Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIU19
29"40'Kowalewski Konrad1
Matejski Tomasz3
27"56'Wolszczak Sylwia2
Dowlasz Piotr1
27"37'Romański Krzysztof0
Karwatowicz Krystian2
27"04'Mierzicki Remi1
Kowalewski Konrad2
25"17'Matejski Tomasz3
Khan Zeeshan0
25"10'Birkenfeld Bartosz2
Karwatowicz Krystian1
25"00'Kowalewski Konrad0
Galant Wojciech3
23"02'Kowalewski Konrad2
Jarota Filip0
22"08'Osojca Mateusz1
Matejski Tomasz2
21"49'Khan Zeeshan3
Galant Wojciech0
25"24'Kmieć Monika2
Starosta Monika1
19"28'Starosta Monika1
Pawlak Iwona2
16"17'Wolszczak Sylwia2
Starosta Monika1
13"22'Wolszczak Sylwia2
Pyszkowska Monika1
10"38'Kmieć Monika0
Pawlak Iwona2
9"18'Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0
8"43'Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
7"23'Pyszkowska Monika0
Pawlak Iwona2
6"35'Pyszkowska Monika0
Starosta Monika2
14'Wolszczak Sylwia0
Pawlak Iwona2
32"49'Jarota Filip2
Wysocki Tymoteusz1
27"23'Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2
27"11'Korsak Mikołaj1
Wysocki Tymoteusz2
18"47'Osojca Mateusz2
Korsak Mikołaj0
18"35'Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
16"09'Osojca Mateusz2
Jarota Filip0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIU19
Kowalewski Konrad102"44'
Matejski Tomasz73"54'
Khan Zeeshan69"01'
Wolszczak Sylwia67"11'
Karwatowicz Krystian65"48'
Birkenfeld Bartosz61"43'
Romański Krzysztof58"27'
Dowlasz Piotr56"59'
Osojca Mateusz56"45'
Mierzicki Remi55"47'
Starosta Monika88"20'
Kmieć Monika76"26'
Pyszkowska Monika33"57'
Wolszczak Sylwia33"28'
Pawlak Iwona31"47'
Wysocki Tymoteusz77"21'
Jarota Filip60"37'
Korsak Mikołaj58"28'
Osojca Mateusz55"56'

Czas setów: 15 godz. 59 min 15 s

OPENDAMSKIU19

701 min 5 s

23"21'
2 set
Wolszczak Sylwia2
Dowlasz Piotr1
22"22'
2 set
Romański Krzysztof0
Karwatowicz Krystian2
14"22'
1 set
Mierzicki Remi1
Kowalewski Konrad2
10"40'
1 set
Kowalewski Konrad2
Jarota Filip0
9"48'
3 set
Birkenfeld Bartosz2
Karwatowicz Krystian1
9"48'
2 set
Kowalewski Konrad2
Jarota Filip0
9"46'
3 set
Matejski Tomasz3
Khan Zeeshan0
9"41'
1 set
Kowalewski Konrad0
Galant Wojciech3
9"24'
2 set
Smuniewski Marcin0
Mierzicki Remi2
9"21'
1 set
Myszel Łukasz2
Cieśluk Patryk0

131 min 59 s

36"49'
1 set
Kmieć Monika2
Starosta Monika1
8"03'
3 set
Kmieć Monika2
Starosta Monika1
6"21'
2 set
Kmieć Monika2
Starosta Monika1
5"30'
2 set
Starosta Monika1
Pawlak Iwona2
5"23'
2 set
Kmieć Monika0
Pawlak Iwona2
5"22'
3 set
Starosta Monika1
Pawlak Iwona2
5"18'
3 set
Wolszczak Sylwia2
Starosta Monika1
5"11'
1 set
Starosta Monika1
Pawlak Iwona2
5"11'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Starosta Monika1
4"49'
2 set
Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0

