Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+
48"56'Znojkiewicz Rafał3
Blukacz Mateusz2
48"46'Biernat Piotr2
Zimecki Jakub3
39"24'Biernat Piotr3
Gurtman Mariusz2
37"55'Dobosz Mariusz3
Ciesielski Grzegorz2
35"20'Borkowski Sebastian2
Zimecki Rafał3
33"03'Przerada Mariusz1
Zimecki Jakub3
32"59'Sokołowski Marek2
Skalski Piotr3
32"34'Gałwa Aleksandra2
Lachowski Karol3
30"12'Znojkiewicz Rafał1
Biernat Piotr3
29"29'Wilk Roman1
Gałwa Aleksandra3
70"41'Masłowska Agata0
Egeman Anna2
16"17'Bartolewska Agata0
Egeman Anna2
14"16'Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika2
12"04'Lewandowska Anna2
Bartolewska Agata0
11"29'Lewandowska Anna2
Egeman Anna0
11"14'Lewandowska Anna2
Masłowska Agata0
10"39'Bartolewska Agata2
Masłowska Agata0
10"14'Zimecka Weronika2
Lewandowska Anna0
9"59'Gałwa Aleksandra2
Lewandowska Anna0
9"56'Gałwa Aleksandra2
Bartolewska Agata0
41"01'Lewandowski Szymon2
Blukacz Mateusz3
37"12'Dobosz Mariusz2
Lewandowski Szymon3
28"47'Egeman Anna2
Bekus Łukasz3
25"33'Misiak Grzegorz1
Dobosz Mariusz3
21"38'Makowski Marcin0
Blukacz Mateusz3
21"15'Makowski Marcin3
Bekus Łukasz0
9"47'Lewandowski Szymon3
Egeman Anna0
61"14'Znojkiewicz Rafał0
Biernat Piotr3
31"59'Wilk Roman3
Kowalski Dariusz1
28"34'Zimecki Rafał2
Borkowski Sebastian3
25"20'Nagiel Mariusz1
Znojkiewicz Rafał3
22"23'Borkowski Sebastian0
Wolski Maciej3
21"57'Biernat Piotr0
Wolski Maciej3
17"36'Nagiel Mariusz0
Zimecki Rafał3
16"09'Wilk Roman0
Wolski Maciej3
14"40'Biernat Piotr3
Zimecki Rafał0
12"42'Kowalski Dariusz0
Borkowski Sebastian3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+
Znojkiewicz Rafał106"53'
Biernat Piotr104"24'
Ciesielski Grzegorz99"46'
Zimecki Jakub97"34'
Bekus Łukasz94"34'
Blukacz Mateusz91"49'
Gałwa Aleksandra90"42'
Wilk Roman85"37'
Przerada Mariusz83"45'
Gurtman Mariusz77"55'
Egeman Anna106"05'
Masłowska Agata97"40'
Bartolewska Agata49"27'
Lewandowska Anna45"30'
Gałwa Aleksandra41"20'
Zimecka Weronika39"34'
Lewandowski Szymon73"07'
Blukacz Mateusz51"37'
Dobosz Mariusz50"17'
Bekus Łukasz39"16'
Makowski Marcin36"20'
Egeman Anna29"09'
Misiak Grzegorz19"28'
Biernat Piotr87"07'
Znojkiewicz Rafał76"57'
Borkowski Sebastian53"17'
Wolski Maciej49"32'
Zimecki Rafał48"59'
Wilk Roman33"33'
Nagiel Mariusz33"28'
Kowalski Dariusz31"57'

Czas setów: 23 godz. 20 min 25 s

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+

853 min 35 s

12"30'
1 set
Dobosz Mariusz0
Znojkiewicz Rafał3
11"26'
2 set
Biernat Piotr2
Zimecki Jakub3
11"15'
1 set
Znojkiewicz Rafał0
Przerada Mariusz3
10"39'
5 set
Znojkiewicz Rafał3
Blukacz Mateusz2
10"06'
3 set
Znojkiewicz Rafał3
Blukacz Mateusz2
9"30'
5 set
Biernat Piotr2
Zimecki Jakub3
9"24'
2 set
Wolski Maciej3
Blukacz Mateusz0
8"46'
2 set
Wilk Roman1
Gałwa Aleksandra3
8"14'
1 set
Wolski Maciej3
Blukacz Mateusz0
8"12'
1 set
Przerada Mariusz1
Zimecki Jakub3

189 min 48 s

63"16'
1 set
Masłowska Agata0
Egeman Anna2
8"09'
2 set
Bartolewska Agata0
Egeman Anna2
6"42'
2 set
Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika2
6"31'
1 set
Bartolewska Agata0
Egeman Anna2
5"59'
2 set
Lewandowska Anna2
Egeman Anna0
5"54'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika2
5"37'
2 set
Masłowska Agata0
Egeman Anna2
5"34'
1 set
Lewandowska Anna2
Bartolewska Agata0
5"20'
2 set
Zimecka Weronika2
Lewandowska Anna0
4"57'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Bartolewska Agata0

149 min 37 s

10"05'
3 set
Makowski Marcin3
Bekus Łukasz0
8"55'
3 set
Lewandowski Szymon2
Blukacz Mateusz3
8"11'
1 set
Dobosz Mariusz2
Lewandowski Szymon3
8"09'
2 set
Misiak Grzegorz1
Dobosz Mariusz3
7"13'
2 set
Dobosz Mariusz2
Lewandowski Szymon3
6"41'
3 set
Makowski Marcin0
Blukacz Mateusz3
6"30'
2 set
Lewandowski Szymon2
Blukacz Mateusz3
6"20'
4 set
Lewandowski Szymon2
Blukacz Mateusz3
6"11'
5 set
Lewandowski Szymon2
Blukacz Mateusz3
6"09'
5 set
Dobosz Mariusz2
Lewandowski Szymon3

