Regulamin i zasady cyklu turniejów Amatorskich Mistrzost Małopolski w Squashu 2020r.:

 1. Cykl składa się z 4 turniejów eliminacyjnych kat. C+ oraz 1 turnieju Finałowego, również kat. C+. Informacja o planowanych datach rozgrywania poszczególnych turniejów umieszczona jest na stronie turniejowej www.bo5.pl/squashmalopolska lub www.fb.com/squashmalopolska
  Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów turniejów najdalej na 1 tydzień przed planowanym wydarzeniem bez konieczności podania przyczyny zmiany terminu.
 1. Cykl posiada swój własny ranking, który stanowi podstawę do kwalifikacji turnieju finałowego.. Informacje o rankingu i miejscu zajmowanym przez każdego z biorących udział zawodników znajduje się na stronie turnieju: https://bo5.pl/tc/ELIMINACJE+-+Amatorskie+Mistrzostwa+Małopolski,ranking,141.html
 1. W cyklu mogą wziąć udział zawodnicy, którzy na dzień rozpoczęcia pierwszego turnieju cyklu nie zajmują w rankingu PZSQ miejsca lepszego niż 150. Ranking dostępny jest na stronie związku: www.polskisquash.pl.
 1. Każdy z uczestników biorąc udział w wydarzeniu, wyraża zgodę na publikację swojego wizerunku i podstawowych danych osobowych celem przedstawienia wyników i relacji z turniejów na stronach www, Bo5 i Facebook.

 2. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są poprzez stronę turniejową: www.bo5.pl/squashmalopolska.
 3. Z 4 turniejów kwalifikacyjnych tworzy się ranking, pierwszych 32 graczy rankingu automatycznie wezmą udział w turnieju finałowym. Ponadto w przypadku jeżeli któryś z zawodników zrezygnuje z udziału w nim z własnej woli, jego miejsce zajmie kolejny gracz z rankingu całego cyklu i tak do momentu zapełnienia drabinki turniejowej na 32 zawodników.

 4. Nagrodami w turnieju finałowym są:

  - Nagrody rzeczowe od sponsorów o wartości 3000 zł  + puchar
  - Nagrody rzeczowe od sponsorów o wartości 2000 zł + puchar
  - Nagrody rzeczowe od sponsorów o wartości 1000 zł + puchar

Również przewidziane są nagrody dla najlepszych graczy turniejów kwalifikacyjnych.
Sponsorami naszych wydarzeń są:
- Auto Group Luzar

- Elikart M Tor Gokartowy

- VR Studio Kraków 

- Browar Revolta 

- Reha+

- Head

- Rohun Squash Academy

- Squash Park Wieliczka, Squash4you, Centrum Sportów Spokojna, Silver Squash

9. Każdy z zawodników cyklu, aby zapisać się i wziąć udział w turnieju zobowiązany jest do wniesienia opłaty startowej przy zapisie przez system Bo5:
75 zł w tym 10 zł  opłaty na rzecz PZSQ. Nie uiszczenie opłaty to nie zapisanie się na turniej, możliwość płatności wyłącznie przez system Bo5.pl

W ramach opłaty turniejowej każdy z uczestników otrzymuje:

- możliwość udziału w turnieju,
- obsługę turniejową poprzez system bo5,
- owoce i przekąski, 
- napój izotoniczny.

Zapraszam do zapisów i do zobaczenia na korcie!

Zespół Squash Małopolska