Najdłuższy mecz

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13
20"36'Leś Damian1
Andres Dariusz2
19"05'Wencek Artur2
Zgodziński Robert1
18"34'Bartyzel Artur2
Mocek Mariusz1
18"24'Kruk Mateusz1
Mastalski Marcin2
18"05'Jasiński Artur1
Wencek Artur2
15"30'Zgodziński Robert2
Mocek Mariusz1
15"02'Mastalski Marcin1
Wilas Kamila2
14"58'Zgodziński Robert2
Krzysiek Kamil0
14"27'Wencek Artur0
Bartyzel Artur2
13"30'Wilas Kamila1
Rozestwiński Jacek2
16"06'Jednoróg Michał1
Kurenda Miłosz2
14"27'Kurenda Miłosz1
Śliwa Jakub2
11"29'Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
10"36'Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
9"44'Jednoróg Michał0
Orawiec Hubert2
8"15'Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub2
7"56'Mika Krzysztof0
Jednoróg Michał2
7"24'Jednoróg Michał0
Śliwa Jakub2
6"34'Fułek Wojciech2
Jednoróg Michał0
11"06'Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
7"30'Mika Krzysztof0
Kurenda Miłosz2
7"20'Mika Krzysztof0
Orawiec Hubert2
6"34'Fułek Wojciech2
Orawiec Hubert0
5"22'Mika Krzysztof0
Fułek Wojciech2

Najdłużej na korcie

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13
Wencek Artur52"55'
Jasiński Artur46"14'
Zgodziński Robert41"10'
Bartyzel Artur40"25'
Rozestwiński Jacek38"51'
Mastalski Marcin38"02'
Leś Damian36"35'
Kowalski Piotr36"01'
Mocek Mariusz33"27'
Wilas Kamila32"19'
Jednoróg Michał45"20'
Kurenda Miłosz40"24'
Śliwa Jakub37"58'
Fułek Wojciech27"21'
Orawiec Hubert17"11'
Mika Krzysztof7"28'
Orawiec Hubert24"38'
Mika Krzysztof19"51'
Kurenda Miłosz18"17'
Fułek Wojciech11"46'

Czas setów: 6 godz. 9 min 17 s

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13

244 min 10 s

9"15'
1 set
Zgodziński Robert2
Krzysiek Kamil0
8"20'
1 set
Leś Damian1
Andres Dariusz2
7"30'
1 set
Bartyzel Artur0
Kowalski Piotr2
7"27'
2 set
Leś Damian0
Jasiński Artur2
7"11'
1 set
Wencek Artur0
Bartyzel Artur2
6"39'
3 set
Kruk Mateusz1
Mastalski Marcin2
6"15'
3 set
Leś Damian1
Andres Dariusz2
6"11'
1 set
Jasiński Artur1
Wencek Artur2
6"06'
1 set
Andres Dariusz0
Rozestwiński Jacek2
5"56'
2 set
Wilas Kamila1
Rozestwiński Jacek2

87 min 51 s

5"59'
1 set
Jednoróg Michał0
Orawiec Hubert2
5"53'
2 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
5"38'
1 set
Jednoróg Michał1
Kurenda Miłosz2
5"38'
2 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
5"30'
1 set
Fułek Wojciech2
Kurenda Miłosz0
5"13'
2 set
Jednoróg Michał1
Kurenda Miłosz2
4"51'
1 set
Kurenda Miłosz1
Śliwa Jakub2
4"43'
2 set
Kurenda Miłosz1
Śliwa Jakub2
4"26'
3 set
Kurenda Miłosz1
Śliwa Jakub2
4"24'
1 set
Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub2

37 min 16 s

4"16'
1 set
Mika Krzysztof0
Orawiec Hubert2
3"56'
1 set
Mika Krzysztof0
Kurenda Miłosz2
3"41'
2 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
3"41'
3 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
3"31'
1 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
3"28'
2 set
Mika Krzysztof0
Kurenda Miłosz2
3"18'
2 set
Fułek Wojciech2
Orawiec Hubert0
3"14'
1 set
Fułek Wojciech2
Orawiec Hubert0
3"01'
2 set
Mika Krzysztof0
Fułek Wojciech2
2"57'
2 set
Mika Krzysztof0
Orawiec Hubert2

Małych punktów: 1922

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13

1193

Kowalski Piotr109
Rozestwiński Jacek108
Zgodziński Robert100
Mastalski Marcin94
Wencek Artur91
Jasiński Artur83
Andres Dariusz83
Bartyzel Artur81
Krzysiek Kamil72
Leś Damian71

532

Kurenda Miłosz119
Śliwa Jakub113
Fułek Wojciech112
Orawiec Hubert86
Jednoróg Michał82
Mika Krzysztof20

197

Fułek Wojciech68
Kurenda Miłosz66
Orawiec Hubert52
Mika Krzysztof11

Wszystkich rozegranych setów: 116

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13

70

33

13


Wszystkich rozegranych meczów: 51

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13

30

15

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIOR OU15JUNIOR OU13
0.18'
1 set
Rajczakowski Artur0
Leś Damian2
0.27'
2 set
Wilas Paweł0
Szymański Mikołaj2
0.27'
2 set
Rajczakowski Artur0
Leś Damian2
0.27'
2 set
Kruk Mateusz0
Andres Dariusz2
0.27'
2 set
Kruk Mateusz2
Rajczakowski Artur0
0.36'
2 set
Rozestwiński Jacek1
Kowalski Piotr3
0.36'
1 set
Kruk Mateusz0
Andres Dariusz2
0.45'
1 set
Mastalski Marcin2
Szymański Mikołaj0
0.45'
1 set
Wilas Paweł0
Krzysiek Kamil2
0.45'
1 set
Kruk Mateusz2
Rajczakowski Artur0
16.09'
1 set
Fułek Wojciech2
Jednoróg Michał0
17.27'
2 set
Orawiec Hubert0
Śliwa Jakub2
17.64'
1 set
Jednoróg Michał0
Śliwa Jakub2
18.82'
2 set
Fułek Wojciech2
Jednoróg Michał0
19.09'
1 set
Mika Krzysztof0
Jednoróg Michał2
19.64'
2 set
Jednoróg Michał0
Śliwa Jakub2
19.82'
2 set
Jednoróg Michał0
Orawiec Hubert2
21.45'
1 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub0
21.64'
2 set
Mika Krzysztof0
Jednoróg Michał2
22.73'
3 set
Jednoróg Michał1
Kurenda Miłosz2
12.09'
1 set
Mika Krzysztof0
Fułek Wojciech2
16.09'
2 set
Mika Krzysztof0
Orawiec Hubert2
16.45'
2 set
Mika Krzysztof0
Fułek Wojciech2
17.64'
1 set
Fułek Wojciech2
Orawiec Hubert0
18.00'
2 set
Fułek Wojciech2
Orawiec Hubert0
18.91'
2 set
Mika Krzysztof0
Kurenda Miłosz2
19.18'
1 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
20.09'
2 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
20.09'
3 set
Kurenda Miłosz2
Orawiec Hubert1
21.45'
1 set
Mika Krzysztof0
Kurenda Miłosz2

Decyzji sędziowskich: 1 (0.1%)

Stroke 1
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

JUNIOR OU15
1 2.6%
1-0-0
Jednoróg Michał0
Orawiec Hubert2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0