Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
55"19'Osojca Mateusz3
Smuniewski Marcin2
25"36'Osojca Mateusz0
Galant Wojciech3
21"35'Lato Grzegorz2
Somoza-Suarez Ruben1
20"18'Wójtowicz Marcin1
Romański Krzysztof2
19"38'Suchowolak Jacek0
Osojca Mateusz2
19"28'Bobala Kacper2
Somoza-Suarez Ruben1
19"05'Birkenfeld Bartosz1
Wójtowicz Marcin2
18"59'Roguski Jakub2
Birkenfeld Bartosz1
18"24'Bobala Kacper2
Gumplowicz Jacek1
17"25'Tomczak Daniel2
Somoza-Suarez Ruben1
19"54'Kmieć Monika1
Starosta Monika2
13"17'Wolszczak Sylwia0
Ciarkowska Anna2
10"43'Kmieć Monika2
Ciarkowska Anna0
10"36'Ciarkowska Anna0
Starosta Monika2
8"33'Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
5"38'Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Osojca Mateusz98"29'
Smuniewski Marcin79"04'
Birkenfeld Bartosz68"22'
Wójtowicz Marcin67"49'
Ledziński Filip59"35'
Romański Krzysztof57"57'
Lato Grzegorz54"12'
Galant Wojciech52"46'
Roguski Jakub52"31'
Somoza-Suarez Ruben52"02'
Kmieć Monika31"57'
Ciarkowska Anna30"50'
Starosta Monika29"31'
Wolszczak Sylwia26"00'

Czas setów: 9 godz. 59 min 49 s

OPENDAMSKI

540 min 40 s

11"46'
5 set
Osojca Mateusz3
Smuniewski Marcin2
11"25'
2 set
Osojca Mateusz3
Smuniewski Marcin2
9"53'
2 set
Suchowolak Jacek0
Osojca Mateusz2
9"45'
4 set
Osojca Mateusz3
Smuniewski Marcin2
9"27'
1 set
Wójtowicz Marcin2
Zaziemski Kasper0
9"14'
2 set
Suchowolak Jacek0
Roguski Jakub2
9"12'
3 set
Lato Grzegorz2
Somoza-Suarez Ruben1
8"42'
1 set
Wójtowicz Marcin1
Romański Krzysztof2
7"59'
1 set
Suchowolak Jacek0
Osojca Mateusz2
7"54'
1 set
Kraczkowski Damian0
Ledziński Filip2

59 min 9 s

6"24'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Ciarkowska Anna2
5"46'
2 set
Ciarkowska Anna0
Starosta Monika2
5"41'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Ciarkowska Anna2
5"21'
3 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2
5"02'
2 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2
4"42'
1 set
Kmieć Monika2
Ciarkowska Anna0
4"34'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
4"26'
2 set
Kmieć Monika2
Ciarkowska Anna0
4"01'
1 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2
3"51'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2

Małych punktów: 2065

OPENDAMSKI

1837

Birkenfeld Bartosz154
Smuniewski Marcin129
Ledziński Filip121
Galant Wojciech110
Wójtowicz Marcin108
Roguski Jakub99
Osojca Mateusz99
Romański Krzysztof94
Kraczkowski Przemysław92
Gumplowicz Jacek91

228

Starosta Monika75
Kmieć Monika75
Ciarkowska Anna47
Wolszczak Sylwia31

Wszystkich rozegranych setów: 116

OPENDAMSKI

103

13


Wszystkich rozegranych meczów: 47

OPENDAMSKI

41

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
4.09'
1 set
Smuniewski Marcin3
Romański Krzysztof1
6.91'
2 set
Smuniewski Marcin3
Romański Krzysztof1
14.64'
2 set
Kraczkowski Przemysław2
Zaziemski Kasper0
14.73'
1 set
Birkenfeld Bartosz2
Lato Grzegorz1
15.00'
1 set
Smuniewski Marcin2
Przyłuski Dariusz0
15.36'
1 set
Wójtowicz Marcin0
Bobala Kacper2
15.45'
3 set
Ledziński Filip2
Kmieć Monika1
17.18'
2 set
Birkenfeld Bartosz2
Lato Grzegorz1
17.27'
2 set
Kmieć Monika2
Wolszczak Sylwia0
18.18'
1 set
Kraczkowski Przemysław2
Zaziemski Kasper0
13.36'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2
16.64'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2
21.00'
1 set
Ciarkowska Anna0
Starosta Monika2
21.00'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
21.91'
1 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2
24.18'
2 set
Kmieć Monika2
Ciarkowska Anna0
24.69'
3 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2
24.91'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
25.64'
1 set
Kmieć Monika2
Ciarkowska Anna0
27.45'
2 set
Kmieć Monika1
Starosta Monika2

Decyzji sędziowskich: 9 (0,4%)

Stroke 3
33,3%
Let 6
66,7%
Nolet 0
0%

OPEN
4 11,1%
3-1-0
Roguski Jakub0
Smuniewski Marcin2
1 3,2%
0-1-0
Galant Wojciech2
Bobala Kacper0
1 3,2%
0-1-0
Kraczkowski Przemysław2
Dowlasz Piotr0
1 2%
0-1-0
Kraczkowski Przemysław1
Birkenfeld Bartosz2
1 2,6%
0-1-0
Suchowolak Jacek0
Osojca Mateusz2
1 3,6%
0-1-0
Gumplowicz Jacek2
Przyłuski Dariusz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0