Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
48"17'Szypuła Piotr2
Zawadzki Michał3
45"48'Chmielowski Jakub3
Wojszel Paweł2
44"01'Wojszel Paweł2
Waniek Tomasz3
41"53'Wilczyński Tomasz3
Cichocki Jakub1
39"41'Stypa Maciej2
Wilczyński Tomasz3
38"44'Waniek Tomasz2
Diduch Michał3
36"14'Krobicki Bartek2
Piechnik Kazimierz3
29"28'Krobicki Bartek3
Stańczak Adrian2
29"16'Waniek Tomasz3
Zawadzki Michał1
28"20'Kulawik Bartosz3
Krobicki Bartek2
35"21'Skrzyńska Agnieszka2
Polishchuk Alfiya3
19"43'Drobniak Elżbieta3
Miśtak Agata0
19"32'Drobniak Elżbieta3
Polishchuk Alfiya0
19"19'Miśtak Agata3
Polishchuk Alfiya1
19"04'Miśtak Agata1
Kozłowska Łucja3
17"57'Miśtak Agata3
Skrzyńska Agnieszka1
17"51'Drobniak Elżbieta0
Kozłowska Łucja3
15"46'Socha Małgorzata0
Miśtak Agata3
15"41'Socha Małgorzata0
Drobniak Elżbieta3
15"10'Polishchuk Alfiya0
Kozłowska Łucja3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Waniek Tomasz126"33'
Wilczyński Tomasz113"37'
Wojszel Paweł95"09'
Stypa Maciej93"54'
Zawadzki Michał90"46'
Krobicki Bartek89"07'
Chmielowski Jakub87"42'
Dróżdż Przemysław78"59'
Madeja Radosław78"22'
Szypuła Piotr76"14'
Skrzyńska Agnieszka72"23'
Miśtak Agata70"31'
Polishchuk Alfiya69"53'
Socha Małgorzata63"14'
Drobniak Elżbieta62"15'
Kozłowska Łucja55"12'

Czas setów: 17 godz. 41 min 23 s

OPENDAMSKA

864 min 39 s

10"51'
4 set
Wilczyński Tomasz3
Cichocki Jakub1
10"10'
4 set
Szypuła Piotr2
Zawadzki Michał3
9"59'
5 set
Wojszel Paweł2
Waniek Tomasz3
9"50'
2 set
Wilczyński Tomasz3
Cichocki Jakub1
9"45'
4 set
Wojszel Paweł2
Waniek Tomasz3
9"44'
2 set
Szypuła Piotr2
Zawadzki Michał3
9"30'
2 set
Stypa Maciej2
Wilczyński Tomasz3
9"13'
4 set
Stypa Maciej2
Wilczyński Tomasz3
9"10'
4 set
Chmielowski Jakub3
Wojszel Paweł2
8"56'
1 set
Dróżdż Przemysław3
Wilczyński Tomasz0

196 min 44 s

8"17'
2 set
Drobniak Elżbieta3
Miśtak Agata0
5"42'
1 set
Drobniak Elżbieta3
Polishchuk Alfiya0
5"36'
3 set
Skrzyńska Agnieszka2
Polishchuk Alfiya3
5"29'
1 set
Skrzyńska Agnieszka2
Polishchuk Alfiya3
5"20'
5 set
Skrzyńska Agnieszka2
Polishchuk Alfiya3
5"18'
1 set
Drobniak Elżbieta0
Kozłowska Łucja3
5"08'
3 set
Drobniak Elżbieta0
Kozłowska Łucja3
5"02'
2 set
Socha Małgorzata0
Miśtak Agata3
5"00'
2 set
Miśtak Agata3
Polishchuk Alfiya1
5"00'
4 set
Skrzyńska Agnieszka2
Polishchuk Alfiya3

Małych punktów: 3917

OPENDAMSKA

3015

Waniek Tomasz177
Krobicki Bartek172
Zawadzki Michał168
Piechnik Kazimierz166
Chmielowski Jakub164
Wojszel Paweł154
Cichocki Jakub150
Wilczyński Tomasz148
Dróżdż Przemysław139
Traczyk Mikołaj139

902

Miśtak Agata187
Kozłowska Łucja179
Drobniak Elżbieta163
Socha Małgorzata138
Polishchuk Alfiya122
Skrzyńska Agnieszka113

Wszystkich rozegranych setów: 222

OPENDAMSKA

172

50


Wszystkich rozegranych meczów: 63

OPENDAMSKA

48

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
14.82'
4 set
Szypuła Piotr1
Dróżdż Przemysław3
15.91'
2 set
Głuszko Jakub1
Krobicki Bartek3
16.18'
2 set
Zawadzki Michał1
Tarach Radosław3
16.36'
1 set
Małecki Paweł2
Głuszko Jakub3
16.36'
3 set
Głuszko Jakub1
Krobicki Bartek3
18.00'
4 set
Głuszko Jakub1
Krobicki Bartek3
18.45'
4 set
Małecki Paweł2
Głuszko Jakub3
18.45'
2 set
Krobicki Bartek3
Stańczak Adrian2
18.55'
2 set
Zawadzki Michał3
Wójcik Rafał0
18.91'
3 set
Kulawik Bartosz3
Krobicki Bartek2
0.55'
1 set
Miśtak Agata1
Kozłowska Łucja3
0.55'
2 set
Drobniak Elżbieta3
Polishchuk Alfiya0
0.82'
3 set
Drobniak Elżbieta3
Polishchuk Alfiya0
2.00'
2 set
Miśtak Agata1
Kozłowska Łucja3
2.29'
2 set
Miśtak Agata1
Kozłowska Łucja3
14.64'
2 set
Skrzyńska Agnieszka0
Kozłowska Łucja3
15.45'
4 set
Miśtak Agata3
Polishchuk Alfiya1
16.91'
1 set
Skrzyńska Agnieszka0
Kozłowska Łucja3
17.64'
1 set
Miśtak Agata3
Polishchuk Alfiya1
18.18'
2 set
Socha Małgorzata0
Kozłowska Łucja3

Decyzji sędziowskich: 4 (0,1%)

Stroke 1
25%
Let 3
75%
Nolet 0
0%

OPEN
3 3,7%
1-2-0
Wilczyński Tomasz3
Cichocki Jakub1
1 2%
0-1-0
Dróżdż Przemysław3
Wilczyński Tomasz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0