Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
36"30'Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
32"22'Owczarz Jakub2
Michalak Paweł3
32"21'Bogusławski Marek1
Opęchowski Tomasz3
31"13'Owczarz Jakub2
Kania Piotr3
24"47'Michalak Paweł0
Gidziński Bolesław3
23"36'Michalak Paweł3
Opęchowski Tomasz0
19"36'Gidziński Bolesław3
Bogusławski Marek0
19"27'Michalak Paweł3
Bogusławski Marek0
18"41'Gidziński Bolesław3
Opęchowski Tomasz0
17"39'Kania Piotr3
Gidziński Bolesław0
46"00'Kwiatkowski Tomasz3
Rakocki Marcin2
41"40'Kaczyński Jakub3
Rakocki Marcin2
40"59'Makowski Paweł2
Kaczyński Jakub3
38"51'Korzeniewski Dariusz3
Malinowski Tomasz2
37"44'Malinowski Tomasz2
Lohmann Marcin3
32"05'Wojtunik Bartłomiej1
Korzeniewski Dariusz3
30"10'Ornowski Marcin1
Figurski Mariusz3
28"54'Wojtunik Bartłomiej3
Michalak Paweł1
28"14'Lohmann Marcin0
Paczesny Bartosz3
26"24'Abramczuk Maciej1
Rakocki Marcin3
45"11'Wilk Marcin1
Zielak Jarosław3
44"19'Furman Wojciech2
Banaszek Arkadiusz3
41"09'Zielak Jarosław3
Leśniak Grzegorz1
40"24'Wójtowicz Marcin2
Grzelczak Włodzimierz3
40"03'Kwiatkowski Tomasz3
Habrajski Artur2
39"43'Wójtowicz Marcin3
Romański Krzysztof2
36"10'Wójtowicz Marcin1
Wrzosek Bartłomiej3
35"52'Grzelczak Włodzimierz2
Stalewski Krzysztof3
33"22'Romański Krzysztof1
Habrajski Artur3
32"27'Wilk Marcin1
Młyński Oskar3
46"29'Romański Krzysztof2
Gidziński Andrzej3
44"20'Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir2
40"48'Kaszyński Adam2
Gidziński Andrzej3
25"46'Łuniewski Robert3
Kaszyński Adam1
25"28'Łuniewski Robert1
Gidziński Andrzej3
25"06'Kobus Waldek0
Grudziński Sławomir3
20"20'Romański Krzysztof3
Kaszyński Adam0
19"29'Grzelczak Włodzimierz3
Grudziński Sławomir0
19"17'Gidziński Andrzej0
Grzelczak Włodzimierz3
18"36'Łuniewski Robert0
Romański Krzysztof3
38"20'Cygan Marek3
Nitka Jacek2
33"51'Walczak Janusz2
Nitka Jacek3
27"22'Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
25"47'Cygan Marek1
Suski Jerzy3
19"22'Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
18"44'Cygan Marek3
Walczak Janusz0
17"40'Robb Peter3
Nitka Jacek0
14"33'Robb Peter3
Suski Jerzy0
14"25'Cygan Marek0
Robb Peter3
11"49'Robb Peter3
Walczak Janusz0

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
Opęchowski Tomasz100"33'
Michalak Paweł94"48'
Owczarz Jakub88"28'
Bogusławski Marek81"24'
Kania Piotr75"48'
Gidziński Bolesław67"07'
Kaczyński Jakub109"49'
Rakocki Marcin95"50'
Korzeniewski Dariusz90"53'
Kwiatkowski Tomasz88"02'
Makowski Paweł79"38'
Malinowski Tomasz78"05'
Lohmann Marcin76"19'
Paczesny Bartosz74"12'
Wojtunik Bartłomiej71"52'
Michalak Paweł70"25'
Zielak Jarosław124"36'
Banaszek Arkadiusz101"47'
Grzelczak Włodzimierz98"48'
Wójtowicz Marcin94"39'
Młyński Oskar94"03'
Wilk Marcin83"22'
Romański Krzysztof83"06'
Leśniak Grzegorz82"25'
Wrzosek Bartłomiej81"21'
Stalewski Krzysztof80"29'
Gidziński Andrzej105"35'
Romański Krzysztof86"38'
Grudziński Sławomir84"16'
Kaszyński Adam80"12'
Kowalewski Jacek79"34'
Łuniewski Robert70"40'
Grzelczak Włodzimierz56"38'
Kobus Waldek54"21'
Nitka Jacek85"55'
Cygan Marek77"36'
Walczak Janusz70"13'
Suski Jerzy68"50'
Robb Peter43"10'

