Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIORSKI
39"43'Misiński Maciej2
Kazanecki Tomasz3
39"21'Miliński Krystian3
Michałkowski Łukasz2
39"04'Burak Michał3
Rejczak Damian2
39"00'Szubert Jacek1
Adamczyk Zbigniew3
38"50'Kazimierczak Bartosz3
Gajos Jakub1
38"37'Przybysz Grzegorz1
Świąder Michał3
37"03'Rogalski Mikołaj1
Szczęsny Szymon3
32"46'Wilas Dawid3
Antosik Łukasz1
32"25'Grec Rafał1
Terek Fabrice3
32"09'Bobra Jacek1
Fulneczek Adrian3
26"49'Kosińska Agnieszka2
Maskiewicz Małgorzata3
20"36'Wilanowska Barbara1
Sawicka Agnieszka3
20"24'Ziaja Dagmara2
Pawłowska Natalia1
17"49'Rutkiewicz Sylwia1
Wilanowska Barbara2
16"49'Kosińska Agnieszka1
Wilanowska Barbara2
16"29'Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
15"53'Bryś Ewelina2
Selepiy Oksana0
15"02'Pawłowska Natalia0
Stasik-Makowska Ewelina3
14"34'Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
13"51'Kaczmarczyk Magdalena3
Stasik-Makowska Ewelina0
'Jagodziński Jakub3
Czupryna Michał0
'Dominik Kalata3
Czupryna Michał0
'Niewiadomski Wojciech3
Rumniak Bartosz2
'Trojanowicz Jakub4
Jagodziński Jakub1
'Aleksander Zima3
Dominik Kalata0
'Niewiadomski Wojciech0
Trojanowicz Jakub3
'Obuszko Jakub3
Czupryna Michał0
'Rumniak Bartosz1
Jagodziński Jakub3
'Niewiadomski Wojciech3
Aleksander Zima0
'Dominik Kalata0
Trojanowicz Jakub3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Świąder Michał92"27'
Przybysz Grzegorz83"46'
Kazimierczak Bartosz78"42'
Adamczyk Zbigniew73"46'
Dawid Krzysztof73"26'
Miliński Krystian72"33'
Bobra Jacek70"45'
Burak Michał69"41'
Misiński Maciej66"50'
Szubert Jacek63"09'
Wilanowska Barbara45"01'
Rutkiewicz Sylwia41"13'
Pawłowska Natalia38"20'
Kosińska Agnieszka36"17'
Ziaja Dagmara34"28'
Sawicka Agnieszka27"52'
Selepiy Oksana27"11'
Sielska Paulina25"06'
Bryś Ewelina24"53'
Stasik-Makowska Ewelina23"11'

Czas setów: 23 godz. 21 min 56 s

OPENDAMSKI

1212 min 54 s

14"14'
2 set
Przybysz Grzegorz3
Florczyk Paweł0
11"53'
4 set
Rogalski Mikołaj1
Szczęsny Szymon3
11"17'
4 set
Szubert Jacek1
Adamczyk Zbigniew3
11"06'
3 set
Kazimierczak Bartosz3
Gajos Jakub1
11"00'
1 set
Kazimierczak Bartosz3
Gajos Jakub1
10"05'
4 set
Bobra Jacek1
Fulneczek Adrian3
9"51'
3 set
Rogalski Mikołaj1
Szczęsny Szymon3
9"34'
3 set
Adamczyk Zbigniew1
Wąsowski Paweł2
9"33'
1 set
Przybysz Grzegorz1
Świąder Michał3
9"16'
1 set
Dawid Krzysztof3
Wróbel Wojciech1

