Najdłuższy mecz

OPENOU15
53"21'Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3
32"12'Maciejewski Adam1
Draus Alan3
30"53'Szmańda Łukasz3
Rybczyński Tomasz2
29"52'Wysoczański Marcin3
Rybczyński Tomasz1
29"17'Draus Alan3
Gotówko Damian1
22"49'Szmańda Łukasz3
Szczegielniak Michał0
21"29'Sztajnic Artur3
Olbryk Marcin1
20"31'Kiełkowski Dawid3
Pyziołek Michał1
19"33'Wymysłowski Daniel0
Gotówko Damian3
18"44'Wysoczański Marcin3
Olbryk Marcin1
15"18'Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej1
15"15'Bińczyk Tymoteusz1
Jarema Szymon2
13"50'Bińczyk Tymoteusz1
Hryń Adam2
10"49'Banasiewicz Oskar2
Hryń Adam0
10"27'Hryń Adam0
Jarema Szymon2
10"08'Hryń Adam0
Nogawka Maciej2
9"52'Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej2
9"01'Banasiewicz Oskar2
Jarema Szymon0
8"30'Hryń Adam0
Filipkowska Alicja2
8"03'Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej2

Najdłużej na korcie

OPENOU15
Maciejewski Adam80"30'
Wojciechowski Grzegorz77"09'
Rybczyński Tomasz72"29'
Szmańda Łukasz71"59'
Draus Alan70"56'
Gotówko Damian65"09'
Wysoczański Marcin64"28'
Olbryk Marcin57"45'
Kiełkowski Dawid56"40'
Szczegielniak Michał53"47'
Hryń Adam47"39'
Bińczyk Tymoteusz40"19'
Jarema Szymon40"15'
Nogawka Maciej40"04'
Filipkowska Alicja39"28'
Banasiewicz Oskar35"59'

Czas setów: 9 godz. 53 min 43 s

OPENOU15

471 min 51 s

16"51'
2 set
Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3
8"31'
5 set
Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3
7"52'
1 set
Szmańda Łukasz3
Szczegielniak Michał0
7"50'
2 set
Maciejewski Adam1
Draus Alan3
7"40'
1 set
Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3
7"28'
3 set
Wysoczański Marcin3
Rybczyński Tomasz1
7"07'
3 set
Maciejewski Adam1
Draus Alan3
6"59'
3 set
Szmańda Łukasz3
Szczegielniak Michał0
6"32'
4 set
Draus Alan3
Gotówko Damian1
6"30'
3 set
Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3

121 min 52 s

7"57'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej2
5"28'
1 set
Hryń Adam0
Jarema Szymon2
5"27'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Hryń Adam0
5"12'
2 set
Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej1
5"06'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Jarema Szymon0
5"01'
1 set
Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej2
4"35'
3 set
Bińczyk Tymoteusz1
Jarema Szymon2
4"23'
2 set
Hryń Adam0
Nogawka Maciej2
4"22'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Hryń Adam0
4"13'
1 set
Hryń Adam0
Nogawka Maciej2

Małych punktów: 2321

OPENOU15

1778

Draus Alan152
Rybczyński Tomasz146
Gotówko Damian141
Wojciechowski Grzegorz140
Szmańda Łukasz131
Maciejewski Adam119
Olbryk Marcin115
Wysoczański Marcin114
Urbański Krzysztof102
Pyziołek Michał100

543

Filipkowska Alicja119
Nogawka Maciej112
Hryń Adam87
Banasiewicz Oskar79
Bińczyk Tymoteusz73
Jarema Szymon73

Wszystkich rozegranych setów: 136

OPENOU15

103

33


Wszystkich rozegranych meczów: 46

OPENOU15

31

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU15
9.18'
3 set
Pyziołek Michał3
Jagiełowicz Sylwester0
11.55'
1 set
Wymysłowski Daniel3
Jagiełowicz Sylwester0
11.91'
3 set
Jagiełowicz Sylwester0
Olbryk Marcin3
12.82'
1 set
Wojciechowski Grzegorz3
Sztajnic Artur0
13.91'
3 set
Gotówko Damian3
Wysoczański Marcin0
14.55'
2 set
Szczegielniak Michał3
Pyziołek Michał0
14.82'
1 set
Wojciechowski Grzegorz3
Wysoczański Marcin0
15.91'
1 set
Szczegielniak Michał3
Pyziołek Michał0
16.18'
2 set
Olbryk Marcin0
Rybarczyk Kamil3
17.00'
1 set
Olbryk Marcin0
Rybarczyk Kamil3
0.36'
2 set
Banasiewicz Oskar0
Nogawka Maciej2
0.55'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Bińczyk Tymoteusz0
6.00'
2 set
Bińczyk Tymoteusz0
Nogawka Maciej2
12.45'
1 set
Jarema Szymon0
Nogawka Maciej2
13.00'
1 set
Banasiewicz Oskar0
Filipkowska Alicja2
13.45'
2 set
Jarema Szymon0
Nogawka Maciej2
13.91'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Jarema Szymon0
15.64'
1 set
Bińczyk Tymoteusz0
Filipkowska Alicja2
16.36'
2 set
Jarema Szymon0
Filipkowska Alicja2
17.09'
2 set
Bińczyk Tymoteusz0
Filipkowska Alicja2

Decyzji sędziowskich: 17 (0,7%)

Stroke 2
11,8%
Let 15
88,2%
Nolet 0
0%

OPENOU15
4 3,8%
0-4-0
Wojciechowski Grzegorz2
Maciejewski Adam3
1 1,1%
0-1-0
Szmańda Łukasz3
Rybczyński Tomasz2
1 1,2%
0-1-0
Wysoczański Marcin3
Olbryk Marcin1
1 1,4%
0-1-0
Sztajnic Artur3
Olbryk Marcin1
2 2,8%
1-1-0
Kiełkowski Dawid3
Pyziołek Michał1
5 8,9%
0-5-0
Rybczyński Tomasz3
Urbański Krzysztof0
1 2,1%
1-0-0
Olbryk Marcin0
Rybarczyk Kamil3
1 2,3%
0-1-0
Maciejewski Adam3
Szczegielniak Michał0
1 3,1%
0-1-0
Hryń Adam0
Filipkowska Alicja2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0