Czas setów: 30 godz. 31 min 5 s

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

254 min 4 s

8"57'
1 set
Bogusławski Marek1
Opęchowski Tomasz3
7"48'
1 set
Kania Piotr3
Gidziński Bolesław0
7"47'
3 set
Michalak Paweł3
Opęchowski Tomasz0
7"30'
5 set
Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
7"26'
2 set
Michalak Paweł0
Gidziński Bolesław3
7"14'
1 set
Michalak Paweł0
Gidziński Bolesław3
7"09'
1 set
Gidziński Bolesław3
Bogusławski Marek0
6"38'
3 set
Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
6"26'
4 set
Owczarz Jakub2
Kania Piotr3
6"25'
5 set
Owczarz Jakub2
Michalak Paweł3

532 min 26 s

13"19'
3 set
Lohmann Marcin0
Paczesny Bartosz3
10"17'
3 set
Kaczyński Jakub0
Michalak Paweł3
9"58'
1 set
Kwiatkowski Tomasz3
Rakocki Marcin2
9"35'
2 set
Kaczyński Jakub3
Rakocki Marcin2
8"33'
2 set
Korzeniewski Dariusz0
Paczesny Bartosz3
8"29'
5 set
Kaczyński Jakub3
Rakocki Marcin2
7"46'
5 set
Makowski Paweł2
Kaczyński Jakub3
7"46'
2 set
Kwiatkowski Tomasz3
Rakocki Marcin2
7"45'
3 set
Kwiatkowski Tomasz3
Rakocki Marcin2
7"43'
4 set
Malinowski Tomasz2
Lohmann Marcin3

562 min 46 s

12"21'
2 set
Zielak Jarosław3
Leśniak Grzegorz1
11"23'
2 set
Wilk Marcin1
Zielak Jarosław3
10"57'
4 set
Furman Wojciech2
Banaszek Arkadiusz3
10"31'
3 set
Banaszek Arkadiusz0
Zielak Jarosław3
10"17'
4 set
Wójtowicz Marcin1
Wrzosek Bartłomiej3
10"08'
3 set
Młyński Oskar3
Kwiatkowski Tomasz0
10"05'
3 set
Zielak Jarosław3
Leśniak Grzegorz1
9"35'
1 set
Wrzosek Bartłomiej1
Stalewski Krzysztof3
9"32'
4 set
Kwiatkowski Tomasz3
Habrajski Artur2
9"29'
2 set
Zielak Jarosław1
Stalewski Krzysztof3

308 min 57 s

12"30'
5 set
Romański Krzysztof2
Gidziński Andrzej3
10"29'
4 set
Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir2
8"24'
3 set
Kowalewski Jacek3
Grudziński Sławomir2
7"41'
2 set
Kobus Waldek0
Grudziński Sławomir3
7"36'
3 set
Romański Krzysztof2
Gidziński Andrzej3
7"24'
1 set
Romański Krzysztof2
Gidziński Andrzej3
7"15'
1 set
Gidziński Andrzej0
Grzelczak Włodzimierz3
7"09'
4 set
Kaszyński Adam2
Gidziński Andrzej3
6"55'
3 set
Grzelczak Włodzimierz3
Grudziński Sławomir0
6"55'
5 set
Kaszyński Adam2
Gidziński Andrzej3

172 min 52 s

8"45'
2 set
Cygan Marek3
Walczak Janusz0
6"38'
1 set
Walczak Janusz2
Nitka Jacek3
6"31'
4 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
6"21'
1 set
Cygan Marek1
Suski Jerzy3
6"17'
1 set
Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
6"11'
3 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
6"09'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek2
5"53'
2 set
Walczak Janusz2
Nitka Jacek3
5"40'
3 set
Robb Peter3
Walczak Janusz0
5"35'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek1

Małych punktów: 5864

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

880

Kania Piotr184
Owczarz Jakub158
Michalak Paweł154
Gidziński Bolesław146
Opęchowski Tomasz143
Bogusławski Marek95

1672

Korzeniewski Dariusz150
Kaczyński Jakub147
Wojtunik Bartłomiej138
Paczesny Bartosz138
Wójcik Artur136
Makowski Paweł133
Rakocki Marcin126
Kwiatkowski Tomasz119
Lohmann Marcin118
Malinowski Tomasz117

1696

Grzelczak Włodzimierz175
Zielak Jarosław156
Wilk Marcin151
Stalewski Krzysztof144
Wójtowicz Marcin144
Młyński Oskar144
Banaszek Arkadiusz141
Wrzosek Bartłomiej130
Kwiatkowski Tomasz119
Romański Krzysztof116

979

Romański Krzysztof156
Gidziński Andrzej155
Grudziński Sławomir140
Grzelczak Włodzimierz135
Kowalewski Jacek114
Łuniewski Robert102
Kaszyński Adam100
Kobus Waldek77

