Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"21'Majcher Jakub3
Piskórz Tomasz0
36"53'Kozłowski Rafał3
Majcher Jakub1
31"29'Krakowiak Antoni2
Kołodziński Michał1
26"53'Mielnik Mateusz2
Wójcik Michał1
26"44'Krakowiak Antoni1
Piskórz Tomasz2
25"24'Rożek Ignacy1
Rozwadowski Damian2
25"23'Piskórz Tomasz0
Hrycaj Marcin3
24"48'Rożek Ignacy2
Krzywicki Paweł1
24"03'Kozłowski Rafał0
Hrycaj Marcin3
22"29'Lepionka Krzysztof2
Kotowski Zbigniew1
25"15'Dobrzyńska Agnieszka2
Kalicka Magdalena1
20"57'Dobrzyńska Agnieszka1
Kostkowska-Kramek Katarzyna2
20"36'Obozna Svietlana2
Rogowska Monika1
18"18'Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Miler-Podgajna Aleksandra3
16"12'Sikora Magdalena0
Olbryk-Derecka Elżbieta3
15"44'Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Sikora Magdalena3
15"19'Miler-Podgajna Aleksandra0
Olbryk-Derecka Elżbieta3
14"31'Miler-Podgajna Aleksandra2
Obozna Svietlana0
13"53'Rogowska Monika2
Kwiatkowska-Dziewa Eliza0
12"59'Dobrzyńska Agnieszka0
Obozna Svietlana2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krakowiak Antoni102"02'
Majcher Jakub100"00'
Piskórz Tomasz88"18'
Rożek Ignacy80"59'
Kozłowski Rafał77"44'
Rozwadowski Damian77"38'
Zienkiewicz Paweł66"25'
Nadolny Mariusz65"09'
Mielnik Mateusz65"00'
Hrycaj Marcin64"44'
Dobrzyńska Agnieszka55"38'
Kostkowska-Kramek Katarzyna43"15'
Obozna Svietlana40"55'
Miler-Podgajna Aleksandra39"50'
Olbryk-Derecka Elżbieta31"20'
Kalicka Magdalena31"04'
Nakonieczna Anna22"30'
Kwiatkowska-Dziewa Eliza22"08'
Rogowska Monika4"55'
Sikora Magdalena-337'

Czas setów: 17 godz. 13 min 57 s

OPENDAMSKA

857 min 12 s

13"14'
2 set
Majcher Jakub3
Piskórz Tomasz0
12"17'
1 set
Majcher Jakub3
Piskórz Tomasz0
10"39'
1 set
Rożek Ignacy1
Rozwadowski Damian2
10"33'
3 set
Kozłowski Rafał3
Majcher Jakub1
10"17'
2 set
Krakowiak Antoni2
Kołodziński Michał1
10"10'
2 set
Korzeniowski Tomasz2
Rożek Ignacy0
9"50'
1 set
Sudak Robert2
Nadolny Mariusz0
9"48'
3 set
Majcher Jakub3
Piskórz Tomasz0
9"43'
1 set
Piskórz Tomasz0
Hrycaj Marcin3
9"34'
2 set
Majcher Jakub2
Zienkiewicz Paweł0

176 min 45 s

10"30'
1 set
Dobrzyńska Agnieszka2
Kalicka Magdalena1
7"27'
1 set
Dobrzyńska Agnieszka0
Obozna Svietlana2
7"16'
2 set
Miler-Podgajna Aleksandra2
Obozna Svietlana0
6"54'
1 set
Obozna Svietlana2
Rogowska Monika1
6"52'
1 set
Rogowska Monika2
Kwiatkowska-Dziewa Eliza0
6"12'
1 set
Kalicka Magdalena0
Kwiatkowska-Dziewa Eliza2
5"38'
1 set
Miler-Podgajna Aleksandra2
Obozna Svietlana0
5"36'
2 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Miler-Podgajna Aleksandra3
5"31'
3 set
Dobrzyńska Agnieszka1
Kostkowska-Kramek Katarzyna2
5"16'
2 set
Obozna Svietlana2
Rogowska Monika1

Małych punktów: 3710

OPENDAMSKA

3089

Krakowiak Antoni135
Kozłowski Rafał134
Majcher Jakub127
Kotowski Zbigniew126
Piskórz Tomasz123
Lepionka Krzysztof122
Rozwadowski Damian121
Kołodziński Michał117
Hrycaj Marcin111
Nadolny Mariusz107

621

Olbryk-Derecka Elżbieta88
Dobrzyńska Agnieszka88
Rogowska Monika80
Obozna Svietlana66
Miler-Podgajna Aleksandra65
Kostkowska-Kramek Katarzyna63
Sikora Magdalena61
Kwiatkowska-Dziewa Eliza43
Kalicka Magdalena42
Nakonieczna Anna25

Wszystkich rozegranych setów: 210

OPENDAMSKA

173

37


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENDAMSKA

75

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Sudak Robert2
Kołodziński Michał0
0.64'
2 set
Szczerbetka Łukasz2
Pytlak Tomasz0
0.91'
1 set
Szczerbetka Łukasz2
Pytlak Tomasz0
1.00'
1 set
Sudak Robert2
Kołodziński Michał0
14.09'
1 set
Pytlak Tomasz0
Derecki Łukasz2
15.27'
1 set
Stypuła Eryk2
Pytlak Tomasz0
15.45'
2 set
Szczerbetka Łukasz0
Cieślik Rafał2
15.73'
2 set
Gawłowski Ariel0
Zienkiewicz Paweł2
16.45'
2 set
Dunikowski Piotr2
Dunikowski Paweł1
17.09'
1 set
Lepionka Krzysztof2
Drwal Jacek0
16.73'
1 set
Rogowska Monika0
Sikora Magdalena1
17.00'
3 set
Miler-Podgajna Aleksandra0
Olbryk-Derecka Elżbieta3
17.64'
1 set
Nakonieczna Anna0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
18.82'
3 set
Sikora Magdalena0
Olbryk-Derecka Elżbieta3
18.91'
2 set
Rogowska Monika2
Nakonieczna Anna0
19.91'
1 set
Miler-Podgajna Aleksandra0
Olbryk-Derecka Elżbieta3
20.55'
1 set
Rogowska Monika2
Nakonieczna Anna0
20.64'
3 set
Kostkowska-Kramek Katarzyna0
Sikora Magdalena3
20.91'
2 set
Nakonieczna Anna0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
21.09'
2 set
Dobrzyńska Agnieszka0
Obozna Svietlana2

Decyzji sędziowskich: 11 (0,3%)

Stroke 5
45,5%
Let 5
45,5%
Nolet 1
9,1%

OPENDAMSKA
5 7,7%
1-3-1
Krakowiak Antoni1
Derecki Łukasz2
2 3,5%
1-1-0
Szczerbetka Łukasz2
Grabowski Mariusz1
1 1,9%
1-0-0
Zienkiewicz Paweł1
Krakowiak Antoni2
2 5,1%
1-1-0
Lepionka Krzysztof2
Wójcik Michał0
1 3,2%
1-0-0
Rogowska Monika0
Sikora Magdalena1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0