Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
35"36'Wasik Adam3
Hełminiak Piotr1
28"36'Bałdyga Artur2
Śmiałek Maciej1
26"01'Leitgeber Artur2
Holz Maciej1
23"55'Bałdyga Artur1
Szymaniak Kinga2
23"40'Bałdyga Artur2
Leitgeber Artur1
21"45'Holz Maciej2
Tadeusz Marcin1
21"31'Michalak Radosław3
Hetman Marek0
20"16'Hetman Marek1
Grishin Sergei3
17"58'Michalak Radosław2
Holz Maciej1
16"51'Dominiak Zuzanna1
Grzelczak Włodzimierz2
38"26'Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
12"14'Olejnik Dagna2
Korzewska Katarzyna0
12"05'Fehlau Karolina2
Wawrzynowicz Agata0
10"12'Dominiak Zuzanna2
Olejnik Dagna0
10"06'Korzewska Katarzyna0
Wawrzynowicz Agata2
9"06'Korzewska Katarzyna0
Szymaniak Kinga2
8"51'Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0
8"01'Olejnik Dagna0
Fehlau Karolina2
7"49'Dominiak Zuzanna2
Fehlau Karolina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Bałdyga Artur81"09'
Holz Maciej67"15'
Hełminiak Piotr65"44'
Michalak Radosław64"10'
Leitgeber Artur63"53'
Czmil Hubert63"40'
Wasik Adam62"09'
Śmiałek Maciej56"27'
Grzelczak Włodzimierz54"20'
Dominiak Zuzanna45"45'
Szymaniak Kinga50"47'
Dominiak Zuzanna49"35'
Korzewska Katarzyna27"30'
Wawrzynowicz Agata26"52'
Olejnik Dagna25"41'
Fehlau Karolina23"43'

Czas setów: 8 godz. 54 min 56 s

OPENDAMSKA

432 min 52 s

10"55'
3 set
Bałdyga Artur2
Śmiałek Maciej1
10"05'
3 set
Wasik Adam3
Hełminiak Piotr1
9"09'
3 set
Bałdyga Artur1
Szymaniak Kinga2
8"54'
2 set
Bałdyga Artur2
Leitgeber Artur1
8"52'
2 set
Wasik Adam3
Hełminiak Piotr1
8"50'
2 set
Bałdyga Artur0
Grzelczak Włodzimierz2
8"49'
2 set
Czmil Hubert2
Pilarczyk Marcin0
8"42'
1 set
Bałdyga Artur2
Śmiałek Maciej1
8"08'
1 set
Leitgeber Artur2
Holz Maciej1
8"04'
3 set
Michalak Radosław3
Hetman Marek0

102 min 4 s

8"33'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
7"28'
5 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
6"45'
4 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
6"28'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
6"03'
1 set
Fehlau Karolina2
Wawrzynowicz Agata0
5"46'
1 set
Olejnik Dagna2
Korzewska Katarzyna0
5"16'
1 set
Korzewska Katarzyna0
Szymaniak Kinga2
5"07'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Olejnik Dagna0
4"54'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Szymaniak Kinga2
4"38'
2 set
Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0

Małych punktów: 1753

OPENDAMSKA

1403

Czmil Hubert127
Michalak Radosław118
Wasik Adam117
Leitgeber Artur107
Bałdyga Artur104
Holz Maciej103
Hełminiak Piotr98
Włodarczyk Paweł83
Dominiak Zuzanna80
Grzelczak Włodzimierz79

350

Szymaniak Kinga89
Dominiak Zuzanna89
Fehlau Karolina51
Wawrzynowicz Agata42
Olejnik Dagna41
Korzewska Katarzyna38

Wszystkich rozegranych setów: 103

OPENDAMSKA

82

21


Wszystkich rozegranych meczów: 41

OPENDAMSKA

32

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.09'
1 set
Hetman Marek1
Grishin Sergei3
14.00'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Klein Remigiusz0
14.82'
1 set
Jabłoński Paweł0
Leitgeber Artur2
15.09'
3 set
Grzelczak Włodzimierz0
Wasik Adam3
16.73'
3 set
Grzelczak Włodzimierz0
Czmil Hubert3
17.00'
1 set
Jabłoński Paweł0
Włodarczyk Paweł2
17.09'
1 set
Grishin Sergei0
Czmil Hubert3
17.64'
2 set
Grzelczak Włodzimierz0
Czmil Hubert3
18.00'
2 set
Szymaniak Kinga0
Wasik Adam2
18.18'
2 set
Grishin Sergei0
Czmil Hubert3
16.09'
1 set
Olejnik Dagna0
Fehlau Karolina2
17.18'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Fehlau Karolina0
17.55'
1 set
Szymaniak Kinga2
Wawrzynowicz Agata0
18.73'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Fehlau Karolina0
19.27'
2 set
Korzewska Katarzyna0
Szymaniak Kinga2
20.18'
2 set
Olejnik Dagna0
Fehlau Karolina2
20.45'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Olejnik Dagna0
22.27'
2 set
Korzewska Katarzyna0
Wawrzynowicz Agata2
24.00'
2 set
Olejnik Dagna2
Korzewska Katarzyna0
24.18'
2 set
Fehlau Karolina2
Wawrzynowicz Agata0

Decyzji sędziowskich: 8 (0,5%)

Stroke 3
37,5%
Let 5
62,5%
Nolet 0
0%

OPEN
7 10,3%
3-4-0
Leitgeber Artur2
Holz Maciej1
1 3,1%
0-1-0
Michalak Radosław0
Hełminiak Piotr2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0