Serdecznie zapraszamy, wszystkich amatorów squasha na piątkowe zmagania turniejowe podczas

MABO SUMMER SQUASH CUP Vol.1

 

REGULAMIN 

MABO SUMMER SQUASH CUP VOL. 1   

Harmonogram

Turniej odbędzie się w piątek 24 lipca 2020 r. Od godziny 17.00 dla wszystkich uczestników udostępnione będą korty do rozgrzewki. Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 18.00.

Rozlosowanie drabinki turniejowej odbędzie się w MABO B ZONE CLUB przy ul. Wieleckiej 2 w Mierzynie w dniu 23 lipca 2020 r. o godzinie 20.00. Rozstawienie uczestników w drabince odbędzie się na podstawie aktualnego rankingu SSA. Sędzia główny Turnieju uprawniony jest do rozstawienia 4 graczy, których ranking SSA  znacząco odbiega od ich poziomu sportowego. 

Po zakończeniu meczu finałowego odbędzie się wręczanie nagród triumfatorom oraz losowanie nagród wśród wszystkich obecnych uczestników Turnieju. 

Miejsce

Mecze turniejowe odbędą się na 3  kortach w MABO B ZONE CLUB przy ul. Wieleckiej 2 w Mierzynie.

Opłaty

Opłata wpisowa za turniej OPEN wynosi 50 zł.

Opłat dokonać będzie można w dniu rozgrywania Turnieju w siedzibie klubu.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na turniej dokonać można za pomocą aplikacji  bo5, drogą elektroniczną na adres kancelaria.zawadzki@op.pl, lub telefonicznie pod nr 505100930,  do dnia 23 lipca 2020 r. do godziny 12.00. 

W turnieju OPEN maksymalna liczba uczestników wynosi 32. 

O zakwalifikowaniu do turnieju decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia uczestnictwa po zgłoszeniu się maksymalnej liczby uczestników kategorii lub upływie terminu zgłoszeń, zgłaszający się zostaną wpisani na listę  rezerwową.  

Dokonując zgłoszenia uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu  MABO B ZONE CLUB oraz  wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz ich publikację  oraz ewentualną publikację wizerunku na stronach internetowych MABO B ZONE CLUB i SSA (Szczeciński Squash Amatorski), w związku z prezentacją wyników rozgrywek i rankingu zawodników. Osoba zgłaszająca się do udziału w Turnieju oświadcza, że bierze udział  w  zawodach sportowych  na własne ryzyko i  na własną odpowiedzialność. 

System rozgrywek

Turniej w rozegrany zostanie systemem pucharowym według zasad PFSQ. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia zawodnikom grę w systemie pucharowym „do tyłu”.  

Mecze pierwszej rundy zostaną rozegrane w systemie do dwóch wygranych setów, zaś zawodnicy przegrywający mecz będą rozgrywali swoje kolejne mecze w systemie jeden set do 15 pkt ( przy czym zawodnik by wygrać mecz musi zdobyć co najmniej 2 pkt przewagi), za wyjątkiem ostatniego meczu uczestnika, który rozgrywany będzie w systemie do dwóch wygranych setów. 

Sędziowanie

Pierwsze mecze będą sędziowane przez zawodników wskazanych przez sędziego głównego, kolejne mecze sędziowane będą przez zawodnika wygrywającego mecz. Wszelkie wątpliwości rozstrzyga sędzia główny Turnieju, którym jest Patryk Zawadzki.

Protesty

Protesty można zgłaszać sędziemu głównemu, w terminie 30 minut po zakończeniu meczu, którego dotyczy protest.

Sprzęt

Od uczestników wymagane jest nie pozostawiające śladów na korcie obuwie sportowe oraz bezpieczny strój sportowy. Istnieje możliwość wynajęcia rakiet.

Pakiety startowe

Organizator zapewnia pakiet startowy dla uczestników, na który składają się:

- start w turnieju,

- batony energetyczne, zdrowe przekąski,

- napoje izotoniczne

- możliwość korzystania z sauny i masażu sportowego - bez opłat

 

Nagrody i upominki

Laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają pamiątkowe puchary.

Po zakończeniu Turnieju pośród obecnych zostaną rozlosowane upominki: Voucher do e –rakiety o wartości 200 zł, ręczniki klubowe, akcesoria squashowe, oraz wejściówki do MABO B ZONE CLUB 

Zmiany Regulaminu

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmian w Regulaminie turnieju z przyczyn uzasadnionych dobrem uczestników.