Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU13OU15
54"00'Godula Maciej3
Kruczek Tomasz2
29"38'Kotra Mateusz0
Kotra Michał3
27"05'Zawadzki Michał1
Matyja Michał2
26"39'Jachimowicz Michał0
Kotra Mateusz3
26"32'Jachimowicz Michał3
Stypa Maciej1
25"21'Kachel Jacek2
Fulara Rafał1
24"45'Fulara Rafał1
Głowacki Michał2
24"10'Kacperski Adrian2
Widerski Piotr1
22"30'Fulara Rafał2
Widerski Piotr1
21"06'Braun Jan2
Zawadzki Michał1
40"23'Nosal Sylwia2
Kwaśniak Izabela3
33"00'Nosal Sylwia3
Woźniak Kinga2
30"41'Kwaśniak Izabela3
Kozłowska Łucja1
30"01'Woch Paulina3
Kosek Jolanta2
28"51'Kozłowska Łucja2
Woch Paulina3
20"38'Kwaśniak Izabela0
Ogorodnik Julia3
19"28'Drabowska Karolina1
Drobniak Elżbieta3
17"27'Rubiś Natalia1
Drobniak Elżbieta2
17"03'Woźniak Kinga2
Kasper Natalia1
16"40'Woch Paulina0
Ogorodnik Julia3
17"05'Jagoda Jakub1
Kulka Leon2
17"02'Kulka Leon2
Flejmer Marcel1
16"10'Flejmer Marcel1
Magnier Mateusz2
15"30'Chrząszcz Matylda1
Latocha Dominik2
12"56'Egelhoff Owen0
Latocha Dominik2
12"13'Butscher Jan0
Krupa Jakub2
11"52'Kulka Leon2
Butscher Jan0
11"29'Flejmer Marcel2
Chrząszcz Matylda0
9"25'Latocha Dominik0
Krupa Jakub2
9"23'Załuski Krzysztof0
Jagoda Jakub2
25"37'Kocjan Kacper2
Sierżantowa Zoja0
16"23'Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
9"07'Kocjan Kacper0
Burmer Roch2
8"53'Krupa Jakub2
Sierżantowa Zoja0
8"23'Krupa Jakub0
Burmer Roch2
7"06'Sierżantowa Zoja0
Burmer Roch2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAOU13OU15
Godula Maciej99"00'
Kruczek Tomasz90"01'
Kotra Mateusz79"56'
Jachimowicz Michał77"27'
Kotra Michał77"10'
Kachel Jacek73"47'
Fulara Rafał71"40'
Stypa Maciej69"55'
Widerski Piotr68"31'
Matyja Michał66"22'
Nosal Sylwia75"29'
Woch Paulina72"45'
Kwaśniak Izabela71"43'
Kozłowska Łucja56"36'
Woźniak Kinga50"06'
Drobniak Elżbieta47"02'
Rubiś Natalia41"50'
Ogorodnik Julia40"52'
Kosek Jolanta39"41'
Drabowska Karolina31"55'
Kulka Leon46"19'
Flejmer Marcel40"05'
Latocha Dominik39"46'
Butscher Jan34"38'
Chrząszcz Matylda29"15'
Jagoda Jakub28"55'
Magnier Mateusz28"23'
Egelhoff Owen24"58'
Krupa Jakub24"56'
Załuski Krzysztof21"45'
Kocjan Kacper44"57'
Sierżantowa Zoja38"26'
Krupa Jakub28"59'
Burmer Roch22"52'
Janosik Szymon0'

Czas setów: 25 godz. 30 min 28 s

OPENDAMSKAOU13OU15

999 min 3 s

12"18'
3 set
Jachimowicz Michał0
Kotra Mateusz3
10"58'
2 set
Godula Maciej3
Kruczek Tomasz2
10"36'
3 set
Kotra Mateusz0
Kotra Michał3
10"34'
3 set
Godula Maciej3
Kruczek Tomasz2
10"24'
1 set
Sztaba Mikołaj0
Pajestka Adam2
10"03'
1 set
Kacperski Adrian2
Widerski Piotr1
10"03'
3 set
Kotra Michał3
Godula Maciej0
9"45'
5 set
Godula Maciej3
Kruczek Tomasz2
9"36'
1 set
Godula Maciej3
Kruczek Tomasz2
9"31'
2 set
Braun Jan2
Lizak Michał0

294 min 54 s

8"49'
2 set
Nosal Sylwia2
Kwaśniak Izabela3
8"33'
1 set
Nosal Sylwia2
Kwaśniak Izabela3
7"32'
3 set
Kwaśniak Izabela0
Ogorodnik Julia3
7"03'
4 set
Kwaśniak Izabela3
Kozłowska Łucja1
6"16'
5 set
Woch Paulina3
Kosek Jolanta2
6"11'
3 set
Nosal Sylwia3
Woźniak Kinga2
6"06'
1 set
Kwaśniak Izabela3
Kozłowska Łucja1
5"36'
3 set
Nosal Sylwia2
Kwaśniak Izabela3
5"35'
4 set
Kozłowska Łucja2
Woch Paulina3
5"34'
2 set
Kwaśniak Izabela3
Kozłowska Łucja1

168 min 54 s

6"41'
1 set
Egelhoff Owen0
Latocha Dominik2
6"05'
3 set
Kulka Leon2
Flejmer Marcel1
6"03'
1 set
Flejmer Marcel1
Magnier Mateusz2
5"55'
1 set
Butscher Jan0
Krupa Jakub2
5"37'
2 set
Flejmer Marcel2
Chrząszcz Matylda0
5"33'
2 set
Kulka Leon2
Butscher Jan0
5"30'
1 set
Jagoda Jakub1
Kulka Leon2
5"25'
2 set
Butscher Jan0
Krupa Jakub2
5"06'
1 set
Chrząszcz Matylda1
Latocha Dominik2
4"50'
2 set
Kulka Leon2
Flejmer Marcel1

