ZASADY TURNIEJU:

Turniej jednodniowy, rozgrywany systemem pucharowym, zgłoszony do kalendarza PFS jako turniej kat. C. Mecze w drabince do przodu rozgrywane systemem „best of 5” – do trzech wygranych setów, w drabince do tyłu "best of 3" - do dwóch wygranych setów, z wyjątkiem meczy pierwszej rundy, oraz rundy eliminacyjnej gdzie mecze rozgrywane do dwóch wygranych setów. Zawodnicy przegrywający dane spotkanie sędziują kolejny mecz na danym korcie.
Miejsce turnieju: klub Squash Korona Kielce w CH Galeria Korona,poziom -2, ul. Warszawska 26, tel. 41-201-31-89

 

ZASADY ZGŁOSZEŃ:

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku tj. 26.03.2015 do godziny 19:00 na adres: liga@squashkorona.pl
W mailu proszę podać Imię, Nazwisko, Miasto, kontakt tel., nr licencji PFS
Nie posiadasz numeru licencji? Można go bezpłatnie wyrobić na stronie: http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html lub za pośrednictwem recepcji klubu.

STRONA TURNIEJU "BEST OF FIVE"


POCZĄTEK IMPREZY:
OPEN - godz 18:00 (eliminacje od 17:30)


OPŁATY:

Wpisowe do turnieju OPEN dla osób grających w Lidze wynosi 50zł (w tym 10zł opłaty na rzecz PFS). Wpisowe dla osób niegrających w lidze wynosi 60zł.

LOSOWANIE:

Losowanie odbędzie się w czwartek 26.03.2015 ok. godz. 19 w klubie Squash Korona. W losowaniu biorą udział tylko i wyłącznie osoby, które wpłacą wpisowe przed jego rozpoczęciem.
Wyniki losowania i harmonogram gier będą dostępne w ten sam dzień około godziny 19:00 na stronie http://bo5.pl/squashkorona/ i na profilu facebook

O TURENIJU:

W ramach opłaty turniejowej zawodnik otrzymuje prawo do udziału w rozgrywkach pod partnatem Polskiej Federacji Squasha, punkty do ogólnopolskiego rankingu, napój POWERADE.