Najdłuższy mecz

OPEN
40"21'Szymczyk Michał1
Rygielski Rafał3
30"43'Świeca Bartosz1
Dobry Marek3
24"07'Gulowaty Krzysztof2
Stiskun Maciej1
23"26'Dobry Marek3
Rygielski Rafał0
22"34'Borg Michał1
Świeca Bartosz2
21"26'Sojka Piotr2
Kania Łukasz1
20"59'Pajestka Adam1
Kania Łukasz2
19"23'Pastuszka Przemysław1
Szymczyk Michał2
16"45'Murak Dariusz0
Sojka Mirosława3
15"58'Nosal Daniel0
Sojka Piotr3

Najdłużej na korcie

OPEN
Szymczyk Michał62"30'
Rygielski Rafał62"10'
Dobry Marek61"10'
Świeca Bartosz56"35'
Kania Łukasz45"34'
Sojka Mirosława38"26'
Gulowaty Krzysztof32"47'
Sojka Piotr32"41'
Mazur Dawid25"12'
Nosal Daniel23"42'

Czas setów: 4 godz. 41 min 30 s

OPEN

281 min 30 s

10"38'
1 set
Szymczyk Michał1
Rygielski Rafał3
9"13'
4 set
Szymczyk Michał1
Rygielski Rafał3
8"08'
2 set
Szymczyk Michał1
Rygielski Rafał3
8"05'
4 set
Świeca Bartosz1
Dobry Marek3
8"03'
3 set
Dobry Marek3
Rygielski Rafał0
8"03'
2 set
Gulowaty Krzysztof2
Stiskun Maciej1
8"02'
3 set
Sojka Piotr2
Kania Łukasz1
7"47'
2 set
Mazur Dawid0
Dobry Marek2
7"37'
3 set
Borg Michał1
Świeca Bartosz2
7"35'
2 set
Borg Michał1
Świeca Bartosz2

Małych punktów: 3079

OPENDAMSKA

2006

Sojka Piotr135
Nosal Daniel119
Dobry Marek117
Jarzembowska Maria116
Szymczyk Michał113
Świeca Bartosz113
Borg Michał100
Rygielski Rafał95
Gulowaty Krzysztof93
Matyja Michał93

1073

Jarzembowska Maria195
Nosal Sylwia170
Sojka Mirosława155
Kwaśniak Izabela130
Tyrna Iwona128
Pękala Barbara91
Kania Izabela89
Pysz Katarzyna82
Pławecka Natalia33

Wszystkich rozegranych setów: 184

OPENDAMSKA

117

67


Wszystkich rozegranych meczów: 62

OPENDAMSKA

42

20


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
11.18'
2 set
Rygielski Rafał2
Kania Łukasz0
14.91'
2 set
Sojka Mirosława0
Nosal Daniel3
15.09'
3 set
Murak Dariusz0
Sojka Mirosława3
15.91'
3 set
Sojka Mirosława0
Jarzembowska Maria3
16.73'
3 set
Sojka Mirosława0
Nosal Daniel3
16.91'
3 set
Nosal Daniel0
Sojka Piotr3
17.09'
2 set
Lewandowski Aleksander0
Świeca Bartosz2
22.64'
3 set
Pastuszka Przemysław1
Szymczyk Michał2
23.09'
1 set
Mazur Dawid2
Schneider Rafał0
24.36'
1 set
Nosal Daniel0
Sojka Piotr3

Decyzji sędziowskich: 1 (0,1%)

Stroke 1
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,8%
1-0-0
Gulowaty Krzysztof2
Stiskun Maciej1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0