Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA (B+)
30"32'Wysocki Łukasz1
Roszak Maciej2
27"59'Bieliński Mateusz1
Jackowski Michał2
25"28'Forreiter Adam2
Podobiński Marcin1
24"44'Socha Michał2
Rogowski Michał1
23"59'Węglarz Piotr2
Cieśluk Patryk1
21"42'Majewski Radosław1
Bieliński Mateusz2
21"07'Zawilski Rafał2
Cienciała Bartłomiej1
21"06'Rogowski Michał2
Nowacki Piotr1
20"54'Węglarz Piotr2
Lipiński Tomasz1
20"41'Wawrzyniak Bartosz2
Bartkowiak Jakub1
31"18'Dominiak Zuzanna1
Surdziel Aleksandra2
18"46'Wilanowska Barbara2
Kwaśniewska Karolina1
18"17'Fehlau Karolina1
Kwaśniewska Karolina2
17"30'Olejnik Dagna1
Fehlau Karolina2
15"27'Kulpowicz Martyna0
Wilanowska Barbara2
14"26'Kulpowicz Martyna0
Kwaśniewska Karolina2
14"12'Hedrych Joanna0
Kulpowicz Martyna2
12"30'Dominiak Zuzanna0
Szymaniak Kinga2
11"35'Surdziel Aleksandra0
Szymaniak Kinga2
11"08'Wawrzynowicz Agata0
Wilanowska Barbara2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA (B+)
Ratajczak Tomasz77"28'
Bieliński Mateusz76"31'
Węglarz Piotr73"34'
Jackowski Michał71"55'
Cieśluk Patryk69"08'
Majewski Radosław69"05'
Podobiński Marcin67"06'
Rogowski Michał63"31'
Sobociński Przemysław63"15'
Urbaniak Piotr62"46'
Fehlau Karolina59"52'
Kwaśniewska Karolina56"54'
Olejnik Dagna56"48'
Surdziel Aleksandra54"23'
Dominiak Zuzanna52"03'
Wilanowska Barbara44"45'
Kulpowicz Martyna44"10'
Wawrzynowicz Agata43"55'
Hedrych Joanna42"21'
Szymaniak Kinga41"45'

Czas setów: 22 godz. 23 min 43 s

OPENDAMSKA (B+)

1095 min 15 s

13"45'
3 set
Wysocki Łukasz1
Roszak Maciej2
13"29'
1 set
Majewski Radosław2
Kierzek Bernard0
10"22'
1 set
Ratajczak Tomasz2
Łajło Lucjan0
10"18'
1 set
Węglarz Piotr2
Cieśluk Patryk1
9"47'
1 set
Nowacki Piotr0
Jackowski Michał2
8"55'
1 set
Jackowski Michał2
Zarębski Piotr0
8"44'
2 set
Bieliński Mateusz1
Jackowski Michał2
8"33'
1 set
Cieśluk Patryk0
Szymkowiak Aleksander2
8"23'
3 set
Forreiter Adam2
Podobiński Marcin1
8"16'
2 set
Woźniak Jacek0
Kołacki Mikołaj2

248 min 28 s

14"32'
3 set
Dominiak Zuzanna1
Surdziel Aleksandra2
9"20'
1 set
Hedrych Joanna0
Kulpowicz Martyna2
7"25'
2 set
Dominiak Zuzanna1
Surdziel Aleksandra2
7"11'
1 set
Kulpowicz Martyna0
Wilanowska Barbara2
6"47'
3 set
Wilanowska Barbara2
Kwaśniewska Karolina1
6"34'
1 set
Olejnik Dagna1
Fehlau Karolina2
6"29'
1 set
Kulpowicz Martyna0
Kwaśniewska Karolina2
5"56'
1 set
Dominiak Zuzanna1
Surdziel Aleksandra2
5"49'
1 set
Dominiak Zuzanna0
Szymaniak Kinga2
5"30'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Kwaśniewska Karolina2

Małych punktów: 4762

OPENDAMSKA (B+)

3857

Bieliński Mateusz140
Cieśluk Patryk134
Urbaniak Piotr133
Węglarz Piotr133
Majewski Radosław132
Jackowski Michał127
Rogowski Michał125
Podobiński Marcin122
Sobociński Przemysław122
Chęciński Radosław119

905

Fehlau Karolina132
Szymaniak Kinga110
Kwaśniewska Karolina109
Olejnik Dagna107
Surdziel Aleksandra94
Dominiak Zuzanna88
Wilanowska Barbara81
Wawrzynowicz Agata76
Kulpowicz Martyna59
Hedrych Joanna49

Wszystkich rozegranych setów: 281

OPENDAMSKA (B+)

229

52


Wszystkich rozegranych meczów: 126

OPENDAMSKA (B+)

102

24


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA (B+)
0.18'
2 set
Węgrzyn Kuba2
Woźniak Jacek0
0.55'
1 set
Węgrzyn Kuba2
Woźniak Jacek0
11.00'
2 set
Majewski Radosław2
Męski Robert0
12.36'
1 set
Mazur Bartosz0
Majewski Radosław2
12.45'
1 set
Bartkowiak Jakub2
Mazur Bartosz0
12.82'
2 set
Bieliński Mateusz2
Stachowiak Sebastian0
12.91'
1 set
Męski Robert2
Rzepka Stefan0
13.18'
1 set
Mazur Bartosz0
Rzepka Stanisław2
13.45'
1 set
Węgrzyn Kuba0
Nowacki Piotr2
13.91'
2 set
Rzepka Stefan0
Skrobała Damian2
13.36'
1 set
Hedrych Joanna0
Wawrzynowicz Agata2
14.09'
1 set
Dominiak Zuzanna2
Hedrych Joanna0
15.82'
2 set
Fehlau Karolina0
Szymaniak Kinga2
16.55'
2 set
Dominiak Zuzanna2
Kulpowicz Martyna0
16.55'
1 set
Fehlau Karolina0
Szymaniak Kinga2
17.18'
2 set
Hedrych Joanna0
Kulpowicz Martyna2
17.36'
1 set
Hedrych Joanna0
Olejnik Dagna2
17.91'
2 set
Kwaśniewska Karolina0
Szymaniak Kinga2
18.18'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Wilanowska Barbara0
18.73'
2 set
Hedrych Joanna0
Fehlau Karolina2

Decyzji sędziowskich: 11 (0.2%)

Stroke 5
45.5%
Let 6
54.5%
Nolet 0
0%

OPEN
2 3.8%
0-2-0
Zawilski Rafał2
Cienciała Bartłomiej1
1 2%
1-0-0
Podobiński Marcin2
Nuszkiewicz Daniel1
1 2.5%
0-1-0
Lipecki Łukasz 2
Ratajczak Tomasz0
2 5.1%
0-2-0
Furman Wojciech0
Bieliński Mateusz2
1 2.6%
1-0-0
Węgrzyn Kuba0
Lipiński Tomasz2
1 2.8%
1-0-0
Maślanyk Maciej0
Furman Wojciech2
1 3.2%
0-1-0
Sendrowicz Dawid0
Furman Wojciech2
2 6.7%
2-0-0
Węglarz Piotr0
Lipecki Łukasz 2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0