Drużynowe Mistrzostwa Śląska 2020

Gracze

Byrtus Viktor

Trinec  

Kania Łukasz

Pszczyna  

Wasilewski Jakub

Zabrze, 1994  

Pastuszka Przemysław

Pszczyna, 1983  

Gogol Jakub

Żory, 2004  

Oleszczak Przemysław

Tychy, 1977  

Olejniczak Robert

Żory, 1986  

Wesołowski Tomasz

Tychy, 1978  

Szymczyk Michał

Oświęcim  

Pelech Patrik

Třinec, 1996  

Kopacz Marcin

Chrzanów, 1980  

Świerzyński Mateusz

Jastrzębie-Zdrój, 1992  

Matyja Michał

Oświęcim, 1991  

Szuła Damian

Pawłowice, 1984  

Polański Jarosław

Jastrzębie Zdrój, 1983  

Owczarczyk Łukasz

Katowice, 1981  

Biernat Piotr

Częstochowa, 1965  

Patałąg Piotr

Mysłowice, 1986  

Znojkiewicz Rafał

Częstochowa, 1974  

Borg Michał

Tychy, 1984  

Gurtman Mariusz

Częstochowa, 1981  

Prokop Wojciech

Katowice  

Zimecki Jakub

Częstochowa, 2005  

Jagiełło Tomasz

Cieszyn, 1986  

Dawid Krzysztof

Sosnowiec, 1977  

Dębski Paweł

Bielsko-Biała, 1990  

Patałąg Łukasz

Imielin, 1978  

Rzepiński Wiesław

Kraków  

Habas Krzysztof

Dąbrowa Górnicza, 1983  

Figura Tomasz

Bielsko-Biała  

Stachowiak Jarosław

Sosnowiec, 1984  

Mazur Łukasz

Bielsko-Biała  

Miliński Krystian

Sosnowiec, 1987  

Toboła Łukasz

Bielsko-Biała, 1970  

Wojciechowski Marcin

Jaworzno, 1977  

Micherdziński-Korczyk Wiktor

Bielsko Biała  

Kędzierski Mateusz

Jaworzno, 1987  

Strykowski Paweł

Bielsko-Biała, 1976  

Janik Adrian

Katowice, 1980  

Piasecki Łukasz

Bytom, 1984  

Jędrocha Grzegorz

Katowice  

Krasucki Wojciech

Rybnik, 1994  

Woźny Rafał

Siemianowice Śląskie, 1980  

Czechowicz Marek

Katowice  

Świeca Bartosz

Gliwice, 1981  

Koch Mateusz

Sosnowiec, 1999  

Lupa Piotr

Gliwice  

Adolf Adrian

Będzin, 1981  

Ratka Łukasz

Zabrze  

Polanowski Michał

Sosnowiec  

Białas Paweł

Jaworzno, 1988  

Nucos Dymos

Chorzów, 1986  

Poleshchuk Daniel

Ramat-Gan, 1996  

Pocześniak Mariusz

Gliwice  

Pełczyński Adam

Poznań, 1995  

Wiliński Adam

Katowice  

Lipski Kajetan

Bielsko-Biała, 2003  

Hernas Nataniel

Bielsko-Biała, 2004  

Kliś Maciej

Łodygowice, 1979  

Filas Karol

Gorlice, 1983  

Pławecki Kamil

Pszczyna  

Duda Grzegorz

Brzeszcze  

Hałuza Daniel

Jastrzębie Zdrój, 1976  

Dobry Marek

Międzyrzecze  

Ociepka Stefan

Mysłowice  

Rygielski Rafał

Sosnowiec, 1978  

Wikliński Wojciech

Dabrowa Górnicza, 1981  

Jóźwiak Piotr

Bielsko Biała, 1978  

Sokół Adrian

Jaworzno, 1981  

Nosal Daniel

Bieruń  

Kastelik Paweł

Zabrze, 1983  

Kischel Julian

Paderborn, 1994  

Szopa Michał

Bielsko-Biała, 1982