67 min 37 s

20"50'
1 set
Kocjan Kacper2
Sierżantowa Zoja0
5"17'
1 set
Sierżantowa Zoja0
Burmer Roch2
5"07'
1 set
Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
4"23'
1 set
Krupa Jakub2
Sierżantowa Zoja0
4"20'
2 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
4"08'
3 set
Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
4"01'
2 set
Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
3"56'
1 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
3"53'
1 set
Kocjan Kacper0
Burmer Roch2
3"46'
2 set
Kocjan Kacper0
Burmer Roch2

Małych punktów: 5578

OPENDAMSKAOU13OU15

3499

Kotra Michał148
Godula Maciej144
Kotra Mateusz138
Jachimowicz Michał137
Fulara Rafał131
Głowacki Michał128
Kruczek Tomasz124
Kachel Jacek117
Tarach Radosław112
Kacperski Adrian111

1152

Nosal Sylwia141
Woch Paulina132
Kwaśniak Izabela114
Kozłowska Łucja113
Woźniak Kinga111
Ogorodnik Julia102
Drobniak Elżbieta89
Kosek Jolanta87
Rubiś Natalia79
Raczyńska Alicja63

653

Kulka Leon91
Jagoda Jakub74
Butscher Jan71
Krupa Wojciech66
Flejmer Marcel66
Latocha Dominik63
Magnier Mateusz62
Krupa Jakub49
Chrząszcz Matylda48
Załuski Krzysztof44

274

Burmer Roch88
Krupa Jakub80
Kocjan Kacper72
Sierżantowa Zoja33
Janosik Szymon1

Wszystkich rozegranych setów: 328

OPENDAMSKAOU13OU15

202

65

40

21


Wszystkich rozegranych meczów: 127

OPENDAMSKAOU13OU15

83

20

18

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAOU13OU15
0.36'
2 set
Pajestka Adam2
Kozik Mateusz0
0.45'
1 set
Pajestka Adam2
Kozik Mateusz0
0.45'
1 set
Drabowska Karolina0
Grochowski Robert2
0.45'
1 set
Głowacki Michał1
Kralka Wiktor2
0.55'
2 set
Głowacki Michał1
Kralka Wiktor2
0.55'
2 set
Pajestka Adam1
Kacperski Adrian2
0.82'
1 set
Fulara Rafał1
Lizak Michał2
4.45'
2 set
Fulara Rafał1
Lizak Michał2
8.36'
1 set
Pajestka Adam1
Kacperski Adrian2
10.45'
2 set
Pajestka Adam1
Lizak Michał2
13.27'
1 set
Rubiś Natalia3
Kasper Natalia0
15.36'
2 set
Kosek Jolanta2
Drobniak Elżbieta0
15.91'
1 set
Drobniak Elżbieta0
Ogorodnik Julia3
16.45'
3 set
Woźniak Kinga2
Raczyńska Alicja1
16.73'
1 set
Drabowska Karolina1
Drobniak Elżbieta3
17.45'
1 set
Rubiś Natalia0
Kozłowska Łucja3
17.64'
1 set
Kwaśniak Izabela0
Ogorodnik Julia3
17.64'
2 set
Woźniak Kinga2
Raczyńska Alicja1
17.73'
3 set
Rubiś Natalia3
Kasper Natalia0
18.00'
3 set
Rubiś Natalia0
Kozłowska Łucja3
12.91'
1 set
Krupa Wojciech2
Krupa Jakub0
14.55'
2 set
Krupa Wojciech2
Krupa Jakub0
15.73'
1 set
Magnier Mateusz2
Latocha Dominik0
16.18'
1 set
Kulka Leon0
Krupa Wojciech2
16.36'
2 set
Załuski Krzysztof0
Butscher Jan2
16.36'
1 set
Butscher Jan2
Chrząszcz Matylda0
16.82'
2 set
Jagoda Jakub2
Egelhoff Owen0
16.82'
2 set
Krupa Wojciech2
Magnier Mateusz0
17.27'
1 set
Załuski Krzysztof2
Egelhoff Owen0
17.91'
2 set
Butscher Jan2
Chrząszcz Matylda0
9.09'
2 set
Sierżantowa Zoja0
Burmer Roch2
16.73'
2 set
Krupa Jakub2
Sierżantowa Zoja0
17.45'
2 set
Kocjan Kacper2
Sierżantowa Zoja0
20.55'
2 set
Kocjan Kacper0
Burmer Roch2
21.18'
1 set
Kocjan Kacper0
Burmer Roch2
21.45'
1 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
21.91'
2 set
Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
22.55'
3 set
Kocjan Kacper1
Krupa Jakub2
23.64'
2 set
Krupa Jakub0
Burmer Roch2
23.91'
1 set
Krupa Jakub2
Sierżantowa Zoja0

Decyzji sędziowskich: 20 (0,4%)

Stroke 10
50%
Let 8
40%
Nolet 2
10%

OPENDAMSKAOU13
4 6,2%
4-0-0
Jachimowicz Michał3
Stypa Maciej1
7 11,9%
3-3-1
Jachimowicz Michał0
Kotra Mateusz3
2 3,5%
0-2-0
Głowacki Michał1
Politański Maciej2
2 5,9%
2-0-0
Stypa Maciej0
Wilczyński Tomasz2
1 3%
0-1-0
Sztaba Mikołaj2
Nosal Daniel0
3 2,9%
1-2-0
Nosal Sylwia2
Kwaśniak Izabela3
1 2,9%
0-0-1
Załuski Krzysztof0
Jagoda Jakub2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0