Najdłuższy mecz

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska
13"39'Ossendowski Bartosz1
Wąsiński Tomasz2
13"38'Ossendowski Bartosz1
Drzewiecki Oskar3
11"48'Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
10"46'Puchalski Szymon2
Wojtasik Dawid0
10"32'Drzewiecki Oskar0
Łopuszyński Wiktor2
9"51'Wąsiński Tomasz2
Feliński Michał0
9"28'Chmielewski Kacper3
Szymański Iwo0
7"38'Puchalski Szymon2
Ścieszko Kamil0
7"21'Drzewiecki Oskar0
Chmielewski Kacper3
35'Szymański Iwo3
Feliński Michał0
42"10'Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
32"44'Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah2
30"40'Krysicki Jakub1
Khan Kaleemullah3
30"06'Krzyżaniak Tomasz1
Khan Kaleemullah3
29"04'Górzyński Bartosz1
Florczyk Piotr2
27"34'Maciak Rafał2
Pawlik Marcin1
26"12'Dałek Marcin2
Czajczyński Daniel1
26"08'Andrzejczak Karol0
Krysicki Jakub4
25"01'Czajczyński Daniel2
Górzyński Bartosz1
23"40'Maciak Rafał1
Michalski Piotr2
15"19'Banaszek Arkadiusz2
Janiszewski Paweł0
14"42'Janiszewski Paweł2
Wojciechowski Krzysztof0
14"28'Walaszczyk Rafał2
Wojciechowski Krzysztof0
12"47'Janiszewski Paweł2
Supeł Tomasz0
11"37'Pawlik Marcin2
Bjorn Lislegaaard0
10"10'Bjorn Lislegaaard0
Janiszewski Paweł2
10"06'Michalski Piotr2
Supeł Tomasz0
8"59'Bjorn Lislegaaard2
Supeł Tomasz0
8"08'Wojciechowski Krzysztof2
Supeł Tomasz0
3"45'Bjorn Lislegaaard0
Wojciechowski Krzysztof2
28"18'Saad Szeherezada1
Maszczyk Sylwia3
27"30'Szwalska Marta3
Otto Malwina2
27"30'Saad Szeherezada3
Owczarek Małgorzata1
27"24'Maszczyk Sylwia1
Skarbińska Agnieszka3
22"18'Kaniewska Emilia1
Cielecka Justyna3
17"23'Saad Szeherezada3
Czerwińska Iwona0
17"07'Czerwińska Iwona0
Trendak Olga3
17"05'Trendak Olga0
Owczarek Małgorzata3
15"56'Owczarek Małgorzata0
Cielecka Justyna3
14"57'Czerwińska Iwona2
Szwalska Marta1

Najdłużej na korcie

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska
Drzewiecki Oskar29"03'
Ossendowski Bartosz25"41'
Wąsiński Tomasz23"36'
Łopuszyński Wiktor20"40'
Szymański Iwo19"35'
Puchalski Szymon18"22'
Chmielewski Kacper16"00'
Wojtasik Dawid11"00'
Feliński Michał10"24'
Ścieszko Kamil7"41'
Krzyżaniak Tomasz97"13'
Khan Kaleemullah96"25'
Czajczyński Daniel87"40'
Andrzejczak Karol86"04'
Górzyński Bartosz84"30'
Krysicki Jakub82"09'
Dałek Marcin76"03'
Florczyk Piotr74"20'
Maciak Rafał72"04'
Hibner Jacek66"16'
Janiszewski Paweł49"28'
Supeł Tomasz38"11'
Wojciechowski Krzysztof35"59'
Bjorn Lislegaaard32"18'
Banaszek Arkadiusz13"39'
Walaszczyk Rafał12"20'
Pawlik Marcin9"44'
Michalski Piotr9"37'
Rybarczyk Hubert'
Idzikowski Bartłomiej'
Saad Szeherezada69"07'
Maszczyk Sylwia56"50'
Owczarek Małgorzata54"19'
Czerwińska Iwona51"21'
Trendak Olga46"08'
Skarbińska Agnieszka44"21'
Szwalska Marta44"13'
Cielecka Justyna41"46'
Kaniewska Emilia38"28'
Otto Malwina38"17'

