Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11
27"23'Bałdyga Artur2
Jesionek Robert1
24"49'Kiwlenko Aleksander1
Smorawiński Marcin2
22"29'Olszyna Marcin1
Fornal Michał2
20"33'Muszyński Piotr2
Dykyi Igor1
20"29'Nowak Mikołaj1
Linke Natalia2
19"05'Tomczak Daniel1
Ratajczak Krzysztof2
19"04'Grzelczak Włodzimierz2
Dyrtkowski Dariusz0
18"28'Rydzewski Mateusz2
Ruciński Jerzy1
17"34'Muszyński Piotr1
Haraj Krzysztof2
17"34'Dyrtkowski Dariusz0
Lach Michał2
24"17'Rybaczewska Monika1
Budzińska Urszula2
20"08'Budzińska Urszula1
Kalas Karolina3
19"38'Pogorzelczyk Iga3
Miedziocha Oliwia1
15"54'Miedziocha Oliwia2
Hulewicz Agnieszka1
13"23'Rydzewska Agnieszka0
Hulewicz Agnieszka2
11"13'Kalas Karolina0
Pogorzelczyk Iga3
10"31'Kalas Karolina2
Wojtania Ewa0
8"20'Pogorzelczyk Iga2
Rydzewska Agnieszka0
8"09'Al-ansi Geena0
Pogorzelczyk Iga2
7"58'Kalas Karolina2
Rożentalska Anna0
29"56'Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
19"23'Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
'Wojtania Ewa3
Rybaczewska Monika1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11
Bałdyga Artur77"27'
Grzelczak Włodzimierz68"22'
Rydzewski Mateusz66"18'
Dyrtkowski Dariusz64"18'
Smorawiński Marcin63"26'
Haraj Krzysztof63"12'
Błaszczyk Janusz61"32'
Kiwlenko Aleksander58"46'
Stranz Artur55"53'
Linke Natalia55"37'
Budzińska Urszula49"28'
Kalas Karolina42"47'
Pogorzelczyk Iga37"47'
Miedziocha Oliwia36"55'
Rydzewska Agnieszka25"47'
Hulewicz Agnieszka23"18'
Rybaczewska Monika21"50'
Rożentalska Anna14"01'
Dolińska Hanna13"35'
Wojtania Ewa9"35'
Al-ansi Geena41"03'
Rybaczewska Monika24"55'
Wojtania Ewa16"08'

Czas setów: 20 godz. 22 min 44 s

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11

1040 min 28 s

10"52'
3 set
Muszyński Piotr2
Dykyi Igor1
9"18'
1 set
Panek Marek0
Handke Dominik2
9"15'
2 set
Grzelczak Włodzimierz2
Dyrtkowski Dariusz0
9"00'
1 set
Paczesny Hubert2
Jabłoński Paweł0
8"53'
1 set
Handke Dominik0
Dyrtkowski Dariusz2
8"48'
1 set
Smorawiński Marcin2
Błaszczyk Janusz0
8"44'
2 set
Bałdyga Artur2
Jesionek Robert1
8"43'
1 set
Dyrtkowski Dariusz0
Lach Michał2
8"34'
3 set
Olszyna Marcin1
Fornal Michał2
8"21'
2 set
Jaruga Rafał0
Grzelczak Włodzimierz2

141 min 13 s

11"01'
1 set
Rybaczewska Monika1
Budzińska Urszula2
7"20'
1 set
Rydzewska Agnieszka0
Hulewicz Agnieszka2
6"37'
3 set
Rybaczewska Monika1
Budzińska Urszula2
6"20'
2 set
Budzińska UrszulaW
Miedziocha Oliwia3
6"09'
1 set
Kalas Karolina2
Wojtania Ewa0
5"07'
1 set
Budzińska Urszula1
Kalas Karolina3
4"51'
1 set
Budzińska UrszulaW
Miedziocha Oliwia3
4"39'
1 set
Kalas Karolina2
Rożentalska Anna0
4"35'
3 set
Budzińska Urszula1
Kalas Karolina3
4"23'
2 set
Miedziocha Oliwia2
Hulewicz Agnieszka1

41 min 3 s

6"31'
1 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
6"29'
2 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
6"27'
3 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
5"28'
4 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
4"29'
2 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
4"18'
1 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
4"11'
4 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
3"10'
3 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1

