Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
44"07'Więcław Bartłomiej2
Zierkiewicz Piotr3
29"16'Bąk-Dzierżyński Bartłomiej1
Sztajnic Artur2
25"30'Zierkiewicz Piotr1
Wilas Dawid3
22"33'Rewaj Radosław1
Wojciechowski Grzegorz2
19"59'Kozłowski Łukasz0
Więcław Bartłomiej2
18"56'Matuszak Piotr2
Bąkała Piotr1
17"57'Zgodziński Robert1
Wilas Paweł2
17"39'Rewaj Radosław2
Czarzasta-Gotówko Agnieszka1
16"57'Wojciechowski Grzegorz0
Wilas Dawid3
15"24'Śliwa Jakub2
Wysoczańska Karolina1
16"38'Pierzchała Magdalena1
Wysoczańska Karolina2
14"36'Kirszenstein Patrycja2
Hyłka-Stączek Izabela0
12"48'Wysoczańska Karolina0
Hyłka-Stączek Izabela2
12"38'Kirszenstein Patrycja2
Wysoczańska Karolina0
12"22'Kirszenstein Patrycja2
Pierzchała Magdalena0
11"27'Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja2
11"21'Kirszenstein Patrycja0
Żabska Anna2
11"12'Banasiewicz Elżbieta2
Hyłka-Stączek Izabela0
10"08'Banasiewicz Elżbieta0
Żabska Anna2
9"43'Pierzchała Magdalena0
Hyłka-Stączek Izabela2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Zierkiewicz Piotr75"39'
Więcław Bartłomiej71"29'
Sztajnic Artur55"51'
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej54"44'
Wojciechowski Grzegorz53"35'
Wilas Dawid51"26'
Bąkała Piotr50"13'
Rewaj Radosław48"26'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka46"00'
Kozłowski Łukasz43"29'
Kirszenstein Patrycja52"20'
Wysoczańska Karolina47"09'
Pierzchała Magdalena45"27'
Hyłka-Stączek Izabela44"44'
Banasiewicz Elżbieta42"54'
Żabska Anna35"36'

Czas setów: 9 godz. 30 min 42 s

OPENDAMSKA

436 min 37 s

12"25'
2 set
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej1
Sztajnic Artur2
10"44'
2 set
Kozłowski Łukasz0
Więcław Bartłomiej2
9"43'
1 set
Więcław Bartłomiej2
Zierkiewicz Piotr3
9"20'
1 set
Wymysłowski Daniel0
Krawutschke Marcin2
8"42'
2 set
Sztajnic Artur2
Bąkała Piotr0
8"34'
2 set
Kozłowski Łukasz2
Wysoczański Marcin0
7"41'
1 set
Rewaj Radosław1
Wojciechowski Grzegorz2
7"41'
1 set
Kozłowski Łukasz0
Więcław Bartłomiej2
7"05'
2 set
Więcław Bartłomiej2
Zierkiewicz Piotr3
6"56'
5 set
Więcław Bartłomiej2
Zierkiewicz Piotr3

134 min 5 s

7"16'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Hyłka-Stączek Izabela0
7"01'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Żabska Anna2
5"44'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Wysoczańska Karolina0
5"38'
2 set
Wysoczańska Karolina0
Hyłka-Stączek Izabela2
5"18'
1 set
Banasiewicz Elżbieta0
Kirszenstein Patrycja2
5"17'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Pierzchała Magdalena0
5"08'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Pierzchała Magdalena0
5"02'
1 set
Pierzchała Magdalena1
Wysoczańska Karolina2
5"02'
1 set
Kirszenstein Patrycja2
Hyłka-Stączek Izabela0
4"34'
1 set
Banasiewicz Elżbieta2
Hyłka-Stączek Izabela0

Małych punktów: 2061

OPENDAMSKA

1539

Wilas Dawid118
Zierkiewicz Piotr114
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej108
Więcław Bartłomiej106
Wojciechowski Grzegorz103
Rewaj Radosław90
Kozłowski Łukasz88
Sztajnic Artur80
Czarzasta-Gotówko Agnieszka78
Bąkała Piotr78

522

Żabska Anna112
Kirszenstein Patrycja104
Banasiewicz Elżbieta91
Hyłka-Stączek Izabela86
Wysoczańska Karolina71
Pierzchała Magdalena58

Wszystkich rozegranych setów: 120

OPENDAMSKA

89

31


Wszystkich rozegranych meczów: 53

OPENDAMSKA

38

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
1 set
Krawutschke Marcin0
Kozłowski Łukasz2
11.82'
2 set
Rewaj Radosław2
Śliwa Jakub0
12.55'
1 set
Rewaj Radosław2
Śliwa Jakub0
16.09'
1 set
Więcław Bartłomiej2
Matuszak Piotr0
16.09'
2 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
Wilas Paweł0
16.27'
2 set
Więcław Bartłomiej2
Matuszak Piotr0
16.64'
3 set
Więcław Bartłomiej0
Wojciechowski Grzegorz3
17.00'
2 set
Wysoczański Marcin2
Matuszak Piotr0
17.00'
1 set
Kozłowski Łukasz2
Wysoczański Marcin0
17.45'
1 set
Wysoczański Marcin2
Matuszak Piotr0
11.27'
2 set
Żabska Anna2
Hyłka-Stączek Izabela0
13.09'
2 set
Wysoczańska Karolina0
Żabska Anna2
14.73'
1 set
Kirszenstein Patrycja0
Żabska Anna2
16.00'
1 set
Żabska Anna2
Hyłka-Stączek Izabela0
16.18'
1 set
Pierzchała Magdalena0
Żabska Anna2
17.91'
2 set
Pierzchała Magdalena0
Żabska Anna2
18.82'
2 set
Banasiewicz Elżbieta2
Pierzchała Magdalena0
19.36'
3 set
Pierzchała Magdalena1
Wysoczańska Karolina2
20.09'
1 set
Wysoczańska Karolina0
Żabska Anna2
20.55'
2 set
Banasiewicz Elżbieta2
Wysoczańska Karolina0

Decyzji sędziowskich: 10 (0.5%)

Stroke 2
20%
Let 8
80%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 2.1%
0-2-0
Więcław Bartłomiej2
Zierkiewicz Piotr3
1 1.7%
0-1-0
Matuszak Piotr2
Bąkała Piotr1
1 1.7%
0-1-0
Zgodziński Robert1
Wilas Paweł2
1 2.9%
0-1-0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej0
Wojciechowski Grzegorz2
2 6.1%
0-2-0
Krawutschke Marcin0
Wilas Dawid2
1 3.1%
1-0-0
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej2
Stec Krzysztof0
1 3.6%
1-0-0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
Wilas Paweł0
1 2.3%
0-1-0
Kirszenstein Patrycja2
Hyłka-Stączek Izabela0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0