Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
40"40'Podgórski Bartłomiej2
Wycisło Wojciech3
32"10'Dudek Piotr1
Karp Adam2
31"39'Matejski Tomasz3
Podgórski Bartłomiej1
25"47'Pietrzak Aleksander2
Zierkiewicz Piotr1
25"31'Wasilewski Jan2
Górka Grzegorz1
24"40'Górka Grzegorz2
Pozlewicz Anna0
23"25'Rybarczyk Kamil1
Jagiełowicz Sylwester2
23"24'Pietrzak Aleksander2
Wasilewski Jan1
23"13'Pietrzak Aleksander1
Fulneczek Adrian2
22"14'Mierzejewski Michał1
Zielak Jarosław2
39"18'Wilas Karolina2
Płaczek Aldona3
31"51'Burak Julia3
Pozlewicz Anna2
26"05'Wiciński Anna3
Perzanowska Aleksandra2
24"58'Burak Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
23"51'Zaręba Anita3
Jabłońska Anna0
23"08'Wiciński Anna2
Jabłońska Anna3
21"08'Wilanowska Barbara1
Kirszenstein Patrycja3
20"10'Kirszenstein Patrycja0
Burak Aleksandra3
17"10'Zaręba Anita3
Perzanowska Aleksandra0
14"51'Kirszenstein Patrycja0
Burak Julia3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Podgórski Bartłomiej103"16'
Górka Grzegorz89"33'
Wycisło Wojciech89"11'
Rybarczyk Kamil87"57'
Pietrzak Aleksander85"06'
Dudek Piotr80"57'
Wasilewski Jan78"05'
Matejski Tomasz77"28'
Popiołek Piotr75"42'
Karp Adam72"18'
Jabłońska Anna60"28'
Płaczek Aldona59"02'
Zaręba Anita58"16'
Wiciński Anna57"43'
Pozlewicz Anna55"58'
Wilas Karolina46"40'
Kirszenstein Patrycja44"22'
Perzanowska Aleksandra43"18'
Wilanowska Barbara41"45'
Burak Julia37"02'

Czas setów: 25 godz. 29 min 15 s

OPENDAMSKA

1247 min 18 s

24"32'
1 set
Górka Grzegorz2
Pozlewicz Anna0
22"38'
1 set
Pietrzak Aleksander1
Fulneczek Adrian2
15"00'
1 set
Dudek Piotr1
Karp Adam2
12"47'
3 set
Pietrzak Aleksander2
Zierkiewicz Piotr1
11"40'
3 set
Rybarczyk Kamil1
Jagiełowicz Sylwester2
11"05'
2 set
Misiński Maciej0
Rewaj Radosław2
10"28'
1 set
Popiołek Piotr0
Wasilewski Jan2
9"31'
2 set
Dudek Piotr2
Słaboszewski Bartłomiej0
9"13'
3 set
Wasilewski Jan2
Górka Grzegorz1
9"01'
2 set
Mierzejewski Michał1
Zielak Jarosław2

281 min 57 s

10"46'
1 set
Wiciński Anna2
Jabłońska Anna3
8"32'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Burak Aleksandra3
8"12'
3 set
Zaręba Anita3
Jabłońska Anna0
8"01'
1 set
Wilas Karolina2
Płaczek Aldona3
7"51'
2 set
Zaręba Anita3
Jabłońska Anna0
7"45'
1 set
Zaręba Anita3
Jabłońska Anna0
7"04'
3 set
Wilas Karolina2
Płaczek Aldona3
6"54'
4 set
Wiciński Anna3
Perzanowska Aleksandra2
6"41'
2 set
Wilas Karolina2
Płaczek Aldona3
6"37'
2 set
Zaręba Anita3
Perzanowska Aleksandra0

Małych punktów: 5455

OPENDAMSKA

4195

Podgórski Bartłomiej158
Rybarczyk Kamil142
Matejski Tomasz138
Wycisło Wojciech137
Pytlowany Jakub132
Świeca Bartosz129
Karp Adam127
Misiński Maciej122
Pietrzak Aleksander120
Jagiełowicz Sylwester117

1260

Wilas Karolina133
Wiciński Anna125
Burak Julia123
Pozlewicz Anna115
Jabłońska Anna110
Zaręba Anita107
Burak Aleksandra105
Mierzejewska Natalia104
Płaczek Aldona101
Kirszenstein Patrycja81

Wszystkich rozegranych setów: 312

OPENDAMSKA

240

72


Wszystkich rozegranych meczów: 125

OPENDAMSKA

103

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
1 set
Menżyk Krzysztof2
Iwaniec Marcin0
0.55'
3 set
Godbole Artur1
Stawicki Andrzej2
0.55'
2 set
Górka Grzegorz2
Pozlewicz Anna0
0.55'
2 set
Płaczek Maciej0
Misiński Maciej2
0.64'
1 set
Płaczek Maciej0
Misiński Maciej2
0.64'
1 set
Pozlewicz Anna2
Choma Damian1
0.73'
2 set
Pietrzak Aleksander1
Fulneczek Adrian2
0.73'
2 set
Kleczyński Marcin0
Fulneczek Adrian2
0.75'
1 set
Pozlewicz Anna2
Choma Damian1
0.91'
2 set
Godbole Artur1
Stawicki Andrzej2
0.64'
2 set
Wiciński Anna2
Jabłońska Anna3
1.27'
1 set
Wiciński Anna3
Perzanowska Aleksandra2
1.55'
3 set
Wiciński Anna3
Perzanowska Aleksandra2
1.64'
2 set
Wiciński Anna3
Perzanowska Aleksandra2
2.45'
3 set
Wiciński Anna2
Jabłońska Anna3
3.45'
1 set
Jabłońska Anna3
Perzanowska Aleksandra0
13.45'
2 set
Wilas Karolina2
Jabłońska Anna0
14.00'
2 set
Perzanowska Aleksandra0
Płaczek Aldona2
15.82'
3 set
Jabłońska Anna3
Perzanowska Aleksandra0
16.27'
1 set
Wilanowska Barbara0
Mierzejewska Natalia2

Decyzji sędziowskich: 25 (0,5%)

Stroke 10
40%
Let 15
60%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
4 4,2%
0-4-0
Podgórski Bartłomiej2
Wycisło Wojciech3
2 3,6%
1-1-0
Misiński Maciej0
Rewaj Radosław2
4 7,4%
0-4-0
Karp Adam1
Wycisło Wojciech2
1 2,6%
1-0-0
Zierkiewicz Piotr2
Zieliński Mateusz0
1 2,7%
0-1-0
Sprycha Arkadiusz0
Bystrzyński Michał2
2 5,6%
2-0-0
Słaboszewski Bartłomiej2
Żak Marcin0
2 5,6%
1-1-0
Płaczek Maciej0
Świeca Bartosz2
1 3,7%
1-0-0
Kokoszka Marcin2
Kiełkowski Dawid0
4 5,6%
3-1-0
Burak Aleksandra1
Pozlewicz Anna3
1 1,4%
0-1-0
Wilanowska Barbara1
Kirszenstein Patrycja3
3 4,6%
1-2-0
Kirszenstein Patrycja0
Burak Aleksandra3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0