Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
53"48'Stasiak Wojciech3
Rowba Sergiusz2
52"59'Stasiak Wojciech3
Peukert Tomasz2
51"49'Przybysz Grzegorz1
Przybitkowski Kamil3
51"42'Pytlowany Jakub3
Tyma Konrad2
49"05'Rogalski Mikołaj3
Soszka Stefan2
48"35'Dróżdż Przemysław2
Gnitecki Przemysław3
47"38'Zieliński Jakub2
Gurgul Adam3
46"28'Stasiak Wojciech3
Mikuła Grzegorz2
45"29'Rusek Stanisław3
Dobry Marek2
45"15'Królewski Edward3
Stasiak Wojciech2
38"08'Zawartka Anna2
Ogorodnik Julia3
36"43'Sopińska Patrycja3
Płodowska Katarzyna2
36"22'Pozlewicz Anna2
Bruk Anna3
35"40'Sielska Paulina2
Płaczek Aldona3
33"35'Surdziel Aleksandra3
Drabczyk Joanna2
33"22'Patałąg Julia3
Owcarz Katarzyna2
31"33'Wilanowska Barbara2
Płaczek Aldona3
31"22'Zawartka Anna3
Owcarz Katarzyna2
31"16'Surdziel Aleksandra1
Owcarz Katarzyna3
31"10'Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Stasiak Wojciech179"46'
Atras Przemysław155"20'
Pytlowany Jakub147"55'
Jachimowicz Michał146"59'
Wycisło Wojciech141"16'
Królewski Edward139"11'
Peukert Tomasz139"04'
Gnitecki Przemysław138"23'
Sikorski Marcin138"18'
Wilas Dawid134"09'
Owcarz Katarzyna116"37'
Bruk Anna107"06'
Surdziel Aleksandra102"41'
Płaczek Aldona101"47'
Wilas Karolina97"24'
Drabczyk Joanna94"23'
Zawartka Anna94"08'
Ogorodnik Julia93"39'
Patałąg Julia87"40'
Sopińska Patrycja86"13'

Czas setów: 69 godz. 39 min 6 s

OPENDAMSKA

3067 min 7 s

18"52'
2 set
Atras Przemysław3
Jachimowicz Michał0
16"07'
4 set
Sikorski Marcin1
Pytlowany Jakub3
15"39'
4 set
Przybysz Grzegorz1
Przybitkowski Kamil3
15"27'
4 set
Rogalski Mikołaj3
Soszka Stefan2
15"00'
4 set
Zieliński Jakub2
Gurgul Adam3
14"22'
1 set
Stasiak Wojciech3
Peukert Tomasz2
13"46'
4 set
Kowalski Dominik1
Pilch Michał3
13"05'
1 set
Peukert Tomasz3
Polakowski Jan0
12"57'
3 set
Rogalski Mikołaj3
Gnitecki Przemysław0
12"50'
4 set
Stasiak Wojciech3
Peukert Tomasz2

1111 min 59 s

9"57'
1 set
Burak Aleksandra0
Drabczyk Joanna3
9"46'
1 set
Bruk Anna3
Wilas Karolina1
9"12'
2 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
9"08'
5 set
Zawartka Anna2
Ogorodnik Julia3
8"48'
4 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
8"24'
2 set
Patałąg Julia3
Owcarz Katarzyna2
8"22'
3 set
Popko Aleksandra3
Pozlewicz Anna1
8"00'
3 set
Ogorodnik Julia1
Patałąg Julia3
7"57'
2 set
Sopińska Patrycja3
Płodowska Katarzyna2
7"50'
2 set
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3

Małych punktów: 13036

OPENDAMSKA

9074

Górka Grzegorz217
Kokoszka Marcin206
Jagiełowicz Sylwester205
Roguski Jakub197
Stasiak Wojciech195
Jachimowicz Michał191
Matejski Tomasz190
Pytlowany Jakub187
Królewski Edward185
Gurgul Adam184

