Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
54"19'Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
47"28'Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj1
39"28'Pyda Andrzej2
Spoljar Domagoj3
31"43'Pełczyński Adam3
Filipowski Dariusz1
30"29'Dominiak Kamil0
Khan Karamatullah3
30"25'Przytuła Michał0
Pyda Andrzej3
27"21'Khan Karamatullah3
Pełczyński Adam1
26"10'Forreiter Maciej2
Kieruzal Piotr1
25"33'Filipowski Dariusz2
Przytuła Michał1
25"13'Drążkowiak Sebastian1
Kosiński Paweł2
32"56'Buczkowska Ewa2
Szymaniak Kinga3
29"30'Lubińska Dominika1
Mohamed Nazia3
28"38'Buczkowska Marta3
Kobusińska Sabina2
18"17'Surdziel Aleksandra0
Buczkowska Ewa2
17"52'Buczkowska Ewa3
Lubińska Dominika0
17"11'Mohamed Nazia0
Szymaniak Kinga3
10"36'Lubińska Dominika2
Kobusińska Sabina0
9"22'Kwaśniewska Karolina0
Lubińska Dominika2
8"33'Surdziel Aleksandra2
Dolińska Hanna0
8"30'Surdziel Aleksandra2
Kwaśniewska Karolina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Spoljar Domagoj128"41'
Khan Karamatullah104"13'
Forreiter Maciej89"38'
Przytuła Michał85"34'
Drążkowiak Sebastian84"46'
Kieruzal Piotr82"44'
Filipowski Dariusz76"50'
Pełczyński Adam75"27'
Florczyk Paweł70"59'
Przybylski Bartosz69"46'
Buczkowska Ewa57"11'
Lubińska Dominika56"39'
Szymaniak Kinga40"45'
Mohamed Nazia39"56'
Surdziel Aleksandra33"06'
Kobusińska Sabina31"22'
Buczkowska Marta27"18'
Kwaśniewska Karolina20"35'
Dolińska Hanna8"44'

Czas setów: 21 godz. 35 min 47 s

OPENDAMSKI

1137 min 59 s

13"47'
4 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
13"27'
3 set
Filipowski Dariusz2
Przytuła Michał1
13"08'
3 set
Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj1
12"06'
2 set
Dominiak Kamil0
Khan Karamatullah3
11"08'
2 set
Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj1
11"01'
1 set
Spoljar Domagoj3
Hemmerling Piotr2
10"28'
1 set
Klebba Łukasz2
Mortas Grzegorz0
10"28'
2 set
Przytuła Michał0
Pyda Andrzej3
10"26'
2 set
Balikowski Przemysław2
Dolata Szymon0
10"15'
1 set
Kleszcz Piotr1
Przytuła Michał2

157 min 48 s

11"26'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Buczkowska Ewa2
10"32'
2 set
Lubińska Dominika1
Mohamed Nazia3
7"07'
4 set
Buczkowska Ewa2
Szymaniak Kinga3
6"58'
4 set
Lubińska Dominika1
Mohamed Nazia3
6"00'
2 set
Surdziel Aleksandra2
Dolińska Hanna0
5"56'
3 set
Mohamed Nazia0
Szymaniak Kinga3
5"51'
5 set
Buczkowska Ewa2
Szymaniak Kinga3
5"34'
3 set
Buczkowska Ewa3
Lubińska Dominika0
5"33'
5 set
Buczkowska Marta3
Kobusińska Sabina2
5"27'
1 set
Lubińska Dominika1
Mohamed Nazia3

Małych punktów: 4559

OPENDAMSKI

3801

Spoljar Domagoj177
Khan Karamatullah160
Drążkowiak Sebastian149
Pełczyński Adam146
Pyda Andrzej137
Forreiter Maciej131
Szenfeld Artur121
Przybylski Bartosz120
Kieruzal Piotr116
Filipowski Dariusz113

758

Buczkowska Marta115
Szymaniak Kinga101
Lubińska Dominika93
Buczkowska Ewa89
Surdziel Aleksandra85
Mohamed Nazia78
Kobusińska Sabina64
Kwaśniewska Karolina43
Jaskulska Sylwia36
Sieresiulska Maria34

Wszystkich rozegranych setów: 261

OPENDAMSKI

217

44


Wszystkich rozegranych meczów: 105

OPENDAMSKI

89

16


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
14.09'
2 set
Khan Karamatullah2
Ripa Adam0
14.64'
2 set
Wasiela Jacek2
Mikuła Grzegorz1
14.82'
2 set
Szenfeld Artur2
Stein Bartosz0
15.36'
1 set
Khan Karamatullah2
Ripa Adam0
15.82'
1 set
Mentlewicz Mateusz2
Górny Wojciech0
16.00'
1 set
Kowalski Dominik2
Czajczyński Daniel1
16.36'
1 set
Środecki Adrian0
Mohamed Nazia2
16.82'
2 set
Czajczyński Krzysztof2
Środecki Adrian0
17.36'
3 set
Chocholski Piotr1
Kowalski Dominik2
17.45'
1 set
Ciesielczyk Tomasz0
Mentlewicz Mateusz2
0.73'
2 set
Dolińska Hanna0
Szymaniak Kinga2
0.91'
1 set
Dolińska Hanna0
Szymaniak Kinga2
9.45'
2 set
Buczkowska Marta0
Kwaśniewska Karolina2
13.27'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Dolińska Hanna0
16.73'
1 set
Buczkowska Marta0
Kwaśniewska Karolina2
16.73'
3 set
Lubińska Dominika1
Mohamed Nazia3
18.27'
1 set
Mohamed Nazia0
Szymaniak Kinga3
18.91'
2 set
Buczkowska Marta3
Kobusińska Sabina2
19.18'
2 set
Buczkowska Ewa3
Lubińska Dominika0
19.73'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Kwaśniewska Karolina0

Decyzji sędziowskich: 46 (1,1%)

Stroke 15
32,6%
Let 31
67,4%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKI
13 15,3%
0-13-0
Khan Karamatullah3
Spoljar Domagoj1
6 14%
2-4-0
Krawczyk Jan2
Kieruzal Piotr0
6 15%
3-3-0
Szenfeld Artur0
Klebba Łukasz3
3 5,5%
0-3-0
Chocholski Piotr1
Kowalski Dominik2
3 5,8%
3-0-0
Florczyk Paweł1
Filipowski Dariusz2
3 4,5%
1-2-0
Khan Karamatullah3
Pełczyński Adam1
2 3,7%
1-1-0
Przybylski Bartosz1
Florczyk Paweł2
2 3,4%
0-2-0
Przytuła Michał0
Pyda Andrzej3
2 5,1%
0-2-0
Maliński Damian2
Kieruzal Piotr0
1 2,4%
0-1-0
Balikowski Przemysław2
Ledziński Filip0
2 5,7%
2-0-0
Lubińska Dominika2
Kobusińska Sabina0
1 3,1%
1-0-0
Surdziel Aleksandra2
Kwaśniewska Karolina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0