Czas setów: 21 godz 37 min 31 s

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska

91 min 16 s

6"54'
1 set
Puchalski Szymon2
Wojtasik Dawid0
5"42'
2 set
Drzewiecki Oskar0
Łopuszyński Wiktor2
5"35'
1 set
Wąsiński Tomasz2
Feliński Michał0
5"04'
1 set
Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
4"49'
2 set
Ossendowski Bartosz1
Wąsiński Tomasz2
4"45'
1 set
Ossendowski Bartosz1
Wąsiński Tomasz2
4"43'
2 set
Ossendowski Bartosz1
Drzewiecki Oskar3
4"43'
1 set
Chmielewski Kacper3
Szymański Iwo0
4"43'
2 set
Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
4"29'
1 set
Drzewiecki Oskar0
Łopuszyński Wiktor2

836 min 56 s

31"38'
2 set
Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
12"56'
1 set
Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah2
11"23'
3 set
Maciak Rafał2
Pawlik Marcin1
11"10'
1 set
Małgorzaciak Paweł0
Antosik Łukasz2
10"04'
3 set
Górzyński Bartosz1
Florczyk Piotr2
9"57'
2 set
Janiszewski Michał0
Górzyński Bartosz2
9"44'
1 set
Walaszczyk Rafał0
Janiszewski Michał2
9"31'
1 set
Andrzejczak Karol0
Krysicki Jakub4
9"31'
1 set
Dałek Marcin2
Banaszek Arkadiusz0
9"29'
3 set
Hibner Jacek1
Khan Kaleemullah2

100 min 38 s

12"35'
1 set
Janiszewski Paweł2
Supeł Tomasz0
7"24'
1 set
Banaszek Arkadiusz2
Janiszewski Paweł0
7"05'
1 set
Bjorn Lislegaaard0
Janiszewski Paweł2
6"59'
2 set
Walaszczyk Rafał2
Wojciechowski Krzysztof0
6"44'
2 set
Janiszewski Paweł2
Wojciechowski Krzysztof0
6"17'
1 set
Janiszewski Paweł2
Wojciechowski Krzysztof0
6"15'
2 set
Banaszek Arkadiusz2
Janiszewski Paweł0
5"40'
1 set
Michalski Piotr2
Supeł Tomasz0
5"21'
1 set
Walaszczyk Rafał2
Wojciechowski Krzysztof0
5"09'
2 set
Pawlik Marcin2
Bjorn Lislegaaard0

268 min 41 s

9"42'
2 set
Saad Szeherezada1
Maszczyk Sylwia3
8"58'
1 set
Saad Szeherezada3
Owczarek Małgorzata1
7"50'
1 set
Maszczyk Sylwia1
Skarbińska Agnieszka3
6"00'
3 set
Czerwińska Iwona0
Trendak Olga3
5"46'
1 set
Jędra Angelika3
Komza Dagmara0
5"37'
3 set
Maszczyk Sylwia1
Skarbińska Agnieszka3
5"31'
3 set
Kaniewska Emilia1
Cielecka Justyna3
5"27'
1 set
Maszczyk Sylwia0
Kaniewska Emilia3
5"14'
4 set
Maszczyk Sylwia1
Skarbińska Agnieszka3
5"13'
3 set
Saad Szeherezada3
Czerwińska Iwona0

Małych punktów: 5038

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska

794

Szymański Iwo117
Łopuszyński Wiktor104
Chmielewski Kacper99
Wąsiński Tomasz91
Ossendowski Bartosz80
Drzewiecki Oskar66
Puchalski Szymon64
Ścieszko Kamil55
Wojtasik Dawid52
Feliński Michał43

2776

Khan Kaleemullah176
Krysicki Jakub157
Krzyżaniak Tomasz153
Andrzejczak Karol126
Czajczyński Daniel126
Górzyński Bartosz126
Hibner Jacek122
Krysicki Tomasz110
Florczyk Paweł109
Kopiec Tomasz107

444

Janiszewski Paweł105
Wojciechowski Krzysztof98
Supeł Tomasz66
Bjorn Lislegaaard54
Michalski Piotr22
Banaszek Arkadiusz22
Walaszczyk Rafał22
Pawlik Marcin22
Kaźmierczak Kacper22
Rybarczyk Hubert11

1024

Saad Szeherezada132
Cielecka Justyna108
Szwalska Marta100
Owczarek Małgorzata95
Maszczyk Sylwia93
Kaniewska Emilia90
Trendak Olga89
Otto Malwina88
Skarbińska Agnieszka86
Czerwińska Iwona75