637

Cygan Marek143
Nitka Jacek138
Robb Peter133
Suski Jerzy128
Walczak Janusz95

Wszystkich rozegranych setów: 326

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

52

95

87

56

36


Wszystkich rozegranych meczów: 86

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

14

25

21

16

10


Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
15.18'
2 set
Owczarz Jakub3
Bogusławski Marek0
15.73'
2 set
Kania Piotr3
Bogusławski Marek0
16.45'
2 set
Michalak Paweł0
Kania Piotr3
17.45'
3 set
Kania Piotr3
Gidziński Bolesław0
18.82'
2 set
Kania Piotr3
Gidziński Bolesław0
19.18'
3 set
Kania Piotr3
Bogusławski Marek0
19.18'
2 set
Kania Piotr3
Opęchowski Tomasz0
21.00'
1 set
Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
21.18'
4 set
Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
21.64'
1 set
Owczarz Jakub2
Michalak Paweł3
2.00'
2 set
Wójcik Artur3
Kwiatkowski Tomasz0
16.64'
1 set
Makowski Paweł1
Malinowski Tomasz3
17.36'
2 set
Kaczyński Jakub0
Michalak Paweł3
17.55'
1 set
Malinowski Tomasz2
Lohmann Marcin3
17.55'
3 set
Wojtunik Bartłomiej3
Makowski Paweł0
17.64'
3 set
Korzeniewski Dariusz3
Wójcik Artur0
17.91'
1 set
Ornowski Marcin0
Wojtunik Bartłomiej3
18.18'
2 set
Abramczuk Maciej1
Makowski Paweł3
18.36'
4 set
Abramczuk Maciej1
Makowski Paweł3
18.82'
1 set
Wójcik Artur3
Abramczuk Maciej1
18.91'
4 set
Wrzosek Bartłomiej1
Stalewski Krzysztof3
21.64'
4 set
Zielak Jarosław1
Stalewski Krzysztof3
23.64'
1 set
Wilk Marcin3
Furman Wojciech1
23.73'
1 set
Grzelczak Włodzimierz3
Habrajski Artur0
23.73'
3 set
Wrzosek Bartłomiej1
Stalewski Krzysztof3
24.64'
3 set
Wilk Marcin3
Furman Wojciech1
25.09'
2 set
Wilk Marcin3
Furman Wojciech1
25.27'
4 set
Wójtowicz Marcin2
Grzelczak Włodzimierz3
26.14'
1 set
Wrzosek Bartłomiej1
Stalewski Krzysztof3
26.45'
3 set
Młyński Oskar1
Grzelczak Włodzimierz3
14.82'
1 set
Kobus Waldek0
Grzelczak Włodzimierz3
15.55'
2 set
Kaszyński Adam0
Kobus Waldek3
16.36'
2 set
Romański Krzysztof3
Kaszyński Adam0
17.91'
2 set
Łuniewski Robert0
Grudziński Sławomir3
19.00'
3 set
Kobus Waldek0
Grudziński Sławomir3
20.18'
3 set
Kowalewski Jacek3
Kobus Waldek0
21.45'
3 set
Kobus Waldek0
Grzelczak Włodzimierz3
21.91'
2 set
Łuniewski Robert0
Romański Krzysztof3
22.55'
1 set
Grzelczak Włodzimierz3
Grudziński Sławomir0
22.64'
1 set
Kowalewski Jacek0
Grzelczak Włodzimierz3
13.27'
2 set
Robb Peter3
Suski Jerzy0
13.82'
1 set
Robb Peter3
Suski Jerzy0
13.91'
2 set
Cygan Marek0
Robb Peter3
15.18'
1 set
Cygan Marek3
Walczak Janusz0
15.45'
3 set
Robb Peter3
Nitka Jacek0
15.45'
2 set
Robb Peter3
Walczak Janusz0
15.55'
1 set
Robb Peter3
Walczak Janusz0
18.55'
5 set
Walczak Janusz2
Nitka Jacek3
18.91'
2 set
Robb Peter3
Nitka Jacek0
21.64'
1 set
Robb Peter3
Nitka Jacek0

Decyzji sędziowskich: 14 (0,2%)

Stroke 3
21,4%
Let 11
78,6%
Nolet 0
0%

M 35+M 40+M 45+M 50+
2 2,1%
0-2-0
Owczarz Jakub2
Opęchowski Tomasz3
3 5,2%
2-1-0
Kaczyński Jakub0
Michalak Paweł3
1 1,4%
0-1-0
Abramczuk Maciej1
Makowski Paweł3
1 1,7%
0-1-0
Michalak Paweł3
Figurski Mariusz0
3 3,1%
0-3-0
Grzelczak Włodzimierz2
Stalewski Krzysztof3
1 1,2%
0-1-0
Wilk Marcin1
Młyński Oskar3
2 2,9%
0-2-0
Łuniewski Robert1
Gidziński Andrzej3
1 1,6%
1-0-0
Grzelczak Włodzimierz3
Grudziński Sławomir0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0