Najdłuższy mecz

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OPEN C
56"13'Filipowski Dariusz3
Kleszcz Piotr2
50"22'Dominiak Kamil2
Przybitkowski Kamil3
33"28'Filipowski Dariusz2
Szymanowski Marek1
29"35'Skrzypczak Łukasz2
Jagiełowicz Sylwester1
29"14'Pilarczyk Marcin1
Szymaniak Kinga2
28"52'Kabaciński Maciej1
Szymanowski Marek2
27"16'Handschuh Bartosz0
Bałdyga Artur2
26"25'Pikul Dawid2
Dominiak Zuzanna1
25"54'Chudzicki Bartosz1
Jagiełowicz Sylwester2
23"20'Holz Maciej1
Jura Wojciech2
18"01'Polacka Magdalena1
Fehlau Karolina2
15"11'Krzysztofik Patrycja2
Wawrzynowicz Agata1
12"43'Dominiak Zuzanna0
Surdziel Aleksandra2
11"57'Górecka Aleksandra0
Szymaniak Kinga2
11"21'Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0
10"17'Fehlau Karolina0
Surdziel Aleksandra2
9"15'Krzysztofik Patrycja0
Szymaniak Kinga2
8"29'Krzysztofik Patrycja0
Górecka Aleksandra2
8"22'Dominiak Zuzanna2
Fehlau Karolina0
8"21'Dominiak Zuzanna2
Polacka Magdalena0
31"21'Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
28"08'Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
27"27'Górecka Aleksandra1
Surdziel Aleksandra3
16"56'Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
22"55'Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
16"04'Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
14"48'Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
9"39'Wawrzynowicz Agata0
Fehlau Karolina2
33"21'Wojtaszek Michał3
Jura Wojciech2
31"42'Słomski Karol2
Majewski Radosław1
25"54'Wichniarek Grzegorz3
Korcz Bartłomiej1
23"23'Michalak Radosław1
Nowacki Piotr2
22"03'Jędrzejczak Marcin2
Forreiter Adam1
21"51'Wojtaszek Maciej2
Jankowiak Marcin1
21"49'Cebula Wojciech1
Słomski Karol2
20"42'Wojtaszek Michał2
Nowak Maciej1
19"51'Socha Michał1
Leitgeber Artur2
19"26'Czyżak Piotr1
Józefowski Damian2

Najdłużej na korcie

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OPEN C
Filipowski Dariusz122"09'
Szymanowski Marek101"31'
Kleszcz Piotr91"25'
Dominiak Zuzanna90"58'
Skrzypczak Łukasz88"40'
Przybitkowski Kamil87"02'
Czarnota Krzysztof85"42'
Pilarczyk Marcin83"31'
Chudzicki Bartosz82"10'
Kabaciński Maciej80"17'
Fehlau Karolina30"44'
Wawrzynowicz Agata29"03'
Szymaniak Kinga27"58'
Polacka Magdalena27"31'
Krzysztofik Patrycja26"57'
Dominiak Zuzanna25"32'
Surdziel Aleksandra24"51'
Górecka Aleksandra23"48'
Dominiak Zuzanna50"36'
Górecka Aleksandra47"15'
Szymaniak Kinga39"36'
Surdziel Aleksandra36"15'
Polacka Magdalena31"46'
Fehlau Karolina27"31'
Krzysztofik Patrycja24"47'
Wawrzynowicz Agata20"32'
Słomski Karol80"46'
Wojtaszek Michał67"28'
Majewski Radosław66"24'
Wojtaszek Maciej65"42'
Michalak Radosław60"43'
Cebula Wojciech58"16'
Jura Wojciech57"24'
Socha Michał55"04'
Nowak Maciej52"58'
Jankowiak Marcin52"57'