3962

Surdziel Aleksandra189
Płaczek Aldona186
Pozlewicz Anna186
Owcarz Katarzyna178
Sopińska Patrycja169
Drabczyk Joanna166
Wilas Karolina165
Bruk Anna163
Patałąg Julia163
Ogorodnik Julia160

Wszystkich rozegranych setów: 742

OPENDAMSKA

512

230


Wszystkich rozegranych meczów: 195

OPENDAMSKA

130

65


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.33'
5 set
Kokoszka Marcin2
Krymarys Marcin3
0.36'
2 set
Kokoszka Marcin2
Krymarys Marcin3
0.40'
4 set
Kokoszka Marcin2
Krymarys Marcin3
0.45'
3 set
Polakowski Jan3
Chlebowicz Piotr1
0.45'
3 set
Chlebowicz Piotr2
Górka Grzegorz3
0.45'
3 set
Kokoszka Marcin2
Krymarys Marcin3
0.45'
2 set
Polakowski Jan3
Chlebowicz Piotr1
0.46'
4 set
Kokoszka Marcin2
Krymarys Marcin3
0.55'
4 set
Chlebowicz Piotr2
Górka Grzegorz3
0.55'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Górka Grzegorz3
12.45'
2 set
Płaczek Aldona0
Szymaniak Kinga3
13.27'
3 set
Drabowska Karolina0
Rak Sonia3
13.45'
2 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Drabowska Karolina0
13.82'
2 set
Wilanowska Barbara3
Drabowska Karolina0
13.91'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Drabowska Karolina0
14.00'
2 set
Drabowska Karolina0
Rak Sonia3
15.09'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Drabowska Karolina0
15.18'
1 set
Witkowska Dominika3
Płodowska Katarzyna0
15.27'
2 set
Kirszenstein Patrycja0
Kamińska Magda3
15.27'
3 set
Sopińska Patrycja3
Rak Sonia0

Decyzji sędziowskich: 200 (1.6%)

Stroke 105
52.5%
Let 79
39.5%
Nolet 16
8%

OPENDAMSKA
20 19.6%
9-10-1
Rykowski Rafał2
Przybysz Grzegorz3
1 1.1%
0-1-0
Jagiełowicz Sylwester2
Pietrzak Aleksander3
14 15.1%
8-3-3
Stasiak Wojciech3
Rowba Sergiusz2
19 21.1%
10-8-1
Przybysz Grzegorz1
Przybitkowski Kamil3
1 1.1%
0-1-0
Stasiak Wojciech3
Roguski Jakub2
1 1.2%
1-0-0
Popiołek Piotr2
Jagiełowicz Sylwester3
5 6.2%
4-1-0
Kowalski Dominik1
Pilch Michał3
1 1.3%
0-1-0
Zalewski Jakub1
Mikuła Grzegorz3
8 11%
6-2-0
Chlebowicz Piotr3
Młyński Oskar1
11 15.5%
6-4-1
Matejski Tomasz1
Atras Przemysław3
5 5.5%
2-2-1
Surdziel Aleksandra3
Drabczyk Joanna2
3 3.4%
2-1-0
Zawartka Anna3
Owcarz Katarzyna2
8 10.3%
4-4-0
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
2 2.6%
1-1-0
Płodowska Katarzyna1
Maskiewicz Małgorzata3
1 1.6%
0-1-0
Wilanowska Barbara1
Pozlewicz Anna3
9 15.8%
5-3-1
Ryfa Natalia3
Kamińska Magda0
5 9.6%
3-2-0
Witkowska Dominika0
Kamińska Magda3
3 6.1%
1-2-0
Drabczyk Joanna0
Zawartka Anna3
2 4.4%
1-1-0
Ogorodnik Julia0
Kamińska Magda3
2 4.5%
1-1-0
Ryfa Natalia3
Szymaniak Kinga0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0