Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5
50"19'Pełczyński Adam2
Pyda Andrzej3
30"32'Przytuła Michał2
Kleszcz Piotr1
30"27'Sowa Grzegorz Tiger1
Kowalewski Konrad2
28"56'Mazurkiewicz Filip0
Gałecki Tomasz3
28"02'Filipowski Dariusz1
Gałecki Tomasz2
25"20'Kabaciński Maciej2
Dominiak Zuzanna1
24"28'Drążkowiak Sebastian2
Rydz Romuald1
22"51'Dominiak Kamil0
Mazurkiewicz Filip2
22"45'Kabaciński Maciej2
Robert Piotr1
22"09'Kowalski Dominik1
Pyda Andrzej2
28"17'Gromanowska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
16"11'Lubińska Dominika2
Kosińska Agnieszka1
14"02'Gromanowska Agnieszka0
Kwaśniewska Karolina2
10"33'Lubińska Dominika0
Dominiak Zuzanna2
10"20'Kabacińska Julita0
Kwaśniewska Karolina2
9"16'Gromanowska Agnieszka0
Szymaniak Kinga2
8"58'Kosińska Agnieszka0
Dominiak Zuzanna2
7"57'Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga2
7"34'Kabacińska Julita0
Szymaniak Kinga2
35"31'Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
21"41'Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
14"18'Lubińska Dominika0
Szymaniak Kinga3
13"27'Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
21"48'Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
19"34'Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
10"35'Stypa Maciej0
Szymaniak Kinga2
'Robert Piotr1
Szymaniak Kinga2
9"31'Kosińska Agnieszka2
Kabacińska Julita0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5
Pyda Andrzej85"23'
Gałecki Tomasz81"57'
Mazurkiewicz Filip77"43'
Pełczyński Adam75"08'
Filipowski Dariusz74"01'
Nowakowski Shane69"15'
Kabaciński Maciej62"38'
Kowalski Dominik62"26'
Dominiak Kamil60"51'
Kowalewski Konrad58"41'
Gromanowska Agnieszka46"02'
Kabacińska Julita40"16'
Kwaśniewska Karolina28"09'
Szymaniak Kinga23"39'
Lubińska Dominika21"32'
Kosińska Agnieszka19"58'
Dominiak Zuzanna15"54'
Szymaniak Kinga42"18'
Dominiak Zuzanna41"14'
Lubińska Dominika28"42'
Kwaśniewska Karolina27"38'
Kosińska Agnieszka33"04'
Stypa Maciej26"15'
Robert Piotr16"14'
Szymaniak Kinga9"25'
Kabacińska Julita7"45'
Kosińska Agnieszka7"45'

Czas setów: 15 godz. 7 min 58 s

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5

690 min 3 s

17"06'
4 set
Mazurkiewicz Filip2
Pełczyński Adam4
12"55'
1 set
Przytuła Michał2
Kleszcz Piotr1
12"22'
4 set
Pełczyński Adam2
Pyda Andrzej3
11"53'
2 set
Filipowski Dariusz1
Gałecki Tomasz2
11"53'
2 set
Dominiak Kamil0
Mazurkiewicz Filip2
11"44'
2 set
Nowakowski Shane2
Peukert Tomasz0
11"12'
5 set
Pełczyński Adam2
Pyda Andrzej3
11"07'
1 set
Przytuła Michał2
Kowalski Dominik0
10"27'
2 set
Cepeniuk Mariusz2
Kieruzal Piotr0
10"04'
1 set
Mazurkiewicz Filip0
Gałecki Tomasz3

97 min 45 s

14"12'
1 set
Gromanowska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
7"17'
1 set
Gromanowska Agnieszka0
Kwaśniewska Karolina2
5"42'
2 set
Lubińska Dominika0
Dominiak Zuzanna2
5"24'
2 set
Gromanowska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
5"22'
1 set
Kabacińska Julita0
Kwaśniewska Karolina2
5"15'
2 set
Gromanowska Agnieszka0
Kwaśniewska Karolina2
4"46'
3 set
Gromanowska Agnieszka1
Kabacińska Julita2
4"41'
3 set
Lubińska Dominika2
Kosińska Agnieszka1
4"35'
2 set
Gromanowska Agnieszka0
Szymaniak Kinga2
4"33'
1 set
Gromanowska Agnieszka0
Szymaniak Kinga2

69 min 56 s

10"55'
3 set
Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
8"43'
2 set
Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
6"01'
4 set
Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
5"56'
1 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
5"30'
1 set
Lubińska Dominika0
Szymaniak Kinga3
5"03'
1 set
Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
4"42'
3 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
4"03'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
3"56'
4 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
3"31'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0