Czas setów: 34 godz. 47 min 22 s

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OPEN C

1233 min 24 s

17"07'
1 set
Handschuh Bartosz0
Bałdyga Artur2
14"43'
5 set
Filipowski Dariusz3
Kleszcz Piotr2
14"27'
3 set
Pilarczyk Marcin1
Szymaniak Kinga2
13"40'
2 set
Kleszcz Piotr2
Czarnota Krzysztof0
12"42'
2 set
Szymanowski Marek2
Wasik Adam0
12"34'
3 set
Filipowski Dariusz2
Szymanowski Marek1
12"24'
4 set
Filipowski Dariusz3
Kleszcz Piotr2
11"17'
3 set
Skrzypczak Łukasz2
Jagiełowicz Sylwester1
11"13'
3 set
Kabaciński Maciej1
Szymanowski Marek2
10"41'
1 set
Dominiak Zuzanna0
Pilarczyk Marcin2

108 min 12 s

6"49'
2 set
Dominiak Zuzanna0
Surdziel Aleksandra2
5"34'
1 set
Górecka Aleksandra0
Szymaniak Kinga2
5"21'
3 set
Polacka Magdalena1
Fehlau Karolina2
5"19'
1 set
Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0
5"07'
1 set
Fehlau Karolina0
Surdziel Aleksandra2
5"05'
2 set
Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0
4"58'
1 set
Polacka Magdalena1
Fehlau Karolina2
4"34'
2 set
Polacka Magdalena1
Fehlau Karolina2
4"17'
2 set
Górecka Aleksandra0
Szymaniak Kinga2
4"11'
2 set
Krzysztofik Patrycja0
Szymaniak Kinga2

86 min 51 s

9"05'
3 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
6"26'
3 set
Górecka Aleksandra1
Surdziel Aleksandra3
6"17'
2 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
6"17'
4 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
5"45'
4 set
Górecka Aleksandra1
Surdziel Aleksandra3
5"40'
3 set
Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
5"31'
5 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
5"20'
1 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
5"17'
2 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
5"15'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3

52 min 18 s

6"34'
4 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
4"41'
2 set
Wawrzynowicz Agata0
Fehlau Karolina2
4"40'
2 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
4"36'
3 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
4"29'
2 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
4"15'
1 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
4"14'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
4"03'
2 set
Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
3"53'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Fehlau Karolina2
3"44'
1 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3

606 min 37 s

10"17'
1 set
Wojtaszek Maciej2
Jankowiak Marcin1
9"28'
1 set
Słomski Karol2
Majewski Radosław1
9"02'
1 set
Majewski Radosław0
Socha Michał2
8"44'
2 set
Słomski Karol2
Majewski Radosław1
8"42'
3 set
Słomski Karol2
Majewski Radosław1
8"13'
2 set
Chęciński Radosław0
Socha Michał2
7"52'
3 set
Michalak Radosław1
Nowacki Piotr2
7"35'
2 set
Majewski Radosław0
Socha Michał2
7"33'
1 set
Forreiter Adam2
Majewski Radosław0
7"04'
2 set
Nowacki Piotr0
Wojtaszek Michał2

Małych punktów: 7583

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8u13OPEN C

3764

Kleszcz Piotr152
Dominiak Kamil150
Filipowski Dariusz146
Przybitkowski Kamil145
Stolecki Leon133
Szymanowski Marek132
Chudzicki Bartosz128
Czarnota Krzysztof123
Dominiak Zuzanna119
Przybylski Bartosz119

427

Surdziel Aleksandra67
Szymaniak Kinga66
Dominiak Zuzanna59
Górecka Aleksandra55
Fehlau Karolina52
Krzysztofik Patrycja51
Polacka Magdalena42
Wawrzynowicz Agata35

278

Górecka Aleksandra77
Szymaniak Kinga75
Dominiak Zuzanna71
Surdziel Aleksandra55

207

Polacka Magdalena73
Fehlau Karolina61
Krzysztofik Patrycja49
Wawrzynowicz Agata24

829

Świrko Antonio154
Lorenc Stanisław140
Kujawa Juliusz138
Nowak Adrian134
Paszkiewicz Bruno111
Kujawa Aleksander90
Puchala Borys62

2078

Jura Wojciech133
Wojtaszek Michał120
Słomski Karol120
Michalak Radosław119
Cebula Wojciech105
Wojtaszek Maciej104
Nowak Maciej97
Forreiter Adam96
Urbaniak Piotr94
Socha Michał93

