Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
64"26'Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz2
49"16'Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah1
37"43'Spoljar Domagoj3
Khan Tahir0
32"18'Peukert Tomasz2
Osojca Mateusz1
28"34'Korsak Mikołaj1
Osojca Mateusz2
28"23'Majkut Daniel1
Sowa Grzegorz Tiger2
25"51'Smuniewski Marcin2
Terlecki Jarosław1
22"54'Khan Zeeshan2
Skorek Mateusz1
22"33'Kowalewski Konrad1
Khan Kaleemullah2
20"20'Łuczak Radosław2
Lato Grzegorz1
29"41'Starosta Monika3
Pawlak Iwona2
21"45'Zeman Kinga0
Bogdanowicz Katarzyna2
18"30'Lubińska Dominika3
Starosta Monika0
15"09'Bogdanowicz Katarzyna1
Pawlak Iwona2
14"50'Lubińska Dominika0
Doroszkiewicz Agata3
13"30'Doroszkiewicz Agata2
Kaniewska Emilia0
12"33'Pawlak Iwona0
Doroszkiewicz Agata3
12"09'Starosta Monika2
Pietrzak Weronika0
12"00'Zaborowska Aneta2
Zeman Kinga0
11"07'Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Khan Kaleemullah146"37'
Spoljar Domagoj115"51'
Gajewski Grzegorz115"10'
Osojca Mateusz92"54'
Khan Tahir83"46'
Kowalewski Konrad74"50'
Roguski Jakub74"37'
Terlecki Jarosław70"42'
Żukowski Paweł66"52'
Sowa Grzegorz Tiger64"32'
Starosta Monika56"29'
Pawlak Iwona45"34'
Bogdanowicz Katarzyna40"19'
Doroszkiewicz Agata39"35'
Zeman Kinga37"22'
Pietrzak Weronika28"08'
Lubińska Dominika27"12'
Zaborowska Aneta23"41'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna23"15'
Wojtania Ewa22"44'

Czas setów: 20 godz. 37 min 21 s

OPENDAMSKI

1049 min 57 s

19"30'
4 set
Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz2
19"04'
3 set
Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah1
15"44'
2 set
Spoljar Domagoj3
Khan Tahir0
14"57'
1 set
Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah1
13"20'
2 set
Majkut Daniel1
Sowa Grzegorz Tiger2
11"34'
3 set
Peukert Tomasz2
Osojca Mateusz1
11"28'
1 set
Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz2
10"58'
2 set
Peukert Tomasz2
Osojca Mateusz1
10"26'
1 set
Gajewski Grzegorz2
Smuniewski Marcin0
10"23'
1 set
Spoljar Domagoj3
Khan Tahir0

187 min 24 s

13"19'
1 set
Zeman Kinga0
Bogdanowicz Katarzyna2
8"34'
1 set
Starosta Monika2
Pietrzak Weronika0
7"59'
1 set
Doroszkiewicz Agata2
Kaniewska Emilia0
7"11'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Pawlak Iwona2
6"46'
2 set
Zeman Kinga0
Bogdanowicz Katarzyna2
6"04'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
Wolszczak Sylwia0
6"03'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna1
Pawlak Iwona2
5"35'
1 set
Zaborowska Aneta2
Zeman Kinga0
5"31'
1 set
Lubińska Dominika3
Starosta Monika0
5"16'
4 set
Starosta Monika3
Pawlak Iwona2

Małych punktów: 4161

OPENDAMSKI

3379

Spoljar Domagoj153
Khan Kaleemullah153
Roguski Jakub145
Gajewski Grzegorz129
Terlecki Jarosław127
Żukowski Paweł123
Khan Tahir121
Kowalewski Konrad121
Łuczak Radosław111
Osojca Mateusz110

782

Starosta Monika113
Doroszkiewicz Agata110
Pawlak Iwona82
Lubińska Dominika69
Pietrzak Weronika68
Bilewicz-Morcinek Katarzyna65
Bogdanowicz Katarzyna64
Wolszczak Sylwia57
Zeman Kinga52
Zaborowska Aneta50

Wszystkich rozegranych setów: 237

OPENDAMSKI

190

47


Wszystkich rozegranych meczów: 102

OPENDAMSKI

82

20


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
13.18'
2 set
Samonek Krzysztof2
Zawadzki Patryk0
15.64'
4 set
Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah1
16.00'
2 set
Lechmański Lech0
Skorek Mateusz2
16.64'
3 set
Glinka Kryspin2
Ikonomu Grigoris1
17.18'
1 set
Lechmański Lech0
Skorek Mateusz2
17.18'
1 set
Sodo Wojciech2
Lechmański Lech0
17.27'
1 set
Korsak Mikołaj2
Ikonomu Grigoris0
17.36'
1 set
Żukowski Paweł2
Lechmański Lech0
17.45'
1 set
Żukowski Paweł0
Moszyński Patryk2
17.64'
2 set
Samonek Krzysztof2
Smuniewski Marcin0
0.27'
2 set
Kochmańska Karolina0
Wolszczak Sylwia2
0.36'
2 set
Kochmańska Karolina0
Pietrzak Weronika2
0.45'
1 set
Kochmańska Karolina0
Wolszczak Sylwia2
0.55'
1 set
Kochmańska Karolina0
Pietrzak Weronika2
12.09'
2 set
Starosta Monika2
Pietrzak Weronika0
14.00'
2 set
Doroszkiewicz Agata2
Zaborowska Aneta0
16.00'
1 set
Doroszkiewicz Agata2
Zaborowska Aneta0
16.36'
3 set
Pawlak Iwona0
Doroszkiewicz Agata3
16.55'
1 set
Wojtania Ewa0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2
17.62'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2

Decyzji sędziowskich: 79 (2%)

Stroke 15
19%
Let 62
78,5%
Nolet 2
2,5%

OPENDAMSKI
31 30,1%
3-28-0
Spoljar Domagoj3
Khan Kaleemullah1
9 8,9%
1-8-0
Khan Kaleemullah3
Gajewski Grzegorz2
5 12,2%
2-3-0
Krzywiec Kacper0
Krawczyk Jan2
4 7,1%
2-1-1
Khan Zeeshan2
Skorek Mateusz1
3 7,7%
0-3-0
Gajewski Grzegorz2
Smuniewski Marcin0
3 5,9%
2-1-0
Khan Tahir3
Gajewski Grzegorz0
3 4,8%
0-3-0
Smuniewski Marcin2
Terlecki Jarosław1
3 8,6%
2-1-0
Kowalewski Jacek2
Sowa Grzegorz Tiger0
2 6,5%
0-2-0
Gumplowicz Jacek0
Olejnik Damian2
2 4%
1-1-0
Olejnik Damian1
Kowalewski Konrad2
2 4,3%
0-2-0
Wolszczak Sylwia0
Starosta Monika2
1 3%
0-1-0
Wojtania Ewa0
Bilewicz-Morcinek Katarzyna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0