Serdecznie zapraszamy do klubu Pop Gym, który mieści się przy ulicy Witolda 7 II piętro w Radomiu, gdzie zostanie rozegrany turniej squasha POP GYM SQUASH CUP kat. C. OPEN pod patronatem Polskiego Związku Squasha. (PZSQ)

Rozpoczęcie turnieju odbędzie się od godziny 11:00 ( nie przewidujemy spóźnień!)
Przewidywalny czas trwania turnieju - ok. 5-6h 

Zasady ogólne: 
Warunkiem wzięcia udziału w turnieju wymagana jest licencja PZSQ (osoby bez licencji nie będą miały możliwości gry), licencję można wyrobić bezpłatnie pod linkiem: https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje/  lub w dniu turnieju w klubie.

Organizator planuję rozgrywanie meczów na zasadach Best of 3 lub Best of 5 w zależności od liczby zapisanych osób. Jeżeli udział w turnieju weźmie liczba powyżej 20 osób turniej zostanie rozegrany na zasadach Best of 3, natomiast jeżeli udział w turnieju weźmie liczba osób poniżej 20 turniej zostanie rozegrany na zasadach Best of 5. Półfinały, o 3 miejsce oraz finał w turnieju zostaną rozegrane na zasadach Best of 5.

UWAGA – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez organizatora.
Mecze rozgrywamy systemem pucharowym( drabinka). Mecze rozgrywamy na 3 kortach renomowanej firmy McWill.  Piłka turnieju: Dunlop.  Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.

Nagrody:
Za zajęcie trzech najlepszych miejsc organizator przygotuje puchary oraz przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Wpisowe:
Opłata wpisowa do turnieju wynosi: 55zł* 
Zapisanie się nie gwarantuje startu w turnieju, opłacisz wpisowe masz potwierdzony udział, informacja dotyczy Wszystkich zawodników. Osoby, które nie opłacą wpisowego przeniesione zostaną na listę rezerwową(nie gwarantujemy gry). 

Ranking nie ma wpływu na udział w turnieju, grają osoby, które wcześniej opłacą wpisowe. 
Zgłoszenia przyjmujemy do 18.10.2019 r.

Prosimy o dokonywanie wpłat na podany numer konta : 97 1910 1048 2787 5176 8047 0001
W tytule przelewu prosimy podać hasło "wpisowe turnieju", a także swoje imię i nazwisko oraz nr licencji PZSQ. Płatności można dokonać również w dniu turnieju na recepcji, ale nie gwarantujemy udziału w turnieju jeżeli liczba zawodników będzie większa niż liczba miejsc.

Ilość maksymalna uczestników 32 osoby. 
Po uiszczeniu opłaty przez 32 zawodników zapisy zostaną zamknięte. W przypadku nie zebrania minimum 8 zawodników turniej zostanie przeniesiony na inny termin. Proszę również zapoznać się z regulaminem poniżej. 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: https://bo5.pl/popgym, zapisać się do turnieju można także przez aplikację mobilną Best of Five. 
Potwierdzenie dokonania wpłaty oraz potwierdzenie udziału prosimy wysyłać na adres mailowy squash@popgym.pl 

W razie pytań, prosimy o kontakt: 
e-mail: squash@popgym.pl
Tel. 697-785-229 (Dawid) 

 

POP GYM SQUASH CUP vol.3 kat. C OPEN pod patronatem PZSQ 19 października 2019 r.

 1. Organizatorem turnieju jest klub Pop Gym Sport & Health Premium Club.
 2. Wszelkie informacje dotyczące turnieju są dostępne w aplikacji mobilnej Best of Five, lub na stronie www.bo5.pl/popgym a także na oficjalnym fanpage-u POP GYM SQUASH RADOM.
 3. Opłata wpisowa wynosi 55 zł. Prosimy o dokonywanie wpłat na podany numer konta : 97 1910 1048 2787 5176 8047 0001
  W tytule przelewu prosimy podać hasło "wpisowe turnieju", a także swoje imię i nazwisko oraz nr licencji PZSQ. Płatności można dokonać również w dniu turnieju na recepcji, ale nie gwarantujemy udziału w turnieju jeżeli liczba zawodników będzie większa niż liczba miejsc.
 4. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne  z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
 5. Turniej rozpocznie się 19 października 2019 r. o godzinie 11:00. na kortach Pop Gym Sport & Health Premium Club w Radomiu przy ulicy Witolda 7
 6. Liczba graczy jest ograniczona - minimalna ilość graczy to 8 osób, maksymalna ilość graczy to 32 osoby.
 7. W przypadku nie zgłoszenia się minimalnej liczby osób turniej zostanie przełożony.
 8. Zgłoszenia przyjmujemy do 18.10.2019 r. przez aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.bo5.pl  lub poprzez https://bo5.pl/popgym
 9. Opłata wpisowa po jej uiszczeniu nie podlega zwrotowi, jeżeli gracz nie weźmie udziału w turnieju niezależnie od wynikłej sytuacji.
 10. W dniu 18 października 2019 r. zostanie przeprowadzone losowanie.
 11. Zawodnik jest dopuszczony do rozgrywek po zapisaniu się do turnieju, uiszczeniu opłaty oraz podpisaniu regulaminu organizowanego turnieju.
 12. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
 13. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko.
 14. Mecze rozgrywane są do dwóch lub trzech wygranych setów w zależności od złoszonych uczestników.
  Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez organizatora turnieju.
 15. Mecze rozgrywamy systemem pucharowym( drabinka). Gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach.
  Piłka turnieju: Dunlop. Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.
 16. Nie można odmówić rozegrania meczu ( w takim przypadku jest to walkower ).
 17. Czas oczekiwania na zawodnika wynosi 10 min. Zawodnik, który nie stawi się na czas przegrywa swój mecz walkowerem.
 18. Mecze rozgrywane będą bez udziału sędziego, prowadzone wg. zasady „fair – play”
 19. Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squasha opublikowane na stronie www.polskisquash.pl
 20. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów, a także wykorzystywania ich w późniejszych celach marketingowych na potrzeby klubu.
 21. Dla graczy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca organizator ufundował nagrody.
 22. Wszelkie sprawy sporne należy zgłaszać do organizatora rozgrywek – Pop Gym Sport & Health Premium Club przy ulicy Witolda 7.