Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"38'Krakowiak Antoni3
Zienkiewicz Paweł2
37"17'Szymczyk Michał1
Kozłowski Rafał3
33"38'Krakowiak Antoni2
Górski Artur1
31"24'Zienkiewicz Paweł2
Osiniak Bartłomiej1
23"51'Sudak Robert2
Osiniak Bartłomiej1
23"50'Piskórz Tomasz2
Korzeniowski Tomasz1
23"43'Osiniak Bartłomiej2
Wójcik Michał1
19"51'Korzeniowski Tomasz2
Osiniak Bartłomiej1
19"38'Górski Artur2
Wójcik Michał1
18"25'Piskórz Tomasz0
Kozłowski Rafał2
18"24'Olbryk-Derecka Elżbieta2
Obozna Svietlana1
15"24'Sikora Magdalena0
Miler-Podgajna Aleksandra2
11"28'Gajkoś Agnieszka0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
11"04'Obozna Svietlana0
Miler-Podgajna Aleksandra2
10"50'Olbryk-Derecka Elżbieta2
Miler-Podgajna Aleksandra0
9"59'Gajkoś Agnieszka0
Miler-Podgajna Aleksandra2
9"56'Olbryk-Derecka Elżbieta2
Sikora Magdalena0
7"12'Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2
6"39'Gajkoś Agnieszka0
Obozna Svietlana2
5"36'Gajkoś Agnieszka0
Sikora Magdalena2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krakowiak Antoni92"15'
Osiniak Bartłomiej85"27'
Zienkiewicz Paweł83"59'
Górski Artur73"58'
Korzeniowski Tomasz70"43'
Szymczyk Michał67"15'
Kozłowski Rafał62"21'
Piskórz Tomasz59"02'
Sudak Robert56"04'
Wójcik Michał45"45'
Miler-Podgajna Aleksandra44"29'
Olbryk-Derecka Elżbieta43"37'
Obozna Svietlana38"42'
Sikora Magdalena35"41'
Gajkoś Agnieszka33"05'

Czas setów: 9 godz. 11 min 27 s

OPENDAMSKA

453 min 40 s

16"23'
3 set
Zienkiewicz Paweł2
Osiniak Bartłomiej1
12"32'
3 set
Krakowiak Antoni2
Górski Artur1
11"39'
2 set
Krakowiak Antoni2
Górski Artur1
9"49'
2 set
Krakowiak Antoni2
Korzeniowski Tomasz0
9"48'
1 set
Piskórz Tomasz0
Kozłowski Rafał2
9"15'
1 set
Szymczyk Michał1
Kozłowski Rafał3
9"10'
2 set
Piskórz Tomasz2
Korzeniowski Tomasz1
8"51'
3 set
Szymczyk Michał1
Kozłowski Rafał3
8"49'
3 set
Sudak Robert2
Osiniak Bartłomiej1
8"33'
1 set
Osiniak Bartłomiej2
Wójcik Michał1

97 min 47 s

9"22'
1 set
Sikora Magdalena0
Miler-Podgajna Aleksandra2
6"27'
2 set
Obozna Svietlana0
Miler-Podgajna Aleksandra2
5"59'
1 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Obozna Svietlana1
5"41'
1 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Sikora Magdalena0
5"38'
2 set
Gajkoś Agnieszka0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
5"34'
1 set
Gajkoś Agnieszka0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
5"18'
2 set
Gajkoś Agnieszka0
Miler-Podgajna Aleksandra2
5"11'
2 set
Sikora Magdalena0
Miler-Podgajna Aleksandra2
5"10'
2 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Miler-Podgajna Aleksandra0
4"56'
3 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Obozna Svietlana1

Małych punktów: 1977

OPENDAMSKA

1646

Krakowiak Antoni127
Zienkiewicz Paweł122
Kozłowski Rafał121
Swatek Sławomir120
Osiniak Bartłomiej120
Górski Artur116
Szymczyk Michał108
Korzeniowski Tomasz99
Piskórz Tomasz87
Wójcik Michał86

331

Olbryk-Derecka Elżbieta96
Miler-Podgajna Aleksandra78
Sikora Magdalena66
Obozna Svietlana57
Gajkoś Agnieszka34

Wszystkich rozegranych setów: 112

OPENDAMSKA

91

21


Wszystkich rozegranych meczów: 48

OPENDAMSKA

38

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Swatek Sławomir2
Kotowski Zbigniew0
10.36'
1 set
Swatek Sławomir2
Kotowski Zbigniew0
12.08'
1 set
Swatek Sławomir2
Kotowski Zbigniew0
13.18'
1 set
Smalera Norbert2
Drwal Jacek0
13.82'
2 set
Swatek Sławomir2
Kolasa Arkadiusz0
17.00'
1 set
Kotowski Zbigniew0
Smalera Norbert2
17.18'
1 set
Kotowski Zbigniew0
Szymczyk Michał2
17.18'
2 set
Szymczyk Michał3
Zienkiewicz Paweł0
17.55'
1 set
Drwal Jacek2
Lewczuk Mariusz0
18.18'
1 set
Piskórz Tomasz2
Drwal Jacek0
14.36'
2 set
Gajkoś Agnieszka0
Sikora Magdalena2
15.73'
1 set
Gajkoś Agnieszka0
Sikora Magdalena2
16.00'
2 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Sikora Magdalena0
17.45'
1 set
Gajkoś Agnieszka0
Obozna Svietlana2
17.73'
2 set
Gajkoś Agnieszka0
Obozna Svietlana2
18.82'
2 set
Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2
19.36'
1 set
Obozna Svietlana0
Sikora Magdalena2
19.64'
2 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Obozna Svietlana1
22.45'
1 set
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Miler-Podgajna Aleksandra0
23.36'
1 set
Obozna Svietlana0
Miler-Podgajna Aleksandra2

Decyzji sędziowskich: 17 (1%)

Stroke 10
58,8%
Let 7
41,2%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
3 8,6%
2-1-0
Piskórz Tomasz0
Kozłowski Rafał2
3 5,6%
3-0-0
Szymczyk Michał3
Zienkiewicz Paweł0
3 4,3%
1-2-0
Krakowiak Antoni2
Górski Artur1
2 2,7%
2-0-0
Szymczyk Michał1
Kozłowski Rafał3
1 1,9%
1-0-0
Kozłowski Rafał3
Krakowiak Antoni0
1 1,7%
1-0-0
Górski Artur2
Swatek Sławomir1
2 3,8%
0-2-0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Obozna Svietlana1
1 2,6%
0-1-0
Gajkoś Agnieszka0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
1 3,3%
0-1-0
Olbryk-Derecka Elżbieta2
Sikora Magdalena0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0