Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAELITE
26"22'Nyk Bogusław2
Sulej Michał1
23"40'Jurkiewicz Łukasz2
Olk Konrad1
20"21'Nyk Bogusław2
Przybyłek Paweł1
19"30'Stawicki Andrzej2
Robaszek Kamil1
19"30'Jurkiewicz Łukasz0
Nyk Bogusław2
19"17'Cielecka Justyna0
Zduńczyk Mariusz2
18"41'Cielecka Justyna2
Rybak Kamil1
18"41'Cielecka Justyna1
Jurkiewicz Łukasz2
18"33'Sadowski Artur1
Olk Konrad2
18"11'Langner Eugeniusz2
Klemba Katarzyna1
15"27'Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
12"15'Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
10"17'Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
10"11'Grzelak Karolina0
Klemba Katarzyna2
7"15'Cielecka Justyna2
Grzelak Karolina0
21"28'Cielecka Justyna2
Zduńczyk Mariusz1
17"48'Zduńczyk Mariusz2
Niewiadomski Piotr1
17"24'Cielecka Justyna1
Przybyłek Paweł2
13"10'Zduńczyk Mariusz2
Pur Tomasz1
11"29'Brzozowski Zbigniew1
Niewiadomski Piotr2
11"19'Cielecka Justyna2
Sadowski Artur0
10"27'Pur Tomasz2
Makaro Przemysław0
6"56'Przybyłek Paweł2
Niewiadomski Piotr0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAELITE
Olk Konrad66"32'
Nyk Bogusław66"29'
Jurkiewicz Łukasz58"12'
Przybyłek Paweł56"03'
Sadowski Artur55"38'
Cielecka Justyna55"36'
Robaszek Kamil55"22'
Sulej Michał49"27'
Langner Eugeniusz48"04'
Nowak Zbigniew45"09'
Klemba Katarzyna34"53'
Cielecka Justyna26"44'
Otto Malwina24"39'
Grzelak Karolina16"04'
Zduńczyk Mariusz46"08'
Cielecka Justyna42"39'
Niewiadomski Piotr34"00'
Przybyłek Paweł20"43'
Pur Tomasz18"50'
Sadowski Artur10"06'
Brzozowski Zbigniew9"33'
Makaro Przemysław8"59'

Czas setów: 11 godz. 27 min 10 s

OPENDAMSKAELITE

540 min 31 s

13"21'
1 set
Przybyłek Paweł2
Stawicki Andrzej0
10"16'
3 set
Jurkiewicz Łukasz2
Olk Konrad1
9"39'
1 set
Jurkiewicz Łukasz0
Nyk Bogusław2
9"08'
2 set
Cielecka Justyna0
Zduńczyk Mariusz2
8"48'
1 set
Makaro Przemysław2
Langner Eugeniusz0
8"29'
1 set
Nyk Bogusław2
Sulej Michał1
7"53'
2 set
Nyk Bogusław2
Sulej Michał1
7"51'
2 set
Cielecka Justyna1
Jurkiewicz Łukasz2
7"36'
1 set
Cielecka Justyna0
Zduńczyk Mariusz2
7"22'
1 set
Nowak Zbigniew0
Pielesiak Łukasz2

51 min 10 s

5"47'
2 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
5"33'
1 set
Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
5"26'
1 set
Grzelak Karolina0
Klemba Katarzyna2
5"24'
3 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
5"02'
2 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
4"57'
1 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
4"54'
2 set
Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
3"57'
2 set
Cielecka Justyna2
Grzelak Karolina0
3"37'
2 set
Grzelak Karolina0
Klemba Katarzyna2
3"29'
1 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0

