Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"49'Bałdyga Artur1
Fulneczek Adrian3
39"59'Bałdyga Artur3
Łukasik Patryk0
36"07'Łukasik Patryk3
Zarwański Piotr1
28"11'Zarwański Piotr1
Fulneczek Adrian3
20"55'Milczarek Bartosz2
Kubiak Tomasz0
18"57'Kucza Przemysław2
Mohamed Nazia0
18"35'Sobków Szymon2
Rozestwiński Jacek1
18"03'Sobków Szymon0
Bałdyga Artur2
16"33'Milczarek Bartosz0
Bałdyga Artur2
15"57'Grishin Sergei0
Kucza Przemysław2
30"28'Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
14"13'Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3
13"35'Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
12"33'Rączka Kamila0
Mohamed Nazia3
11"24'Fehlau Karolina0
Mohamed Nazia3
8"35'Rączka Kamila0
Fehlau Karolina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Bałdyga Artur106"04'
Łukasik Patryk95"11'
Fulneczek Adrian82"48'
Zarwański Piotr74"37'
Kucza Przemysław55"47'
Milczarek Bartosz53"22'
Kubiak Tomasz51"58'
Grishin Sergei50"36'
Sobków Szymon44"50'
Damoiseaux Szymon39"22'
Kulpowicz Martyna47"32'
Fehlau Karolina40"53'
Rączka Kamila34"10'
Mohamed Nazia32"27'

Czas setów: 8 godz. 17 min 4 s

OPENDAMSKA

419 min 33 s

14"55'
1 set
Milczarek Bartosz2
Kubiak Tomasz0
14"22'
2 set
Bałdyga Artur3
Łukasik Patryk0
13"29'
3 set
Bałdyga Artur3
Łukasik Patryk0
11"19'
1 set
Kucza Przemysław2
Mohamed Nazia0
10"19'
3 set
Bałdyga Artur1
Fulneczek Adrian3
9"46'
2 set
Bałdyga Artur1
Fulneczek Adrian3
9"19'
1 set
Bałdyga Artur3
Łukasik Patryk0
9"14'
4 set
Bałdyga Artur1
Fulneczek Adrian3
8"46'
2 set
Łukasik Patryk2
Grishin Sergei0
8"41'
3 set
Łukasik Patryk3
Zarwański Piotr1

77 min 31 s

6"13'
1 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
5"30'
2 set
Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
5"20'
3 set
Rączka Kamila0
Mohamed Nazia3
4"59'
3 set
Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
4"34'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3
4"24'
5 set
Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
4"18'
1 set
Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
4"06'
4 set
Kulpowicz Martyna2
Fehlau Karolina3
3"38'
3 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
3"36'
2 set
Rączka Kamila0
Mohamed Nazia3

Małych punktów: 1472

OPENDAMSKA

1174

Fulneczek Adrian126
Bałdyga Artur116
Łukasik Patryk113
Zarwański Piotr95
Kucza Przemysław88
Sobków Szymon82
Milczarek Bartosz79
Grishin Sergei75
Damoiseaux Szymon73
Kulpowicz Martyna71

298

Mohamed Nazia99
Fehlau Karolina96
Kulpowicz Martyna84
Rączka Kamila19

Wszystkich rozegranych setów: 88

OPENDAMSKA

68

20


Wszystkich rozegranych meczów: 35

OPENDAMSKA

29

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
17.00'
2 set
Kowalczyk Emil0
Mohamed Nazia2
17.64'
2 set
Kowalczyk Emil2
Rączka Kamila0
19.36'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Damoiseaux Szymon2
19.45'
1 set
Kulpowicz Martyna2
Rozestwiński Jacek0
19.64'
2 set
Kulpowicz Martyna2
Rączka Kamila0
19.64'
1 set
Rozestwiński Jacek0
Milczarek Bartosz2
20.36'
1 set
Kowalczyk Emil0
Mohamed Nazia2
21.09'
1 set
Fulneczek Adrian2
Rączka Kamila0
21.09'
1 set
Kowalczyk Emil2
Rączka Kamila0
21.45'
2 set
Kulpowicz Martyna2
Rozestwiński Jacek0
13.27'
2 set
Rączka Kamila0
Fehlau Karolina3
14.09'
3 set
Fehlau Karolina0
Mohamed Nazia3
14.55'
1 set
Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3
15.36'
1 set
Rączka Kamila0
Fehlau Karolina3
17.00'
3 set
Rączka Kamila0
Fehlau Karolina3
17.91'
2 set
Fehlau Karolina0
Mohamed Nazia3
18.36'
1 set
Fehlau Karolina0
Mohamed Nazia3
18.82'
1 set
Rączka Kamila0
Mohamed Nazia3
19.45'
2 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
19.64'
3 set
Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3

Decyzji sędziowskich: 2 (0,1%)

Stroke 1
50%
Let 1
50%
Nolet 0
0%

OPEN
2 5,6%
1-1-0
Łukasik Patryk2
Grishin Sergei0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0