Wszystkich rozegranych setów: 435

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8u13OPEN C

214

26

16

12

49

118


Wszystkich rozegranych meczów: 181

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8u13OPEN C

89

12

4

4

21

51


Szybkość zdobycia punktów

OPEN B+DAMSKA B+DAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OPEN C
0.27'
2 set
Jura WojciechW
Krymarys Marcin2
0.36'
1 set
Jura WojciechW
Krymarys Marcin2
14.09'
2 set
Rydz Romuald2
Teszner Dominik0
15.64'
2 set
Czarnota Krzysztof2
Brzeski Maciej1
15.73'
2 set
Bednarek Bartosz2
Piosik Tomasz0
16.36'
2 set
Bednarek Bartosz1
Szymaniak Kinga2
16.45'
1 set
Rydz Romuald2
Teszner Dominik0
16.64'
3 set
Stolecki Filip1
Filipowski Dariusz2
16.73'
1 set
Stolecki Leon2
Śmiałek Maciej0
17.36'
1 set
Ripa Adam0
Krymarys Marcin2
13.91'
1 set
Polacka Magdalena0
Surdziel Aleksandra2
14.64'
2 set
Polacka Magdalena0
Surdziel Aleksandra2
16.64'
2 set
Górecka Aleksandra2
Wawrzynowicz Agata0
18.00'
1 set
Krzysztofik Patrycja0
Górecka Aleksandra2
18.09'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Polacka Magdalena0
18.64'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Fehlau Karolina0
19.27'
1 set
Krzysztofik Patrycja0
Szymaniak Kinga2
19.36'
2 set
Fehlau Karolina0
Surdziel Aleksandra2
19.82'
1 set
Górecka Aleksandra2
Wawrzynowicz Agata0
20.36'
1 set
Krzysztofik Patrycja2
Wawrzynowicz Agata1
18.55'
2 set
Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
19.82'
1 set
Szymaniak Kinga3
Dominiak Zuzanna1
24.64'
4 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
25.45'
3 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
25.82'
2 set
Górecka Aleksandra1
Surdziel Aleksandra3
27.36'
1 set
Górecka Aleksandra1
Surdziel Aleksandra3
28.64'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
28.82'
2 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
29.09'
1 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
30.09'
5 set
Górecka Aleksandra2
Dominiak Zuzanna3
18.91'
3 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
20.09'
3 set
Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
20.36'
1 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
21.18'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Fehlau Karolina2
22.09'
2 set
Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
23.09'
1 set
Wawrzynowicz Agata0
Krzysztofik Patrycja3
23.18'
1 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
23.33'
2 set
Fehlau Karolina3
Polacka Magdalena1
24.45'
2 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
25.09'
3 set
Krzysztofik Patrycja0
Polacka Magdalena3
13.00'
1 set
Wichniarek Grzegorz0
Urbaniak Piotr2
13.09'
1 set
Buczek Łukasz0
Glaza Tomasz2
13.45'
1 set
Jura Wojciech2
Chęciński Radosław0
15.45'
1 set
Korcz Bartłomiej0
Jura Wojciech2
16.09'
2 set
Buczek Łukasz0
Glaza Tomasz2
16.09'
1 set
Chęciński Radosław0
Urbaniak Piotr2
16.45'
1 set
Wojtaszek Maciej0
Leitgeber Artur2
16.73'
2 set
Wichniarek Grzegorz0
Urbaniak Piotr2
17.36'
2 set
Urbaniak Piotr0
Skąpski Bartłomiej2
18.00'
2 set
Chęciński Radosław0
Urbaniak Piotr2

Decyzji sędziowskich: 6 (0.1%)

Stroke 0
0%
Let 6
100%
Nolet 0
0%

OPEN B+DAMSKA B+OPEN C
1 1.8%
0-1-0
Pikul Dawid2
Rydz Romuald1
1 2.4%
0-1-0
Grishin Sergei0
Dyczkowski Jakub2
1 3.2%
0-1-0
Dominiak Zuzanna2
Polacka Magdalena0
2 4.9%
0-2-0
Majewski Radosław0
Socha Michał2
1 2.9%
0-1-0
Chęciński Radosław0
Urbaniak Piotr2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0