42 min 29 s

5"34'
1 set
Stypa Maciej0
Szymaniak Kinga2
5"12'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
4"59'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
4"17'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
3"59'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
3"54'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
3"51'
2 set
Stypa Maciej0
Szymaniak Kinga2
3"35'
4 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
3"34'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
3"34'
4 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3

7 min 45 s

3"55'
2 set
Kosińska Agnieszka2
Kabacińska Julita0
3"50'
1 set
Kosińska Agnieszka2
Kabacińska Julita0

Małych punktów: 3836

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5

3018

Pyda Andrzej146
Gałecki Tomasz142
Pełczyński Adam137
Kaźmierczak Rafał131
Mazurkiewicz Filip128
Cepeniuk Mariusz126
Filipowski Dariusz122
Nowakowski Shane121
Kowalewski Konrad119
Przytuła Michał116

332

Szymaniak Kinga66
Kwaśniewska Karolina55
Kabacińska Julita48
Gromanowska Agnieszka48
Dominiak Zuzanna44
Lubińska Dominika41
Kosińska Agnieszka30

242

Szymaniak Kinga80
Dominiak Zuzanna70
Lubińska Dominika54
Kwaśniewska Karolina38

211

Robert Piotr65
Stypa Maciej51
Kosińska Agnieszka49
Szymaniak Kinga46

33

Kosińska Agnieszka22
Kabacińska Julita11

Wszystkich rozegranych setów: 219

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5

170

20

14

13

2


Wszystkich rozegranych meczów: 88

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5

70

9

4

4

1


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁYO 33DAMSKI O 5
0.27'
2 set
Politański Maciej2
Sowa Marek1
0.27'
1 set
Politański Maciej2
Sowa Marek1
0.36'
2 set
Mazurkiewicz Filip2
Pełczyński Adam4
0.91'
3 set
Politański Maciej2
Sowa Marek1
3.55'
3 set
Mazurkiewicz Filip2
Pełczyński Adam4
6.64'
1 set
Mazurkiewicz Filip2
Pełczyński Adam4
15.82'
3 set
Gałecki Tomasz2
Pyda Andrzej1
16.82'
1 set
Lasota Andrzej0
Pyda Andrzej2
17.73'
2 set
Lasota Andrzej0
Pyda Andrzej2
18.00'
1 set
Jabłoński Paweł0
Drążkowiak Sebastian2
16.55'
1 set
Lubińska Dominika0
Dominiak Zuzanna2
17.09'
2 set
Kabacińska Julita0
Kwaśniewska Karolina2
18.91'
2 set
Kosińska Agnieszka0
Dominiak Zuzanna2
19.00'
1 set
Kabacińska Julita0
Szymaniak Kinga2
19.18'
1 set
Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga2
19.64'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga2
20.09'
1 set
Lubińska Dominika2
Kosińska Agnieszka1
20.18'
1 set
Kosińska Agnieszka0
Dominiak Zuzanna2
21.36'
2 set
Kabacińska Julita0
Szymaniak Kinga2
24.18'
2 set
Lubińska Dominika2
Kosińska Agnieszka1
13.82'
2 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
14.91'
3 set
Lubińska Dominika0
Szymaniak Kinga3
16.18'
1 set
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
18.36'
2 set
Lubińska Dominika0
Szymaniak Kinga3
19.18'
2 set
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
21.45'
4 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
22.09'
3 set
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0
25.64'
3 set
Kwaśniewska Karolina1
Lubińska Dominika3
27.55'
1 set
Dominiak Zuzanna1
Szymaniak Kinga3
30.00'
1 set
Lubińska Dominika0
Szymaniak Kinga3
19.45'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
19.45'
4 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
19.55'
4 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
21.00'
2 set
Stypa Maciej0
Szymaniak Kinga2
21.27'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
21.73'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
23.36'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
26.00'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Robert Piotr3
27.18'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Stypa Maciej3
30.36'
1 set
Stypa Maciej0
Szymaniak Kinga2
20.91'
1 set
Kosińska Agnieszka2
Kabacińska Julita0
21.36'
2 set
Kosińska Agnieszka2
Kabacińska Julita0

Decyzji sędziowskich: 17 (0.6%)

Stroke 6
35.3%
Let 7
41.2%
Nolet 4
23.5%

OPENDAMSKI FINAŁY
11 20%
4-4-3
Mazurkiewicz Filip0
Gałecki Tomasz3
3 5.1%
2-1-0
Drążkowiak Sebastian2
Rydz Romuald1
1 1.5%
0-1-0
Dominiak Kamil2
Filipowski Dariusz1
1 2.4%
0-0-1
Przytuła Michał2
Kowalski Dominik0
1 2.1%
0-1-0
Dominiak Zuzanna3
Kwaśniewska Karolina0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0