126 min 11 s

13"38'
3 set
Jarota Filip2
Wysocki Tymoteusz1
11"43'
2 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
10"08'
2 set
Jarota Filip2
Wysocki Tymoteusz1
9"47'
1 set
Korsak Mikołaj1
Wysocki Tymoteusz2
9"21'
3 set
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2
9"07'
3 set
Korsak Mikołaj1
Wysocki Tymoteusz2
9"07'
1 set
Osojca Mateusz2
Korsak Mikołaj0
8"44'
1 set
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2
8"14'
2 set
Osojca Mateusz2
Korsak Mikołaj0
7"50'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip0

Małych punktów: 3221

OPENDAMSKIU19

2501

Birkenfeld Bartosz130
Matejski Tomasz126
Kowalewski Konrad126
Khan Zeeshan124
Szklarski Maciej111
Osojca Mateusz110
Karwatowicz Krystian106
Robb Peter106
Pawlak Iwona106
Gumplowicz Jacek105

431

Starosta Monika104
Pawlak Iwona96
Kmieć Monika90
Wolszczak Sylwia79
Pyszkowska Monika62

289

Wysocki Tymoteusz94
Osojca Mateusz72
Korsak Mikołaj65
Jarota Filip58

Wszystkich rozegranych setów: 180

OPENDAMSKIU19

141

24

15


Wszystkich rozegranych meczów: 76

OPENDAMSKIU19

60

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIU19
0.27'
2 set
Kmieć Monika0
Starosta Monika2
0.36'
2 set
Karwatowicz Krystian1
Gumplowicz Jacek2
0.36'
2 set
Birkenfeld Bartosz0
Jarota Filip2
0.36'
3 set
Karwatowicz Krystian1
Gumplowicz Jacek2
0.36'
1 set
Birkenfeld Bartosz0
Jarota Filip2
0.45'
3 set
Wolszczak Sylwia2
Dowlasz Piotr1
0.55'
1 set
Kmieć Monika0
Starosta Monika2
0.64'
1 set
Pawlak Iwona0
Zawadzki Patryk2
0.91'
1 set
Karwatowicz Krystian1
Gumplowicz Jacek2
1.25'
2 set
Pawlak Iwona0
Zawadzki Patryk2
0.45'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Pawlak Iwona2
0.64'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Pawlak Iwona2
14.55'
1 set
Pyszkowska Monika0
Starosta Monika2
16.18'
1 set
Pyszkowska Monika0
Pawlak Iwona2
17.73'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Pyszkowska Monika1
19.18'
1 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
19.55'
2 set
Wolszczak Sylwia0
Kmieć Monika2
19.55'
1 set
Kmieć Monika0
Pawlak Iwona2
19.64'
2 set
Pyszkowska Monika0
Pawlak Iwona2
21.27'
2 set
Pyszkowska Monika0
Starosta Monika2
28.55'
2 set
Korsak Mikołaj1
Wysocki Tymoteusz2
28.73'
1 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
29.27'
1 set
Jarota Filip2
Wysocki Tymoteusz1
32.73'
2 set
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2
36.36'
1 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip0
38.00'
2 set
Osojca Mateusz2
Korsak Mikołaj0
40.31'
1 set
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2
42.73'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip0
44.91'
2 set
Osojca Mateusz2
Korsak Mikołaj0
47.64'
1 set
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2

Decyzji sędziowskich: 20 (0.6%)

Stroke 5
25%
Let 15
75%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKIU19
2 5.4%
0-2-0
Starosta Monika0
Kowalewski Konrad2
2 6.3%
2-0-0
Pyszkowska Monika0
Kmieć Monika2
1 2.9%
1-0-0
Gumplowicz Jacek0
Jarota Filip2
1 1.7%
0-1-0
Matejski Tomasz3
Khan Zeeshan0
1 1.8%
0-1-0
Tomczak Daniel1
Lechmański Lech2
1 3.2%
0-1-0
Lechmański Lech0
Wójtowicz Marcin2
3 5.2%
0-3-0
Starosta Monika1
Pawlak Iwona2
2 2.5%
0-2-0
Kmieć Monika2
Starosta Monika1
4 11.8%
2-2-0
Osojca Mateusz2
Jarota Filip0
3 4.8%
0-3-0
Osojca Mateusz1
Wysocki Tymoteusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0