Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
41"58'Peplinski Franciszek2
Bartolewski Marcin3
36"54'Szewczyk Filip3
Wolek Szymon1
36"52'Bartolewski Marcin1
Szewczyk Filip3
35"38'Kujawa Rafał2
Wolek Szymon3
30"04'Spoljar Domagoj3
Wieczorek Maciej1
28"21'Wolek Szymon2
Wieczorek Maciej2
22"53'Blewąski Konrad0
Wolek Szymon3
22"27'Kujawa Rafał2
Wojtunik Bartłomiej1
21"51'Bartolewska Agata1
Sokołowski Marek2
20"13'Blewąski Konrad1
Peplinski Franciszek2
9"51'Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
'Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0
'Bartolewska Magdalena0
Brzeska Malwina3
'Bartolewska Magdalena0
Cieślak Ewelina3
'Bartolewska Magdalena0
Kampschoer Agata3
'Bartolewska Magdalena0
Bartolewska Agata3
'Kampschoer Agata0
Brzeska Malwina3
'Kampschoer Agata2
Cieślak Ewelina1
'Kampschoer Agata0
Bartolewska Agata3
'Brzeska Malwina3
Cieślak Ewelina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Bartolewski Marcin108"25'
Wolek Szymon103"48'
Szewczyk Filip96"00'
Kujawa Rafał76"52'
Peplinski Franciszek74"49'
Wojtunik Bartłomiej74"20'
Wieczorek Maciej73"25'
Karwowski Wojciech64"32'
Spoljar Domagoj62"05'
Blewąski Konrad61"49'
Bartolewska Agata8"29'
Brzeska Malwina8"20'
Cieślak Ewelina9'
Kampschoer Agata'

Czas setów: 10 godz. 39 min 20 s

OPENDAMSKI

630 min 51 s

12"21'
2 set
Szewczyk Filip0
Spoljar Domagoj3
11"36'
4 set
Bartolewski Marcin1
Szewczyk Filip3
10"59'
4 set
Peplinski Franciszek2
Bartolewski Marcin3
10"11'
1 set
Wilk Roman0
Blewąski Konrad2
9"47'
4 set
Szewczyk Filip3
Wolek Szymon1
9"44'
3 set
Bartolewski Marcin1
Szewczyk Filip3
8"56'
1 set
Spoljar Domagoj3
Wieczorek Maciej1
8"14'
3 set
Szewczyk Filip3
Wolek Szymon1
7"29'
2 set
Szewczyk Filip3
Wolek Szymon1
7"20'
3 set
Kujawa Rafał2
Wolek Szymon3

8 min 29 s

4"33'
1 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
3"40'
2 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
7'
3 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
5'
2 set
Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0
4'
1 set
Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0
'
1 set
Kampschoer Agata0
Bartolewska Agata3
'
1 set
Kampschoer Agata2
Cieślak Ewelina1
'
3 set
Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0

Małych punktów: 2961

OPENDAMSKI

2504

Bartolewski Marcin152
Wolek Szymon148
Peplinski Franciszek145
Spoljar Domagoj142
Kujawa Rafał137
Wojtunik Bartłomiej133
Szewczyk Filip133
Wieczorek Maciej129
Karwowski Wojciech124
Blewąski Konrad111

457

Brzeska Malwina132
Bartolewska Agata113
Kampschoer Agata87
Cieślak Ewelina77
Bartolewska Magdalena48

Wszystkich rozegranych setów: 181

OPENDAMSKI

151

30


Wszystkich rozegranych meczów: 70

OPENDAMSKI

60

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.27'
2 set
Kampschoer Agata2
Cierpiał Adam0
0.36'
3 set
Kampschoer Igor1
Przygodzki Dawid2
0.36'
1 set
Cierpiał Adam2
Znojkiewicz Rafał0
0.36'
2 set
Bartolewska Agata2
Cieślak Ewelina0
0.36'
1 set
Kampschoer Agata2
Cierpiał Adam0
0.36'
2 set
Znojkiewicz Rafał0
Bartolewska Magdalena2
0.45'
2 set
Kampschoer Igor1
Przygodzki Dawid2
0.55'
1 set
Znojkiewicz Rafał0
Bartolewska Magdalena2
0.55'
2 set
Musialik Mariusz2
Pałka Jakub0
0.55'
2 set
Sokołowski Marek0
Stroiński Mateusz2
0.36'
1 set
Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0
0.45'
2 set
Bartolewska Agata3
Cieślak Ewelina0
0.64'
3 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
20.00'
2 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3
24.82'
1 set
Bartolewska Agata0
Brzeska Malwina3

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 2
66.7%
Nolet 1
33.3%

OPEN
2 5.3%
0-2-0
Brzeska Malwina0
Wilk Roman2
1 3%
0-0-1
Kampschoer Agata0
Bartolewska Agata2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0