Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"43'Rogalski Mikołaj2
Matejski Tomasz3
39"36'Rogalski Mikołaj2
Podgórski Bartłomiej3
34"53'Przybysz Grzegorz3
Podgórski Bartłomiej1
28"38'Choma Damian2
Chlebowicz Piotr1
26"16'Drobnica Sebastian1
Dudek Piotr2
25"22'Pilarczyk Marcin1
Rzeszotek Grzegorz2
25"21'Gierłachowski Jakub1
Rzeszotek Grzegorz2
24"51'Zieliński Mateusz2
Kleczyński Marcin1
24"50'Kleczyński Marcin2
Zalewski Jakub1
23"08'Wasilewski Jan1
Wilas Dawid2
34"00'Burak Julia2
Czarzasta Agnieszka3
32"47'Burak Julia3
Pozlewicz Anna2
25"34'Pozlewicz Anna1
Burak Aleksandra3
25"09'Tomaszewska Sylwia1
Burak Aleksandra2
18"25'Chorna Mariia0
Perzanowska Aleksandra2
18"16'Węgrzyn Joanna2
Bebej-Herman Barbara1
17"57'Mierzejewska Natalia0
Wilas Karolina2
17"40'Perzanowska Aleksandra2
Olczak Aleksandra1
16"32'Filipczak Aneta2
Olczak Aleksandra0
16"02'Chorna Mariia1
Staniecka Monika2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rogalski Mikołaj103"51'
Podgórski Bartłomiej99"06'
Rzeszotek Grzegorz80"12'
Zalewski Jakub80"09'
Matejski Tomasz78"24'
Czakański Martin76"33'
Gierłachowski Jakub76"32'
Drobnica Sebastian76"10'
Żak Marcin75"19'
Dudek Piotr75"09'
Burak Julia67"51'
Burak Aleksandra60"49'
Pozlewicz Anna57"38'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka52"53'
Olczak Aleksandra48"30'
Wilas Karolina47"41'
Tomaszewska Sylwia43"55'
Filipczak Aneta40"43'
Płaczek Aldona39"15'
Chorna Mariia37"04'

Czas setów: 32 godz. 22 min 52 s

OPENDAMSKA

1560 min 37 s

14"42'
1 set
Woźniak Bartosz2
Drobnica Sebastian0
11"52'
1 set
Chalimoniuk Krystian2
Sprycha Arkadiusz0
11"00'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Podgórski Bartłomiej3
10"56'
2 set
Podgórski Bartłomiej2
Dudek Piotr0
10"19'
1 set
Czakański Martin2
Kondracki Piotr0
10"16'
1 set
Rogalski Mikołaj2
Matejski Tomasz3
9"40'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Podgórski Bartłomiej1
9"34'
3 set
Pilarczyk Marcin1
Rzeszotek Grzegorz2
9"31'
1 set
Choma Damian2
Chlebowicz Piotr1
9"20'
1 set
Drobnica Sebastian1
Dudek Piotr2

382 min 15 s

11"59'
1 set
Tomaszewska Sylwia1
Burak Aleksandra2
10"02'
1 set
Mierzejewska Natalia0
Wilas Karolina2
10"00'
1 set
Chorna Mariia0
Perzanowska Aleksandra2
9"56'
1 set
Filipczak Aneta2
Olczak Aleksandra0
8"55'
1 set
Płaczek Aldona0
Wilas Karolina2
7"29'
1 set
Wilas Karolina0
Czakańska Karolina2
6"46'
4 set
Pozlewicz Anna1
Burak Aleksandra3
6"37'
2 set
Chorna Mariia0
Perzanowska Aleksandra2
6"33'
3 set
Burak Julia2
Czarzasta Agnieszka3
6"25'
1 set
Burak Julia3
Pozlewicz Anna2

Małych punktów: 7016

OPENDAMSKA

5597

Rogalski Mikołaj172
Podgórski Bartłomiej156
Kleczyński Marcin153
Matejski Tomasz151
Czakański Martin148
Pozlewicz Anna144
Dudek Piotr139
Zalewski Jakub139
Sowa Grzegorz Tiger137
Przybysz Grzegorz129

1419

Burak Julia131
Czarzasta-Gotówko Agnieszka125
Pozlewicz Anna122
Burak Aleksandra101
Tomaszewska Sylwia91
Olczak Aleksandra88
Płaczek Aldona82
Karczewska Karolina75
Wiciński Anna71
Staniecka Monika66

Wszystkich rozegranych setów: 408

OPENDAMSKA

324

84


Wszystkich rozegranych meczów: 175

OPENDAMSKA

140

35


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.18'
2 set
Kleczyński Marcin2
Jagiełowicz Sylwester1
0.36'
2 set
Choma Damian1
Dudek Piotr2
0.45'
2 set
Pozlewicz Anna2
Chalimoniuk Krystian0
0.45'
1 set
Pliszka Mateusz2
Pawliński Grzegorz1
0.45'
3 set
Choma Damian1
Dudek Piotr2
0.55'
1 set
Kleczyński Marcin2
Jagiełowicz Sylwester1
0.55'
2 set
Woźniak Bartosz2
Drobnica Sebastian0
0.64'
1 set
Pozlewicz Anna2
Chalimoniuk Krystian0
0.73'
2 set
Pliszka Mateusz2
Purzycki Piotr0
0.82'
1 set
Karliński Grzegorz2
Romanowski Paweł1
10.73'
1 set
Węgrzyn Joanna0
Czakańska Karolina2
12.09'
1 set
Pozlewicz Anna2
Bebej-Herman Barbara0
13.45'
2 set
Węgrzyn Joanna0
Czakańska Karolina2
13.73'
1 set
Wiciński Anna2
Węgrzyn Joanna0
13.82'
1 set
Płaczek Aldona2
Perzanowska Aleksandra0
14.09'
2 set
Pozlewicz Anna2
Bebej-Herman Barbara0
14.18'
1 set
Wilas Karolina0
Czarzasta Agnieszka2
14.36'
2 set
Wiciński Anna2
Węgrzyn Joanna0
14.64'
2 set
Staniecka Monika2
Szumiejko Adrianna0
14.64'
3 set
Olczak Aleksandra1
Wiciński Anna2

Decyzji sędziowskich: 29 (0,4%)

Stroke 10
34,5%
Let 18
62,1%
Nolet 1
3,4%

OPENDAMSKA
3 5,3%
3-0-0
Pilarczyk Marcin1
Rzeszotek Grzegorz2
3 5,4%
0-3-0
Szlązak Marcin1
Bystrzyński Michał2
1 2,7%
0-1-0
Karp Adam2
Żak Marcin0
1 2,8%
1-0-0
Pozlewicz Anna2
Śliwa Kamil0
2 5,9%
2-0-0
Żak Marcin2
Rowba Sergiusz0
1 3,1%
0-1-0
Fijak Bartłomiej0
Górka Grzegorz2
3 9,7%
2-1-0
Filipczak Aneta2
Płuciennik Robert0
1 3,7%
0-1-0
Rogalski Mikołaj2
Rybak Kamil0
2 7,7%
1-1-0
Podgórski Bartłomiej2
Waniak Igor0
4 7,3%
0-4-0
Tomaszewska Sylwia1
Burak Aleksandra2
2 3,8%
0-2-0
Perzanowska Aleksandra2
Olczak Aleksandra1
3 7,3%
0-2-1
Mierzejewska Natalia0
Wilas Karolina2
2 5%
0-2-0
Chorna Mariia0
Perzanowska Aleksandra2
1 3,3%
1-0-0
Szumiejko Adrianna0
Bebej-Herman Barbara2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0