Najdłuższy mecz

OPEN
45"38'Grabowski Michał2
Jurkiewicz Łukasz3
35"43'Supeł Tomasz2
Rybarczyk Kamil3
27"10'Grabowski Michał2
Stawicki Andrzej1
21"26'Pur Tomasz1
Okrasa Piotr2
21"12'Szczurtek Piotr1
Masica Ariel2
20"45'Masica Ariel1
Pur Tomasz2
19"50'Okrasa Piotr2
Robaszek Kamil1
18"32'Zduńczyk Mariusz2
Robaszek Kamil1
16"06'Stawicki Andrzej2
Otto Malwina0
16"01'Stawicki Andrzej2
Wójcikowski Kamil0

Najdłużej na korcie

OPEN
Grabowski Michał93"23'
Supeł Tomasz68"21'
Stawicki Andrzej64"38'
Jurkiewicz Łukasz59"39'
Robaszek Kamil58"10'
Rybarczyk Kamil55"58'
Zduńczyk Mariusz50"26'
Masica Ariel50"13'
Okrasa Piotr49"28'
Pur Tomasz46"49'

Czas setów: 6 godz. 58 min 20 s

OPEN

418 min 20 s

10"00'
1 set
Grabowski Michał2
Jurkiewicz Łukasz3
9"45'
1 set
Grabowski Michał2
Stawicki Andrzej1
9"14'
1 set
Grabowski Michał2
Zduńczyk Mariusz0
8"18'
5 set
Supeł Tomasz2
Rybarczyk Kamil3
8"06'
1 set
Stawicki Andrzej2
Pur Tomasz0
7"59'
2 set
Supeł Tomasz2
Rybarczyk Kamil3
7"59'
2 set
Supeł Tomasz2
Otto Malwina0
7"38'
5 set
Grabowski Michał2
Jurkiewicz Łukasz3
7"29'
1 set
Pur Tomasz1
Okrasa Piotr2
7"23'
2 set
Grabowski Michał2
Stawicki Andrzej1

Małych punktów: 1373

OPEN

1373

Grabowski Michał134
Supeł Tomasz131
Rybarczyk Kamil114
Robaszek Kamil100
Stawicki Andrzej95
Jurkiewicz Łukasz92
Zduńczyk Mariusz81
Okrasa Piotr80
Wójcikowski Kamil80
Szremski Paweł79

Wszystkich rozegranych setów: 78

OPEN

78


Wszystkich rozegranych meczów: 33

OPEN

33


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
15.09'
1 set
Szremski Paweł2
Okrasa Piotr0
15.27'
2 set
Prączko Krzysiek2
Antoniuk Wojciech0
16.27'
1 set
Prączko Krzysiek2
Antoniuk Wojciech0
16.45'
1 set
Niewiadomski Piotr0
Supeł Tomasz2
16.64'
1 set
Antoniuk Wojciech0
Robaszek Kamil2
16.73'
2 set
Szremski Paweł2
Okrasa Piotr0
16.91'
2 set
Grabowski Michał2
Zduńczyk Mariusz0
17.91'
1 set
Rybarczyk Kamil2
Masica Ariel0
18.09'
1 set
Langner Eugeniusz0
Szremski Paweł2
19.00'
2 set
Wójcikowski Kamil2
Szczurtek Piotr0

Decyzji sędziowskich: 22 (1,6%)

Stroke 12
54,5%
Let 10
45,5%
Nolet 0
0%

OPEN
3 2,9%
3-0-0
Grabowski Michał2
Jurkiewicz Łukasz3
12 12,6%
8-4-0
Supeł Tomasz2
Rybarczyk Kamil3
1 1,7%
0-1-0
Masica Ariel1
Pur Tomasz2
1 1,9%
0-1-0
Pur Tomasz1
Okrasa Piotr2
3 6,8%
1-2-0
Stawicki Andrzej2
Wójcikowski Kamil0
1 2,6%
0-1-0
Prączko Krzysiek2
Niewiadomski Piotr0
1 3,1%
0-1-0
Grabowski Michał0
Supeł Tomasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0