Najdłuższy mecz

19:0017:00
30"26'Błażkiewicz Bartosz3
Sadurski Emil2
28"50'Sadurski Emil1
Krężel Mateusz3
26"16'Brzózka Paweł3
Wiśniewski Jerzy1
23"45'Krężel Mateusz1
Rodziewicz Igor3
22"23'Kaczmarek Michał0
Wiśniewski Jerzy3
21"12'Rodziewicz Kajetan3
Rodziewicz Igor0
19"11'Rodziewicz Kajetan3
Kaczmarek Michał0
13"45'Sadurski Emil1
Kaczmarek Michał2
10"52'Krężel Mateusz0
Wiśniewski Jerzy2
8"30'Błażkiewicz Bartosz0
Brzózka Paweł3
36"36'Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
14"07'Sypniewski Maksymilian0
Sienkiewicz Wojciech3
14"05'Dziewienis Marcin3
Leśków Marcin0
12"47'Kułakowski Piotr3
Kaziul Tomasz0
12"06'Sienkiewicz Wojciech1
Kaziul Tomasz2
11"35'Leśków Marcin0
Sienkiewicz Wojciech3
11"29'Sypniewski Maksymilian3
Chodań Mirosław0
10"03'Chodań Mirosław3
Pencakowski Zygmunt0
10"03'Kaziul Tomasz3
Pencakowski Zygmunt0
8"51'Dziewienis Marcin2
Chodań Mirosław0

Najdłużej na korcie

19:0017:00
Sadurski Emil59"28'
Wiśniewski Jerzy49"37'
Krężel Mateusz48"34'
Kaczmarek Michał48"13'
Rodziewicz Igor40"22'
Rodziewicz Kajetan39"44'
Błażkiewicz Bartosz37"36'
Brzózka Paweł35"32'
Kułakowski Piotr57"39'
Dziewienis Marcin56"20'
Sypniewski Maksymilian35"22'
Sienkiewicz Wojciech34"41'
Kaziul Tomasz33"16'
Leśków Marcin30"51'
Chodań Mirosław29"02'
Pencakowski Zygmunt25"59'

Czas setów: 5 godz. 31 min 8 s

19:0017:00

179 min 33 s

10"54'
3 set
Sadurski Emil1
Krężel Mateusz3
8"04'
2 set
Sadurski Emil1
Kaczmarek Michał2
7"00'
3 set
Kaczmarek Michał0
Wiśniewski Jerzy3
6"38'
1 set
Rodziewicz Kajetan3
Kaczmarek Michał0
6"26'
3 set
Brzózka Paweł3
Wiśniewski Jerzy1
6"09'
2 set
Rodziewicz Kajetan3
Rodziewicz Igor0
6"09'
1 set
Kaczmarek Michał0
Wiśniewski Jerzy3
6"06'
1 set
Błażkiewicz Bartosz3
Sadurski Emil2
6"06'
3 set
Rodziewicz Kajetan3
Rodziewicz Igor0
6"05'
2 set
Kaczmarek Michał0
Wiśniewski Jerzy3

151 min 35 s

10"56'
5 set
Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
6"05'
1 set
Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
6"04'
4 set
Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
5"54'
3 set
Sypniewski Maksymilian0
Sienkiewicz Wojciech3
5"41'
2 set
Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
5"34'
3 set
Kułakowski Piotr2
Sypniewski Maksymilian1
5"28'
2 set
Dziewienis Marcin2
Chodań Mirosław0
4"56'
3 set
Kułakowski Piotr3
Kaziul Tomasz0
4"47'
3 set
Dziewienis Marcin2
Kułakowski Piotr3
4"42'
1 set
Dziewienis Marcin3
Leśków Marcin0

Małych punktów: 1313

19:0017:00

704

Sadurski Emil113
Krężel Mateusz94
Wiśniewski Jerzy91
Rodziewicz Kajetan88
Rodziewicz Igor85
Brzózka Paweł82
Kaczmarek Michał77
Błażkiewicz Bartosz74

609

Kułakowski Piotr108
Dziewienis Marcin101
Sienkiewicz Wojciech89
Kaziul Tomasz87
Sypniewski Maksymilian77
Leśków Marcin54
Chodań Mirosław54
Pencakowski Zygmunt39

Wszystkich rozegranych setów: 75

19:0017:00

38

37


Wszystkich rozegranych meczów: 24

19:0017:00

12

12


Szybkość zdobycia punktów

19:0017:00
0.45'
3 set
Błażkiewicz Bartosz0
Brzózka Paweł3
0.85'
1 set
Sadurski Emil1
Kaczmarek Michał2
1.00'
1 set
Sadurski Emil1
Kaczmarek Michał2
7.00'
1 set
Błażkiewicz Bartosz0
Rodziewicz Kajetan2
13.36'
2 set
Rodziewicz Igor2
Brzózka Paweł0
16.64'
3 set
Błażkiewicz Bartosz3
Sadurski Emil2
17.09'
1 set
Rodziewicz Igor2
Brzózka Paweł0
17.36'
1 set
Sadurski Emil1
Krężel Mateusz3
18.73'
2 set
Błażkiewicz Bartosz0
Brzózka Paweł3
19.09'
4 set
Krężel Mateusz1
Rodziewicz Igor3
12.55'
2 set
Kaziul Tomasz3
Pencakowski Zygmunt0
13.18'
2 set
Kułakowski Piotr2
Sypniewski Maksymilian1
14.18'
3 set
Sypniewski Maksymilian3
Chodań Mirosław0
14.64'
3 set
Chodań Mirosław3
Pencakowski Zygmunt0
16.64'
2 set
Leśków Marcin2
Pencakowski Zygmunt0
17.36'
3 set
Kaziul Tomasz3
Pencakowski Zygmunt0
18.00'
1 set
Leśków Marcin0
Sienkiewicz Wojciech3
18.09'
2 set
Sypniewski Maksymilian0
Sienkiewicz Wojciech3
18.18'
2 set
Chodań Mirosław3
Pencakowski Zygmunt0
18.27'
1 set
Leśków Marcin2
Pencakowski Zygmunt0

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 0
0%
Nolet 1
100%

19:00
1 1.3%
0-0-1
Brzózka Paweł3
Wiśniewski Jerzy1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0