Serdecznie zapraszamy na cykl turniejów kategorii B .Turniej pod patronatem PZSQ, 

 

VanillaSPA & VanillaSKY II kat. B odbędzie się w piątek 30.08.2019

OPEN Start godz. 18:00

Damski odbędzie się w sobotę 31.08.2019 o godzinie 10:00

 

Zasady rozgrywania turnieju

Turniej kategorii OPEN Turniej jednodniowy rozgrywany systemem pucharowym, z grą o każde miejsce.

Przegrany sędziuje kolejny mecz, odbywający się na tym samym korcie.Gramy systemem Best of 5 (do 3 gemów wygranych), do 11 pkt, na przewagi.

Zapisy na turniej

Zapisy przyjmujemy na adres mailowy: kontakt@enjoysquashkrakow.pl lub w systemie bo5W zgłoszeniu na turniej squasha należy podać: imię i nazwisko miasto numer telefonu numer licencji i aktualny ranking PZSQ.

UWAGA! Zawodnicy, którzy nie brali wcześniej udziału w turnieju pod patronatem Polskiego Związku Squasha muszą wyrobić ją przez wypełnienie wniosku na stronie – https://polskisquash.pl/regulaminy-i-przepisy/regulaminy-indywidualne/


Rezygnacje:

W przypadku rezygnacji z udziału w turnieju po losowaniu należy uiścić pełne wpisowe. 

 

Wpisowe:

OPEN- 65zł + 10zł opłaty PZSQ (75zł)

DAMSKI- 45zł + 10zł opłaty PZSQ (55zł)

OPEN+ DAMSKI- 85zł + 10 zł opłaty PZSQ (95zł)

 

Nagrody:

Dla najlepszych uczestników oraz uczestniczek przewidziane są medale oraz nagrody od VanillaSPA & VanillaSKY mieszczące się w Hotelu Niebieskim Art Hotel & SPA przy ul. Flisacka 3 (ul. Kościuszki)

Niebieski Art Hotel & Spa***** to połączenie kameralnej atmosfery hotelu butikowego z nowoczesnym designem kompleksowego obiektu o wysokim standardzie. Niebieski usytuowany jest w jednym w najbardziej urokliwych miejsc w Krakowie.Inspiracją do stworzenia wystroju hotelu była historia i willowy krajobraz Salwatora – dzielnicy artystów. Jasna i orzeźwiająca kolorystyka wnętrz nawiązuje do leniwie płynącej Wisły, a z pokoi i apartamentów na najwyższym piętrze rozciąga się widok na Bulwary Wiślane.Do dyspozycji gości oddajemy łącznie 50 pokoi w tym 2 apartamenty, a także centrum konferencyjne mieszczące 90 osób. Nasze restauracje: VanillaSky oraz Fresco, oferują stały sprawdzony zestaw dań, cyklicznie urozmaicany sezonowymi innowacjami. Kompleksowe VanillaSpa zapewni najwyższy komfort doznań i przyjemność, płynącą z kameralnej atmosfery miejsca. Nienachalna obsługa hotelu sprawi, że Państwa pobyt w Krakowie przebiegnie w miłej atmosferze, a do domu zabierzecie Państwo wyłącznie pozytywne wspomnienia. 

https://niebieski.com.pl/

 

Zgłoszenia OPEN przyjmowane są do 28.08.2019 (środa) do godziny 15:30

Zgłoszenia Damskie przyjmowane są do 29.08.2019 (czwartek) do godziny 15:30