Najdłuższy mecz

OU11OU13OU15
39"44'Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
20"13'Latocha Dominik0
Chrząszcz Matylda3
13"49'Latocha Dominik0
Wito Wojtek3
11"19'Wito Wojtek0
Tuleja Maria3
19"41'Tuleja Maria0
Piorun Filip2
18"30'Krupa Jakub1
Magnier Mateusz2
17"44'Dunal Mikołaj2
Piorun Filip1
12"30'Magnier Mateusz0
Piorun Filip2
12"13'Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
12"12'Sobocha Julia0
Piorun Filip2
10"08'Magnier Mateusz0
Dunal Mikołaj2
9"00'Krupa Jakub0
Piorun Filip2
8"41'Krupa Jakub2
Sobocha Julia0
8"38'Magnier Mateusz2
Sobocha Julia0
18"42'Piorun Filip2
Burmer Roch1
14"31'Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
14"10'Dunal Mikołaj2
Burmer Roch1
9"21'Krupa Jakub0
Ochenduszko Karol2
9"02'Ochenduszko Karol0
Piorun Filip2
7"28'Ochenduszko Karol0
Dunal Mikołaj2
6"55'Krupa Jakub0
Burmer Roch2
6"54'Ochenduszko Karol0
Burmer Roch2

Najdłużej na korcie

OU11OU13OU15
Wito Wojtek52"00'
Chrząszcz Matylda49"52'
Latocha Dominik37"05'
Tuleja Maria16"11'
Piorun Filip60"03'
Dunal Mikołaj46"49'
Magnier Mateusz46"05'
Tuleja Maria42"59'
Krupa Jakub42"05'
Sobocha Julia35"27'
Burmer Roch38"51'
Piorun Filip36"01'
Dunal Mikołaj31"10'
Ochenduszko Karol27"11'
Krupa Jakub13"45'

Czas setów: 4 godz. 58 min 34 s

OU11OU13OU15

88 min 21 s

10"37'
2 set
Chrząszcz Matylda0
Tuleja Maria3
8"59'
3 set
Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
8"35'
1 set
Latocha Dominik0
Chrząszcz Matylda3
8"30'
1 set
Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
5"51'
2 set
Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
5"15'
3 set
Latocha Dominik0
Chrząszcz Matylda3
4"53'
4 set
Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
4"35'
5 set
Wito Wojtek3
Chrząszcz Matylda2
3"54'
3 set
Latocha Dominik0
Wito Wojtek3
3"44'
1 set
Latocha Dominik0
Wito Wojtek3

136 min 44 s

8"33'
1 set
Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
7"50'
2 set
Tuleja Maria0
Piorun Filip2
7"22'
1 set
Tuleja Maria0
Piorun Filip2
6"42'
1 set
Sobocha Julia0
Piorun Filip2
6"01'
2 set
Dunal Mikołaj2
Piorun Filip1
5"56'
3 set
Dunal Mikołaj2
Piorun Filip1
5"50'
2 set
Magnier Mateusz0
Piorun Filip2
5"22'
1 set
Krupa Jakub1
Magnier Mateusz2
5"18'
1 set
Magnier Mateusz0
Piorun Filip2
5"07'
2 set
Krupa Jakub1
Magnier Mateusz2

73 min 29 s

7"14'
1 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
5"46'
2 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip2
5"30'
2 set
Piorun Filip2
Burmer Roch1
5"13'
1 set
Krupa Jakub0
Ochenduszko Karol2
5"05'
3 set
Piorun Filip2
Burmer Roch1
4"56'
1 set
Piorun Filip2
Burmer Roch1
4"41'
2 set
Dunal Mikołaj2
Burmer Roch1
4"19'
1 set
Dunal Mikołaj2
Burmer Roch1
4"01'
1 set
Ochenduszko Karol0
Piorun Filip2
3"29'
2 set
Ochenduszko Karol0
Piorun Filip2

Małych punktów: 1218

OU11OU13OU15

373

Chrząszcz Matylda108
Tuleja Maria99
Wito Wojtek98
Latocha Dominik68

492

Dunal Mikołaj120
Piorun Filip113
Tuleja Maria97
Magnier Mateusz74
Krupa Jakub71
Sobocha Julia17

353

Piorun Filip98
Burmer Roch94
Dunal Mikołaj85
Ochenduszko Karol42
Krupa Jakub34

Wszystkich rozegranych setów: 75

OU11OU13OU15

21

32

22


Wszystkich rozegranych meczów: 31

OU11OU13OU15

6

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OU11OU13OU15
13.55'
3 set
Latocha Dominik0
Tuleja Maria3
13.64'
3 set
Wito Wojtek0
Tuleja Maria3
13.82'
2 set
Wito Wojtek0
Tuleja Maria3
15.27'
2 set
Latocha Dominik0
Tuleja Maria3
15.36'
1 set
Wito Wojtek0
Tuleja Maria3
17.55'
1 set
Latocha Dominik0
Tuleja Maria3
18.55'
2 set
Latocha Dominik0
Chrząszcz Matylda3
20.27'
2 set
Latocha Dominik0
Wito Wojtek3
20.36'
1 set
Latocha Dominik0
Wito Wojtek3
21.00'
3 set
Latocha Dominik0
Chrząszcz Matylda3
11.45'
2 set
Magnier Mateusz0
Tuleja Maria2
12.36'
1 set
Sobocha Julia0
Dunal Mikołaj2
13.91'
1 set
Sobocha Julia0
Tuleja Maria2
15.18'
2 set
Sobocha Julia0
Dunal Mikołaj2
15.36'
2 set
Krupa Jakub0
Tuleja Maria2
15.55'
2 set
Dunal Mikołaj2
Tuleja Maria0
15.91'
1 set
Krupa Jakub0
Tuleja Maria2
16.09'
1 set
Magnier Mateusz0
Tuleja Maria2
16.64'
2 set
Sobocha Julia0
Tuleja Maria2
16.73'
1 set
Dunal Mikołaj2
Piorun Filip1
12.73'
1 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
13.18'
2 set
Ochenduszko Karol0
Dunal Mikołaj2
14.09'
2 set
Ochenduszko Karol0
Burmer Roch2
16.18'
1 set
Ochenduszko Karol0
Burmer Roch2
16.55'
2 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
17.27'
2 set
Krupa Jakub0
Ochenduszko Karol2
18.18'
1 set
Ochenduszko Karol0
Dunal Mikołaj2
18.64'
3 set
Dunal Mikołaj2
Burmer Roch1
19.00'
2 set
Ochenduszko Karol0
Piorun Filip2
21.91'
1 set
Ochenduszko Karol0
Piorun Filip2

Decyzji sędziowskich: 2 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 2
100%
Nolet 0
0%

OU13
1 2%
0-1-0
Tuleja Maria0
Piorun Filip2
1 3,2%
0-1-0
Magnier Mateusz0
Dunal Mikołaj2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0