95 min 29 s

7"17'
3 set
Zduńczyk Mariusz2
Niewiadomski Piotr1
6"57'
1 set
Cielecka Justyna2
Zduńczyk Mariusz1
6"38'
2 set
Cielecka Justyna2
Zduńczyk Mariusz1
6"37'
2 set
Cielecka Justyna1
Przybyłek Paweł2
5"41'
2 set
Zduńczyk Mariusz2
Niewiadomski Piotr1
5"31'
3 set
Zduńczyk Mariusz2
Pur Tomasz1
5"28'
1 set
Pur Tomasz2
Makaro Przemysław0
5"15'
1 set
Brzozowski Zbigniew1
Niewiadomski Piotr2
5"10'
1 set
Cielecka Justyna2
Sadowski Artur0
5"04'
3 set
Cielecka Justyna2
Zduńczyk Mariusz1

Małych punktów: 3029

OPENDAMSKAELITE

2311

Sadowski Artur133
Olk Konrad124
Przybyłek Paweł114
Pielesiak Łukasz111
Sulej Michał110
Stawicki Andrzej108
Krakowski Krzysztof105
Rybak Kamil102
Cielecka Justyna98
Jurkiewicz Łukasz96

208

Otto Malwina66
Cielecka Justyna66
Klemba Katarzyna53
Grzelak Karolina23

510

Cielecka Justyna103
Przybyłek Paweł87
Zduńczyk Mariusz81
Pur Tomasz78
Niewiadomski Piotr72
Langner Eugeniusz32
Makaro Przemysław27
Brzozowski Zbigniew16
Sadowski Artur14

Wszystkich rozegranych setów: 176

OPENDAMSKAELITE

134

13

29


Wszystkich rozegranych meczów: 76

OPENDAMSKAELITE

59

6

11


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAELITE
11.18'
2 set
Grzelak Karolina0
Sopek Mikołaj2
12.45'
2 set
Przybyłek Paweł2
Stawicki Andrzej0
14.00'
2 set
Śnieg Paweł2
Klemba Katarzyna0
15.00'
1 set
Przybyłek Paweł2
Jabłoński Artur0
15.45'
1 set
Robaszek Kamil0
Pur Tomasz2
15.45'
1 set
Rybak Kamil1
Robaszek Kamil2
15.64'
1 set
Klemba Katarzyna0
Wójcikowski Kamil2
16.45'
1 set
Cielecka Justyna1
Jurkiewicz Łukasz2
16.55'
2 set
Niewiadomski Piotr2
Przybyłek Jakub0
16.64'
1 set
Grzelak Karolina0
Sopek Mikołaj2
16.73'
1 set
Cielecka Justyna2
Grzelak Karolina0
19.00'
1 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
19.73'
2 set
Grzelak Karolina0
Klemba Katarzyna2
21.55'
2 set
Cielecka Justyna2
Grzelak Karolina0
24.75'
1 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
26.73'
2 set
Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
27.17'
1 set
Grzelak Karolina0
Klemba Katarzyna2
27.45'
2 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
29.45'
3 set
Klemba Katarzyna1
Otto Malwina2
30.27'
1 set
Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
1.36'
3 set
Brzozowski Zbigniew1
Niewiadomski Piotr2
2.55'
1 set
Zduńczyk Mariusz2
Pur Tomasz1
15.55'
3 set
Cielecka Justyna1
Przybyłek Paweł2
16.91'
2 set
Przybyłek Paweł2
Niewiadomski Piotr0
19.18'
2 set
Pur Tomasz2
Makaro Przemysław0
20.27'
1 set
Przybyłek Paweł2
Niewiadomski Piotr0
21.09'
2 set
Zduńczyk Mariusz2
Pur Tomasz1
22.09'
2 set
Brzozowski Zbigniew1
Niewiadomski Piotr2
24.18'
1 set
Cielecka Justyna1
Przybyłek Paweł2
25.45'
1 set
Zduńczyk Mariusz2
Niewiadomski Piotr1

Decyzji sędziowskich: 9 (0,4%)

Stroke 4
44,4%
Let 5
55,6%
Nolet 0
0%

OPEN
7 12,3%
4-3-0
Cielecka Justyna0
Zduńczyk Mariusz2
1 3,1%
0-1-0
Klemba Katarzyna0
Wójcikowski Kamil2
1 3,1%
0-1-0
Niewiadomski Piotr2
Przybyłek Jakub0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0