Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
73"34'Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech2
63"26'Khan Karamatullah3
Karwowski Marcin2
55"30'Gnitecki Przemysław2
Kondratowicz Łukasz3
54"37'Stachowski Łukasz2
Khan Karamatullah3
45"37'Stanosz Michał2
Michałowski Krzysztof3
45"30'Ratigowski Marcin3
Michalczuk Paweł2
39"02'Szumowski Jan2
Iwan Andrzej3
37"42'Kreczmański Karol2
Stanosz Michał3
37"30'Szymczak Marcin3
Gorzelak Piotr1
35"20'Świerczyński Bartosz1
Fajfer Tomasz3
44"27'Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2
35"46'Cerlich Małgorzata3
Budrewicz Monika2
32"06'Cerlich Małgorzata3
Kowalik Katarzyna2
23"12'Rycaj Magdalena1
Świerczyńska Monika3
19"43'Miler Aleksandra0
Kowalik Katarzyna3
19"13'Ryńska Barbara1
Rycaj Magdalena2
19"00'Budrewicz Monika3
Ryńska Barbara0
18"48'Jędrzejczak Kamila0
Cerlich Małgorzata3
18"24'Sypniewska Małgorzata2
Świerczyńska Monika0
18"22'Honkisz Agnieszka3
Sypniewska Małgorzata0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Khan Karamatullah152"52'
Stachowski Łukasz146"25'
Kondratowicz Łukasz121"37'
Stanosz Michał120"54'
Nowisz Wojciech117"19'
Michałowski Krzysztof114"44'
Atras Przemysław111"58'
Gnitecki Przemysław104"53'
Kowalik Maciej103"43'
Ratigowski Marcin100"09'
Cerlich Małgorzata84"43'
Rzeszutko Małgorzata76"46'
Rogaczewska Paulina58"18'
Budrewicz Monika57"46'
Honkisz Agnieszka53"34'
Kowalik Katarzyna51"28'
Żywiecka Katarzyna46"33'
Świerczyńska Monika45"12'
Miler Aleksandra43"53'
Rycaj Magdalena41"40'

Czas setów: 32 godz. 59 min 34 s

OPENDAMSKA

1645 min 33 s

21"10'
4 set
Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech2
17"07'
5 set
Stachowski Łukasz3
Nowisz Wojciech2
16"06'
3 set
Khan Karamatullah3
Karwowski Marcin2
15"20'
2 set
Mikuła Grzegorz2
Modrzewski Mikołaj0
14"52'
5 set
Stachowski Łukasz2
Khan Karamatullah3
13"33'
3 set
Stachowski Łukasz2
Khan Karamatullah3
12"35'
2 set
Gnitecki Przemysław2
Kondratowicz Łukasz3
11"51'
5 set
Khan Karamatullah3
Karwowski Marcin2
11"39'
4 set
Khan Karamatullah3
Karwowski Marcin2
11"34'
2 set
Teichert Michał1
Kowalik Maciej2

334 min 1 s

9"51'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Świerczyńska Monika0
9"15'
3 set
Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2
8"54'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Cerlich Małgorzata3
8"43'
1 set
Cerlich Małgorzata3
Budrewicz Monika2
8"15'
4 set
Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2
7"40'
5 set
Cerlich Małgorzata3
Kowalik Katarzyna2
7"17'
5 set
Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2
6"59'
1 set
Ryńska Barbara1
Rycaj Magdalena2
6"51'
3 set
Cerlich Małgorzata3
Budrewicz Monika2
6"25'
1 set
Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2

Małych punktów: 5975

OPENDAMSKA

4822

Stachowski Łukasz210
Khan Karamatullah198
Stanosz Michał177
Nowisz Wojciech172
Kondratowicz Łukasz166
Michałowski Krzysztof157
Jurek Sławomir151
Atras Przemysław151
Karwowski Marcin148
Staszkiewicz Jakub144

1153

Cerlich Małgorzata138
Rzeszutko Małgorzata111
Honkisz Agnieszka111
Krzywicka Paulina99
Żywiecka Katarzyna98
Budrewicz Monika96
Rogaczewska Paulina91
Kowalik Katarzyna88
Rycaj Magdalena75
Miler Aleksandra74

Wszystkich rozegranych setów: 339

OPENDAMSKA

272

67


Wszystkich rozegranych meczów: 115

OPENDAMSKA

93

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
13.91'
3 set
Ratigowski Marcin0
Stachowski Łukasz3
15.36'
2 set
Nowisz Wojciech3
Łuniewski Robert0
15.45'
1 set
Lis Ernest0
Michalczuk Paweł3
15.45'
2 set
Khan Karamatullah3
Fajfer Tomasz0
15.55'
1 set
Ratigowski Marcin0
Kondratowicz Łukasz2
15.64'
3 set
Nowisz Wojciech3
Łuniewski Robert0
15.73'
1 set
Lis Ernest1
Kramp Cezary2
16.00'
3 set
Mikuła Grzegorz2
Lis Ernest1
16.09'
1 set
Musiał Tomasz2
Pietrzak Dariusz0
16.09'
2 set
Lis Ernest0
Michalczuk Paweł3
16.00'
3 set
Honkisz Agnieszka0
Krzywicka Paulina3
17.18'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Kozikowska Paulina2
18.09'
3 set
Budrewicz Monika0
Honkisz Agnieszka3
18.27'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Kozikowska Paulina2
18.45'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Cerlich Małgorzata3
19.36'
4 set
Rycaj Magdalena1
Świerczyńska Monika3
19.55'
3 set
Świerczyńska Monika0
Krzywicka Paulina3
19.55'
1 set
Budrewicz Monika0
Honkisz Agnieszka3
20.27'
3 set
Cerlich Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
20.36'
3 set
Cerlich Małgorzata3
Kowalik Katarzyna2

Decyzji sędziowskich: 142 (2.3%)

Stroke 43
30.3%
Let 99
69.7%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
18 18.2%
8-10-0
Gnitecki Przemysław2
Kondratowicz Łukasz3
15 12.8%
4-11-0
Stachowski Łukasz2
Khan Karamatullah3
12 12.4%
12-0-0
Khan Karamatullah3
Karwowski Marcin2
8 8.4%
4-4-0
Kreczmański Karol2
Stanosz Michał3
7 11.1%
4-3-0
Michałowski Krzysztof2
Kowalik Maciej1
7 7.9%
0-7-0
Szumowski Jan2
Iwan Andrzej3
6 10%
1-5-0
Młodziński Rafał2
Pietrzak Dariusz1
6 8.7%
1-5-0
Łuniewski Robert1
Staszkiewicz Jakub2
5 11.6%
1-4-0
Rogalewicz Rafał0
Gorzelak Piotr2
4 7.7%
1-3-0
Iwan Andrzej0
Pieńkowski Krzysztof3
7 7.1%
1-6-0
Sypniewska Małgorzata3
Kozikowska Paulina2
7 7.1%
1-6-0
Cerlich Małgorzata3
Budrewicz Monika2
4 4.1%
0-4-0
Cerlich Małgorzata3
Kowalik Katarzyna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0