207 min 25 s

48"57'
1 set
Znojkiewicz Rafał0
Biernat Piotr3
7"15'
1 set
Borkowski Sebastian0
Wolski Maciej3
7"11'
3 set
Wilk Roman3
Kowalski Dariusz1
6"37'
1 set
Biernat Piotr0
Wolski Maciej3
6"08'
2 set
Borkowski Sebastian0
Wolski Maciej3
6"06'
3 set
Nagiel Mariusz0
Zimecki Rafał3
5"57'
3 set
Nagiel Mariusz1
Znojkiewicz Rafał3
5"36'
3 set
Biernat Piotr0
Wolski Maciej3
5"32'
2 set
Biernat Piotr0
Wolski Maciej3
5"25'
3 set
Borkowski Sebastian0
Wolski Maciej3

Małych punktów: 4565

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+

2856

Biernat Piotr172
Gałwa Aleksandra171
Zimecki Jakub159
Sokołowski Marek158
Ciesielski Grzegorz151
Bekus Łukasz151
Makowski Marcin149
Przerada Mariusz146
Borkowski Sebastian140
Gurtman Mariusz135

486

Zimecka Weronika110
Gałwa Aleksandra101
Lewandowska Anna86
Egeman Anna74
Bartolewska Agata67
Masłowska Agata48

581

Lewandowski Szymon129
Makowski Marcin99
Blukacz Mateusz86
Egeman Anna85
Dobosz Mariusz80
Bekus Łukasz72
Misiak Grzegorz30

642

Wolski Maciej99
Borkowski Sebastian96
Zimecki Rafał94
Znojkiewicz Rafał88
Biernat Piotr85
Kowalski Dariusz72
Wilk Roman58
Nagiel Mariusz50

Wszystkich rozegranych setów: 268

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+

164

30

34

40


Wszystkich rozegranych meczów: 75

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+

43

15

7

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAMasters 35+Masters 45+
14.82'
2 set
Makowski Marcin0
Wolski Maciej3
15.18'
1 set
Gałwa Aleksandra0
Biernat Piotr3
15.64'
3 set
Skalski Piotr0
Lewandowski Szymon3
16.55'
3 set
Bekus Łukasz1
Przerada Mariusz3
16.82'
1 set
Wilk Roman0
Zimecki Jakub3
17.82'
3 set
Makowski Marcin3
Borkowski Sebastian0
18.64'
1 set
Zimecki Rafał0
Gałwa Aleksandra3
18.91'
1 set
Bekus Łukasz3
Wilczyński Łukasz0
19.09'
2 set
Borkowski Sebastian2
Zimecki Rafał3
19.36'
2 set
Wilk Roman3
Misiak Grzegorz0
12.64'
2 set
Gałwa Aleksandra2
Masłowska Agata0
13.09'
2 set
Zimecka Weronika2
Bartolewska Agata0
14.00'
1 set
Gałwa Aleksandra2
Masłowska Agata0
15.09'
1 set
Zimecka Weronika2
Egeman Anna0
15.73'
1 set
Gałwa Aleksandra2
Egeman Anna0
16.64'
2 set
Zimecka Weronika2
Masłowska Agata0
16.82'
1 set
Zimecka Weronika2
Lewandowska Anna0
17.45'
1 set
Zimecka Weronika2
Masłowska Agata0
17.73'
2 set
Zimecka Weronika2
Egeman Anna0
19.36'
1 set
Gałwa Aleksandra2
Lewandowska Anna0
13.09'
3 set
Lewandowski Szymon3
Egeman Anna0
16.45'
1 set
Lewandowski Szymon3
Egeman Anna0
16.55'
2 set
Lewandowski Szymon3
Egeman Anna0
16.82'
3 set
Misiak Grzegorz1
Dobosz Mariusz3
18.45'
3 set
Egeman Anna2
Bekus Łukasz3
20.45'
4 set
Misiak Grzegorz1
Dobosz Mariusz3
21.82'
5 set
Egeman Anna2
Bekus Łukasz3
22.36'
2 set
Makowski Marcin3
Bekus Łukasz0
22.45'
1 set
Egeman Anna2
Bekus Łukasz3
23.09'
4 set
Egeman Anna2
Bekus Łukasz3
17.64'
2 set
Znojkiewicz Rafał0
Biernat Piotr3
18.27'
2 set
Kowalski Dariusz0
Borkowski Sebastian3
18.27'
1 set
Nagiel Mariusz0
Zimecki Rafał3
18.64'
1 set
Wilk Roman3
Kowalski Dariusz1
20.18'
1 set
Biernat Piotr3
Zimecki Rafał0
20.45'
2 set
Nagiel Mariusz0
Zimecki Rafał3
21.45'
3 set
Zimecki Rafał2
Borkowski Sebastian3
21.73'
3 set
Kowalski Dariusz0
Borkowski Sebastian3
22.09'
1 set
Kowalski Dariusz0
Borkowski Sebastian3
22.45'
3 set
Wilk Roman0
Wolski Maciej3

Decyzji sędziowskich: 3 (0,1%)

Stroke 1
33,3%
Let 2
66,7%
Nolet 0
0%

DAMSKA
2 5,9%
1-1-0
Gałwa Aleksandra2
Lewandowska Anna0
1 2,8%
0-1-0
Gałwa Aleksandra0
Zimecka Weronika2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0