz Aleksander0
Charzewski-Woś Fryderyk3
4"30'
1 set
Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej3
4"13'
3 set
Banasiewicz Oskar3
Bińczyk Tymoteusz1
4"11'
2 set
Wasielewski Jakub0
Nogawka Maciej3
4"00'
2 set
Konsewicz Aleksander0
Charzewski-Woś Fryderyk3
3"58'
3 set
Konsewicz Aleksander0
Poniatowski Mateusz3
3"56'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej3

27 min 21 s

4"00'
3 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
3"36'
3 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
3"32'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
3"15'
1 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
3"13'
2 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
2"36'
1 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
2"35'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
2"30'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
2"04'
2 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3

Małych punktów: 4146

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały

2867

Rowba Sergiusz166
Hryń Adam130
Wojciechowski Grzegorz126
Żak Marcin124
Zierkiewicz Piotr120
Choma Damian114
Szmańda Łukasz113
Pietrzak Aleksander111
Haugen Brandon111
Wysoczański Marcin107

530

Pozlewicz Anna188
Wilas Karolina141
Kirszenstein Patrycja109
Banasiewicz Elżbieta59
Mendyka Małgorzata18
Wiciński Anna15

615

Charzewski-Woś Fryderyk106
Nogawka Maciej99
Poniatowski Mateusz87
Banasiewicz Oskar79
Zawadzki Kacper73
Konsewicz Aleksander67
Bińczyk Tymoteusz66
Wasielewski Jakub38

134

Nogawka Maciej33
Banasiewicz Oskar33
Bińczyk Tymoteusz33
Konsewicz Aleksander13
Charzewski-Woś Fryderyk11
Poniatowski Mateusz11

Wszystkich rozegranych setów: 236

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały

158

31

38

9


Wszystkich rozegranych meczów: 88

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały

65

8

12

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU19OU19 - Finały
4.82'
1 set
Haugen Brandon2
Gotówko Damian0
13.45'
2 set
Rowba Sergiusz2
Szczepaniak Sławomir0
14.64'
3 set
Wysoczański Marcin2
Pietrzyk Piotr1
15.55'
1 set
Kolasa Bartosz0
Zierkiewicz Piotr2
15.64'
1 set
Wysoczański Marcin2
Pietrzyk Piotr1
15.82'
2 set
Pozlewicz Anna2
Szczepaniak Sławomir0
16.18'
1 set
Wysoczański Marcin2
Pozlewicz Anna0
16.27'
2 set
Paździor Magdalena2
Krawczyk Krzysztof0
17.00'
2 set
Pozlewicz Anna2
Paździor Magdalena0
17.00'
2 set
Łabaniec Marek0
Świeca Bartosz2
13.27'
1 set
Banasiewicz Elżbieta0
Pozlewicz Anna3
13.45'
5 set
Banasiewicz Elżbieta2
Wilas Karolina3
15.18'
2 set
Banasiewicz Elżbieta0
Pozlewicz Anna3
17.27'
1 set
Banasiewicz Elżbieta2
Wilas Karolina3
17.73'
2 set
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
18.45'
3 set
Banasiewicz Elżbieta0
Pozlewicz Anna3
18.91'
3 set
Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja3
19.91'
2 set
Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja3
20.55'
4 set
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
20.77'
1 set
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
12.27'
1 set
Wasielewski Jakub0
Banasiewicz Oskar3
12.55'
2 set
Wasielewski Jakub0
Banasiewicz Oskar3
12.73'
3 set
Wasielewski Jakub0
Bińczyk Tymoteusz3
12.91'
2 set
Wasielewski Jakub0
Bińczyk Tymoteusz3
13.18'
2 set
Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej3
13.18'
3 set
Wasielewski Jakub0
Banasiewicz Oskar3
14.45'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej3
14.64'
2 set
Konsewicz Aleksander0
Poniatowski Mateusz3
15.09'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Poniatowski Mateusz1
15.64'
1 set
Banasiewicz Oskar3
Bińczyk Tymoteusz1
11.27'
2 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
13.64'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
14.09'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
14.18'
1 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
17.55'
2 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3
17.73'
1 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
19.27'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
19.64'
3 set
Poniatowski Mateusz0
Banasiewicz Oskar3
21.82'
3 set
Konsewicz Aleksander0
Bińczyk Tymoteusz3

Decyzji sędziowskich: 49 (1.3%)

Stroke 21
42.9%
Let 27
55.1%
Nolet 1
2%

OPENDAMSKAOU19
15 15.2%
6-9-0
Żak Marcin2
Rowba Sergiusz3
8 10.3%
4-4-0
Łabaniec Marek2
Pałac Maciej1
6 11.1%
3-3-0
Pozlewicz Anna2
Kirszenstein Patrycja1
6 9.8%
1-5-0
Hryń Adam1
Draus Alan2
4 5.6%
1-3-0
Paździor Magdalena2
Olbryk Marcin1
2 6.1%
1-1-0
Jagiełowicz Sylwester2
Szmańda Łukasz0
2 6.1%
2-0-0
Krawczyk Krzysztof0
Pałac Maciej2
1 1.7%
1-0-0
Żak Marcin3
Wasilewski Jan0
1 2.4%
1-0-0
Pozlewicz Anna0
Gotówko Damian2
1 2.6%
1-0-0
Haugen Brandon2
Gotówko Damian0
1 1.1%
0-0-1
Pozlewicz Anna2
Wilas Karolina3
1 1.6%
0-1-0
Charzewski-Woś Fryderyk3
Poniatowski Mateusz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0