189 min 2 s

7"19'
1 set
Ziaja Dagmara2
Pawłowska Natalia1
6"36'
2 set
Kosińska Agnieszka2
Maskiewicz Małgorzata3
6"30'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Wilanowska Barbara2
6"21'
1 set
Bryś Ewelina2
Selepiy Oksana0
6"08'
3 set
Ziaja Dagmara2
Pawłowska Natalia1
5"54'
2 set
Rutkiewicz Sylwia1
Wilanowska Barbara2
5"48'
4 set
Wilanowska Barbara1
Sawicka Agnieszka3
5"30'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
5"00'
2 set
Rutkiewicz Sylwia0
Sielska Paulina3
5"00'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Wilanowska Barbara2

Małych punktów: 7282

OPENDAMSKIJUNIORSKI

5755

Karp Adam202
Szczęsny Szymon192
Przybysz Grzegorz178
Świąder Michał178
Grabowski Marcin163
Podgórski Bartłomiej161
Bobra Jacek155
Maciejewski Adam149
Kazimierczak Bartosz146
Adamczyk Zbigniew146

876

Rutkiewicz Sylwia92
Kosińska Agnieszka90
Wilanowska Barbara87
Pawłowska Natalia76
Sielska Paulina66
Kaczmarczyk Magdalena66
Zarówna Klaudyna66
Ziaja Dagmara64
Sawicka Agnieszka57
Maskiewicz Małgorzata56

651

Trojanowicz Jakub117
Rumniak Bartosz104
Jagodziński Jakub99
Obuszko Jakub90
Niewiadomski Wojciech88
Dominik Kalata60
Aleksander Zima60
Czupryna Michał33

Wszystkich rozegranych setów: 418

OPENDAMSKIJUNIORSKI

323

53

42


Wszystkich rozegranych meczów: 143

OPENDAMSKIJUNIORSKI

113

18

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.45'
3 set
Zioło Artur0
Grabowski Marcin3
0.55'
1 set
Słociński Michał2
Grec Rafał0
0.64'
2 set
Zioło Artur0
Grabowski Marcin3
0.82'
2 set
Ganczarski Marcin1
Świąder Michał3
1.09'
1 set
Kabarowski Tomasz2
Słociński Michał1
7.91'
1 set
Kabarowski Tomasz2
Klimczak Arkadiusz0
14.09'
1 set
Grec Rafał2
Watral Jakub0
14.27'
3 set
Nabzdyk Tomasz0
Karp Adam3
14.45'
1 set
Kabarowski Tomasz2
Michałkowski Łukasz1
16.27'
2 set
Pierzgalski Marcin2
Watral Jakub0
11.64'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Ziaja Dagmara0
12.82'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
14.45'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Wilanowska Barbara2
14.91'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Selepiy Oksana0
15.45'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Stasik-Makowska Ewelina0
16.64'
1 set
Sielska Paulina3
Bryś Ewelina0
17.64'
2 set
Wilanowska Barbara1
Sawicka Agnieszka3
17.82'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Ziaja Dagmara0
18.55'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Selepiy Oksana0
18.64'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena3
Ziaja Dagmara0

Decyzji sędziowskich: 30 (0.6%)

Stroke 3
10%
Let 27
90%
Nolet 0
0%

OPEN
8 13.8%
1-7-0
Kabarowski Tomasz0
Bobra Jacek3
5 5.3%
0-5-0
Burak Michał3
Rejczak Damian2
5 6.5%
0-5-0
Szubert Jacek1
Adamczyk Zbigniew3
5 8.2%
1-4-0
Bajorek Tomasz1
Podgórski Bartłomiej2
2 2.9%
0-2-0
Dawid Krzysztof3
Wróbel Wojciech1
1 1.9%
1-0-0
Michałkowski Łukasz2
Pierzgalski Marcin1
1 1.1%
0-1-0
Grec Rafał1
Terek Fabrice3
1 2.6%
0-1-0
Rejczak Damian0
Ossowski Arkadiusz2
1 1.4%
0-1-0
Florczyk Piotr1
Karp Adam3
1 1.9%
0-1-0
Ostańkowicz Maciej0
Kazimierczak Bartosz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0