Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
64"59'Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
62"28'Kotra Michał3
Kotra Mateusz2
58"36'Spoljar Domagoj3
Pytlowany Jakub2
52"52'Rusek Stanisław3
Rogalski Mikołaj2
51"53'Polakowski Jan2
Żak Marcin3
51"15'Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
48"25'Przybysz Grzegorz3
Rogalski Mikołaj1
48"09'Rusek Stanisław3
Spoljar Domagoj1
47"33'Pytlowany Jakub2
Jachimowicz Michał3
47"05'Sikorski Marcin3
Kowalski Dominik2
42"53'Mohamed Nazia2
Ogorodnik Julia3
38"53'Zawartka Anna2
Patałąg Julia3
37"57'Sopińska Patrycja3
Drabczyk Joanna2
35"55'Owczarek Małgorzata3
Bogdanowicz Katarzyna2
35"48'Dominiak Zuzanna3
Tarkowska Julia2
35"21'Kozłowska Łucja2
Bogdanowicz Katarzyna3
34"29'Bruk Anna2
Owczarek Małgorzata3
34"13'Maskiewicz Małgorzata3
Bogdanowicz Katarzyna1
33"17'Dominiak Zuzanna2
Surdziel Aleksandra3
33"17'Witkowska Dominika3
Owczarek Małgorzata2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Kotra Michał194"37'
Pełczyński Adam173"28'
Rogalski Mikołaj166"51'
Spoljar Domagoj160"52'
Rusek Stanisław156"26'
Sikorski Marcin153"04'
Kowalski Dominik151"14'
Hemmerling Piotr150"44'
Godula Maciej150"42'
Pytlowany Jakub150"37'
Owczarek Małgorzata114"58'
Bogdanowicz Katarzyna113"53'
Mohamed Nazia105"41'
Łapa Joanna105"00'
Dominiak Zuzanna104"12'
Zawartka Anna103"12'
Patałąg Julia100"28'
Gałwa Aleksandra99"15'
Witkowska Dominika98"54'
Ogorodnik Julia98"03'

Czas setów: 71 godz. 40 min 40 s

OPENDAMSKA

2911 min 46 s

19"34'
1 set
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
19"32'
1 set
Kotra Michał3
Machno Artur0
18"33'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Rogalski Mikołaj1
18"31'
5 set
Hemmerling Piotr3
Pełczyński Adam2
17"39'
1 set
Tarach Radosław3
Widomski Sławomir0
16"26'
5 set
Rusek Stanisław3
Rogalski Mikołaj2
16"07'
2 set
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
15"40'
3 set
Gnitecki Przemysław0
Rusek Stanisław3
15"35'
2 set
Kotra Michał0
Marszał Adrian3
14"46'
1 set
Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0

1388 min 54 s

12"11'
4 set
Maskiewicz Małgorzata3
Bogdanowicz Katarzyna1
11"38'
5 set
Mohamed Nazia2
Ogorodnik Julia3
8"47'
5 set
Sopińska Patrycja3
Drabczyk Joanna2
8"44'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Tarkowska Julia2
8"12'
1 set
Owczarek Małgorzata3
Bogdanowicz Katarzyna2
8"12'
1 set
Drabczyk Joanna1
Tarkowska Julia3
7"52'
4 set
Mohamed Nazia2
Ogorodnik Julia3
7"44'
5 set
Pozlewicz Anna3
Cielecka Justyna2
7"44'
2 set
Sopińska Patrycja3
Drabczyk Joanna2
7"36'
1 set
Mohamed Nazia3
Zawartka Anna0

Małych punktów: 12592

OPENDAMSKA

7491

Dobry Marek201
Pełczyński Adam198
Kowalski Dominik192
Sikorski Marcin187
Widomski Sławomir185
Godula Maciej182
Kruczek Tomasz182
Tyma Konrad178
Przybitkowski Kamil176
Hemmerling Piotr176

5101

Owczarek Małgorzata199
Witkowska Dominika189
Mohamed Nazia189
Patałąg Julia188
Łapa Joanna187
Pozlewicz Anna185
Owcarz Katarzyna183
Zawartka Anna183
Gałwa Aleksandra183
Bruk Anna182

Wszystkich rozegranych setów: 718

OPENDAMSKA

424

294


Wszystkich rozegranych meczów: 195

OPENDAMSKA

115

80


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
11.18'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Marszał Adrian3
12.82'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Marszał Adrian3
13.00'
3 set
Chojnacki Sebastian0
Machno Artur3
14.00'
1 set
Rewilak Bartosz3
Tarach Radosław0
14.36'
3 set
Owczarczyk Łukasz3
Makowski Paweł0
15.36'
3 set
Przybysz Grzegorz0
Marszał Adrian3
15.36'
2 set
Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław0
15.45'
2 set
Chojnacki Sebastian0
Machno Artur3
16.55'
1 set
Makowski Paweł0
Chojnacki Sebastian3
16.82'
3 set
Szewczyk Filip3
Pilch Michał1
10.18'
3 set
Witkowska Dominika3
Maskiewicz Małgorzata0
12.82'
3 set
Surdziel Aleksandra3
Mazur Agnieszka0
13.09'
2 set
Tarkowska Julia3
Góra Zuzanna0
13.18'
3 set
Tarkowska Julia3
Góra Zuzanna0
13.91'
2 set
Bruk Anna3
Jarzembowska Maria1
14.09'
1 set
Sopińska Patrycja0
Ryfa Natalia3
14.27'
1 set
Czakańska Karolina3
Góra Zuzanna0
14.55'
2 set
Sopińska Patrycja0
Ryfa Natalia3
14.55'
3 set
Ryfa Natalia3
Kozłowska Łucja0
14.64'
4 set
Drobniak Elżbieta1
Cielecka Justyna3

Decyzji sędziowskich: 112 (0.9%)

Stroke 33
29.5%
Let 65
58%
Nolet 14
12.5%

OPENDAMSKA
7 6.5%
0-7-0
Przybitkowski Kamil3
Kaleta Grzegorz2
13 14.6%
4-5-4
Pytlowany Jakub2
Jachimowicz Michał3
1 1.2%
0-1-0
Przybysz Grzegorz3
Rogalski Mikołaj1
8 10%
1-4-3
Jachimowicz Michał1
Pełczyński Adam3
26 35.6%
6-16-4
Spoljar Domagoj0
Atras Przemysław3
10 14.3%
5-5-0
Przybysz Grzegorz3
Sikorski Marcin1
5 7.2%
3-2-0
Rogalski Mikołaj3
Popko Łukasz1
9 13.2%
3-6-0
Śmietański Sebastian0
Kruczek Tomasz3
12 21.1%
4-5-3
Hemmerling Piotr0
Marszał Adrian3
2 3.6%
0-2-0
Makowski Paweł0
Chmielowski Jakub3
1 1%
1-0-0
Woch Paulina3
Mazur Agnieszka2
3 3.2%
1-2-0
Bruk Anna2
Owczarek Małgorzata3
1 1.1%
0-1-0
Góra Zuzanna2
Woch Paulina3
7 13.2%
4-3-0
Ryfa Natalia3
Kamińska Magda0
1 2.2%
0-1-0
Jarzembowska Maria0
Ogorodnik Julia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0