Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
36"03'Płonka Paweł1
Madeja Radosław2
31"29'Kachel Jacek2
Głowacki Michał3
27"51'Krochmal Damian1
Głowacki Michał2
26"24'Piechnik Kazimierz1
Janora Radosław2
25"57'Piechnik Kazimierz2
Kuśnierz Dariusz1
25"55'Krochmal Damian2
Dębski Paweł1
25"26'Krochmal Damian2
Piechnik Kazimierz1
24"08'Piechnik Kazimierz2
Krzanik Jakub1
23"00'Czapka Paweł2
Lizak Michał1
22"55'Michałek Tomasz1
Matyja Michał2
31"43'Imiołek Elżbieta3
Baran Anna2
27"27'Imiołek Elżbieta3
Woźniak Kinga1
26"38'Drobniak Elżbieta2
Mołdoch Weronika3
24"59'Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta3
23"30'Rubiś Natalia3
Drabowska Karolina0
22"39'Woźniak Kinga1
Mołdoch Weronika3
18"19'Imiołek Elżbieta0
Drabowska Karolina3
16"55'Rubiś Natalia3
Baran Anna0
15"14'Drabowska Karolina0
Mołdoch Weronika3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krochmal Damian108"17'
Głowacki Michał99"45'
Kuśnierz Dariusz90"50'
Janora Radosław88"38'
Piechnik Kazimierz87"44'
Majerczyk Krzysztof84"47'
Madeja Radosław83"48'
Rohun Patrick79"45'
Płonka Paweł72"36'
Dębski Paweł71"46'
Imiołek Elżbieta63"35'
Rubiś Natalia53"09'
Mołdoch Weronika49"27'
Drabowska Karolina46"38'
Drobniak Elżbieta40"15'
Woźniak Kinga40"01'
Baran Anna39"17'

Czas setów: 25 godz. 22 min 23 s

OPENDAMSKA

1356 min 12 s

12"18'
1 set
Płonka Paweł1
Madeja Radosław2
11"32'
3 set
Piechnik Kazimierz2
Kuśnierz Dariusz1
10"35'
2 set
Płonka Paweł1
Madeja Radosław2
10"17'
2 set
Madeja Radosław0
Kachel Jacek2
10"16'
2 set
Kuśnierz Dariusz0
Czok Marcel2
10"10'
2 set
Krochmal Damian1
Głowacki Michał2
10"07'
2 set
Janora Radosław0
Dębski Paweł2
9"47'
3 set
Krochmal Damian2
Piechnik Kazimierz1
9"32'
1 set
Krochmal Damian2
Dębski Paweł1
9"22'
1 set
Wydmański Tomasz3
Kachel Jacek0

166 min 11 s

12"30'
1 set
Rubiś Natalia3
Drabowska Karolina0
7"54'
4 set
Imiołek Elżbieta3
Woźniak Kinga1
5"58'
1 set
Imiołek Elżbieta3
Baran Anna2
5"41'
5 set
Drobniak Elżbieta2
Mołdoch Weronika3
5"41'
3 set
Drabowska Karolina0
Mołdoch Weronika3
5"37'
4 set
Imiołek Elżbieta3
Baran Anna2
5"34'
3 set
Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta3
5"28'
4 set
Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta3
5"27'
3 set
Imiołek Elżbieta3
Baran Anna2
5"19'
2 set
Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta3

Małych punktów: 5558

OPENDAMSKA

4949

Głowacki Michał173
Rohun Patrick171
Krochmal Damian166
Janora Radosław149
Kuśnierz Dariusz149
Mazur Wojciech145
Madeja Radosław144
Piechnik Kazimierz136
Wydmański Tomasz133
Majerczyk Krzysztof131

609

Mołdoch Weronika116
Imiołek Elżbieta116
Rubiś Natalia97
Drobniak Elżbieta86
Woźniak Kinga72
Baran Anna62
Drabowska Karolina60

Wszystkich rozegranych setów: 312

OPENDAMSKA

278

34


Wszystkich rozegranych meczów: 129

OPENDAMSKA

120

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.64'
2 set
Kachel Jacek2
Zakręta Wojciech0
10.64'
1 set
Michałek Tomasz2
Francuz Sebastian0
13.27'
1 set
Laskowski Kamil1
Pamuła Piotr2
14.64'
1 set
Wiszowaty Adam2
Gancarczyk Sebastian0
15.18'
2 set
Pamuła Piotr2
Kuczaj Jarosław0
15.45'
2 set
Michalik Michał2
Suchy Anna1
15.91'
2 set
Michalik Michał2
Dąbek Michał0
16.18'
1 set
Kołodziej Adam2
Pajestka Adam1
16.27'
1 set
Francuz Sebastian0
Zakręta Wojciech2
16.82'
2 set
Faliszek Bogusław2
Czok Marcel0
14.00'
1 set
Drabowska Karolina0
Mołdoch Weronika3
15.91'
3 set
Drobniak Elżbieta2
Mołdoch Weronika3
17.55'
2 set
Rubiś Natalia3
Drabowska Karolina0
17.91'
2 set
Drobniak Elżbieta2
Mołdoch Weronika3
19.27'
1 set
Rubiś Natalia3
Baran Anna0
19.73'
3 set
Rubiś Natalia3
Drabowska Karolina0
20.45'
4 set
Woźniak Kinga1
Mołdoch Weronika3
20.82'
1 set
Woźniak Kinga1
Mołdoch Weronika3
21.09'
1 set
Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta3
21.09'
1 set
Drobniak Elżbieta2
Mołdoch Weronika3

Decyzji sędziowskich: 10 (0,2%)

Stroke 4
40%
Let 5
50%
Nolet 1
10%

OPEN
1 1,5%
1-0-0
Piechnik Kazimierz2
Kuśnierz Dariusz1
4 7%
1-2-1
Krochmal Damian1
Głowacki Michał2
1 2,7%
0-1-0
Michałek Tomasz2
Pajestka Adam0
2 5,9%
0-2-0
Lizak Michał2
Stańczak Adrian0
1 3,6%
1-0-0
Pamuła Piotr2
Kuczaj Jarosław0
1 3,7%
1-0-0
Kleszcz Tomasz2
Kuczaj Jarosław0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0