Małych punktów: 4741

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11

3902

Błaszczyk Janusz136
Rydzewski Mateusz131
Grzelczak Włodzimierz129
Haraj Krzysztof128
Stranz Artur126
Bałdyga Artur125
Paczesny Hubert123
Smorawiński Marcin113
Kaźmierczak Rafał113
Dyrtkowski Dariusz111

607

Pogorzelczyk Iga119
Kalas Karolina101
Budzińska Urszula100
Miedziocha Oliwia75
Rydzewska Agnieszka59
Hulewicz Agnieszka54
Dolińska Hanna28
Rybaczewska Monika28
Rożentalska Anna25
Al-ansi Geena10

232

Wojtania Ewa83
Rybaczewska Monika75
Al-ansi Geena74

Wszystkich rozegranych setów: 270

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11

222

36

12


Wszystkich rozegranych meczów: 114

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11

98

13

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11
0.18'
2 set
Paczesny Hubert2
Mazur Piotr0
0.64'
1 set
Paczesny Hubert2
Mazur Piotr0
10.55'
2 set
Paczesny Hubert2
Czarnecki Oskar0
11.09'
1 set
Braun Rafał2
Czarnecki Oskar0
11.82'
2 set
Braun Rafał2
Czarnecki Oskar0
12.64'
2 set
Tomczak Daniel0
Rusiłowski Roman2
13.18'
1 set
Stranz Artur1
Panek Marek2
13.45'
1 set
Paczesny Hubert2
Czarnecki Oskar0
14.55'
1 set
Bielawski Krzysztof2
Rusiłowski Roman1
15.09'
1 set
Bielawski Krzysztof0
Kaźmierczak Rafał2
13.91'
1 set
Kalas Karolina0
Pogorzelczyk Iga3
14.91'
4 set
Pogorzelczyk Iga3
Miedziocha Oliwia1
15.55'
3 set
Kalas Karolina0
Pogorzelczyk Iga3
15.55'
2 set
Kalas Karolina2
Rożentalska Anna0
17.45'
1 set
Dolińska Hanna0
Rożentalska Anna2
17.64'
1 set
Al-ansi Geena0
Pogorzelczyk Iga2
17.64'
4 set
Budzińska Urszula1
Kalas Karolina3
18.09'
2 set
Dolińska Hanna0
Rożentalska Anna2
18.45'
1 set
Dolińska Hanna0
Rydzewska Agnieszka2
18.55'
1 set
Pogorzelczyk Iga2
Rydzewska Agnieszka0
17.27'
3 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
22.82'
4 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
23.45'
1 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
24.45'
2 set
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1
29.77'
3 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
29.82'
4 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
30.08'
1 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
35.18'
3 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
35.36'
2 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3
35.55'
1 set
Rybaczewska Monika1
Al-ansi Geena3

Decyzji sędziowskich: 22 (0,5%)

Stroke 9
40,9%
Let 12
54,5%
Nolet 1
4,5%

OPENDAMSKIDAMSKI 9-11
4 8%
1-3-0
Jura Wojciech1
Grzelczak Włodzimierz2
4 7%
1-3-0
Kaźmierczak Rafał1
Grzelczak Włodzimierz2
2 5,6%
2-0-0
Haraj Krzysztof0
Jabłoński Paweł2
1 3,2%
0-1-0
Jaruga Rafał2
Ruciński Eryk0
1 2,9%
1-0-0
Muszyński Piotr0
Dąbrowski Michał2
1 1,8%
0-1-0
Olszyna Marcin1
Stranz Artur2
1 1,9%
1-0-0
Kudela Karol1
Panek Marek3
1 3%
0-1-0
Nowak Mikołaj0
Lach Michał2
1 1,7%
0-1-0
Błaszczyk Janusz1
Rydzewski Mateusz2
1 2,7%
1-0-0
Linke Natalia0
Bielawski Krzysztof2
2 3,4%
1-1-0
Miedziocha Oliwia2
Hulewicz Agnieszka1
1 2,7%
0-1-0
Dolińska Hanna0
Rydzewska Agnieszka2
1 1,4%
0-0-1
Budzińska Urszula1
Kalas Karolina3
1 1,4%
1-0-0
Wojtania Ewa3
Al-ansi Geena1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0