Wszystkich rozegranych setów: 299

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska

50

156

30

63


Wszystkich rozegranych meczów: 119

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska

19

65

15

20


Szybkość zdobycia punktów

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska
0.27'
2 set
Łopuszyński Wiktor3
Bożyk Maciej0
0.27'
2 set
Ścieszko Kamil2
Małecki Maksymilian0
0.27'
1 set
Feliński Michał2
Bożyk Maciej0
0.36'
3 set
Łopuszyński Wiktor3
Bożyk Maciej0
0.36'
3 set
Szymański Iwo3
Feliński Michał0
0.36'
2 set
Feliński Michał2
Bożyk Maciej0
0.45'
3 set
Puchalski Szymon0
Szymański Iwo3
0.45'
1 set
Szymański Iwo3
Feliński Michał0
0.45'
3 set
Szymański Iwo3
Łopuszyński Wiktor0
0.55'
1 set
Ścieszko Kamil2
Małecki Maksymilian0
0.36'
3 set
Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
0.64'
4 set
Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
2.45'
2 set
Andrzejczak Karol0
Krysicki Jakub4
12.82'
5 set
Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
14.82'
2 set
Suwalski Hubert0
Kopiec Tomasz2
15.82'
3 set
Krysicki Tomasz1
Khan Kaleemullah2
16.64'
1 set
Krzyżaniak Tomasz2
Małgorzaciak Paweł0
16.73'
2 set
Florczyk Piotr0
Florczyk Paweł2
17.64'
2 set
Dałek Marcin2
Banaszek Arkadiusz0
17.73'
1 set
Antosik Łukasz2
Kaźmierczak Kacper0
1.00'
2 set
Janiszewski Paweł2
Supeł Tomasz0
3.00'
1 set
Bjorn Lislegaaard0
Wojciechowski Krzysztof2
16.09'
2 set
Bjorn Lislegaaard0
Janiszewski Paweł2
16.73'
2 set
Wojciechowski Krzysztof2
Supeł Tomasz0
17.09'
2 set
Bjorn Lislegaaard0
Wojciechowski Krzysztof2
21.18'
1 set
Wojciechowski Krzysztof2
Supeł Tomasz0
21.27'
1 set
Bjorn Lislegaaard2
Supeł Tomasz0
21.55'
2 set
Michalski Piotr2
Supeł Tomasz0
25.00'
1 set
Pawlik Marcin2
Bjorn Lislegaaard0
27.00'
2 set
Bjorn Lislegaaard2
Supeł Tomasz0
10.73'
1 set
Otto Malwina3
Komza Dagmara0
11.09'
2 set
Jędra Angelika3
Komza Dagmara0
12.18'
1 set
Trendak Olga0
Kaniewska Emilia3
12.36'
1 set
Czerwińska Iwona0
Skarbińska Agnieszka3
12.45'
2 set
Otto Malwina3
Komza Dagmara0
13.00'
1 set
Komza Dagmara0
Owczarek Małgorzata2
13.00'
3 set
Szwalska Marta3
Jędra Angelika0
13.55'
3 set
Otto Malwina3
Komza Dagmara0
14.18'
2 set
Trendak Olga0
Kaniewska Emilia3
15.27'
3 set
Maszczyk Sylwia0
Kaniewska Emilia3

Decyzji sędziowskich: 38 (0.8%)

Stroke 8
21.1%
Let 30
78.9%
Nolet 0
0%

JuniorOPENOPEN - EliminacjeDamska
1 1.4%
1-0-0
Ossendowski Bartosz1
Drzewiecki Oskar3
6 13.3%
1-5-0
Walaszczyk Rafał0
Janiszewski Michał2
4 7.1%
2-2-0
Dałek Marcin2
Kopiec Tomasz1
3 9.1%
1-2-0
Florczyk Piotr0
Florczyk Paweł2
3 4.4%
1-2-0
Maciak Rafał2
Pawlik Marcin1
3 8.3%
0-3-0
Czajczyński Daniel2
Walaszczyk Rafał0
2 5.1%
0-2-0
Drobnik Rafał2
Suwalski Hubert0
2 5.7%
0-2-0
Antosik Łukasz2
Drobnik Rafał0
2 2.4%
0-2-0
Andrzejczak Karol2
Krzyżaniak Tomasz3
2 5.4%
0-2-0
Janiszewski Michał2
Pawlik Marcin0
1 3.2%
1-0-0
Andrzejczak Karol2
Gajos Jakub0
2 5.3%
0-2-0
Walaszczyk Rafał2
Wojciechowski Krzysztof0
2 5.3%
1-1-0
Banaszek Arkadiusz2
Janiszewski Paweł0
1 1.2%
0-1-0
Saad Szeherezada1
Maszczyk Sylwia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0