Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
74"23'Pełczyński Adam2
Pytlowany Jakub3
70"22'Szcześniak Marcin2
Rowba Sergiusz3
58"40'Owczarczyk Łukasz2
Słaboszewski Bartłomiej3
57"00'Polakowski Jan3
Michałowski Krzysztof2
55"31'Spoljar Domagoj3
Matejski Tomasz2
55"28'Kowalewski Konrad2
Somoza-Suarez Ruben3
54"06'Spoljar Domagoj3
Wycisło Wojciech2
52"59'Krysiak Leon1
Atras Przemysław3
51"49'Jarota Filip3
Hemmerling Piotr1
50"38'Hemmerling Piotr3
Atras Przemysław1
43"43'Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna2
38"45'Bruk Anna2
Zawartka Anna3
34"06'Wilas Karolina2
Wilińska Joanna3
31"33'Kirszenstein Patrycja3
Kozłowska Łucja2
30"56'Cielecka Justyna1
Wilińska Joanna3
30"08'Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
28"41'Wilanowska Barbara3
Otto Malwina1
28"07'Cielecka Justyna3
Sopińska Patrycja1
27"59'Mierzejewska Natalia1
Buczkowska Ewa3
27"37'Kłosowska Joanna2
Otto Malwina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Hemmerling Piotr187"02'
Pełczyński Adam185"27'
Spoljar Domagoj185"09'
Atras Przemysław176"25'
Słaboszewski Bartłomiej161"12'
Owczarczyk Łukasz158"51'
Jarota Filip154"44'
Matejski Tomasz153"00'
Filipowski Dariusz150"20'
Krysiak Leon149"43'
Wilińska Joanna105"54'
Kozłowska Łucja92"46'
Buczkowska Ewa91"10'
Wilas Karolina87"50'
Cielecka Justyna87"37'
Sopińska Patrycja86"33'
Czerwińska Iwona85"53'
Zawartka Anna78"09'
Mohamed Nazia77"09'
Otto Malwina76"19'

Czas setów: 69 godz. 10 min 30 s

OPENDAMSKA

3315 min 38 s

19"34'
3 set
Rogalski Mikołaj0
Sikorski Marcin3
18"25'
1 set
Teuchner Dan0
Krysiak Leon3
17"24'
5 set
Pełczyński Adam2
Pytlowany Jakub3
16"54'
1 set
Jarota Filip0
Schweertman Piëdro3
16"25'
4 set
Pełczyński Adam2
Pytlowany Jakub3
16"24'
3 set
Atras Przemysław3
Wycisło Wojciech0
15"47'
3 set
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr1
15"19'
2 set
Krysiak Leon1
Atras Przemysław3
15"15'
5 set
Szcześniak Marcin2
Rowba Sergiusz3
15"06'
3 set
Owczarczyk Łukasz2
Słaboszewski Bartłomiej3

834 min 52 s

12"47'
1 set
Mierzejewska Natalia3
Żebrowska Karolina0
9"44'
5 set
Bruk Anna2
Zawartka Anna3
9"32'
2 set
Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna2
8"42'
3 set
Paździor Magdalena0
Sopińska Patrycja3
8"34'
4 set
Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna2
8"23'
3 set
Mohamed Nazia0
Witkowska Dominika3
7"40'
2 set
Owcarz Katarzyna1
Kamińska Magda3
7"39'
3 set
Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
7"39'
1 set
Wilińska Joanna3
Czerwińska Iwona0
7"18'
1 set
Buczkowska Ewa3
Wilińska Joanna2

Małych punktów: 11576

OPENDAMSKA

8663

Matejski Tomasz217
Spoljar Domagoj195
Hemmerling Piotr193
Owczarczyk Łukasz188
Pełczyński Adam186
Wisz Paweł186
Somoza-Suarez Ruben182
Kudla Marcin174
Marcinkowski Łukasz174
Filipowski Dariusz174

2913

Wilińska Joanna173
Wilas Karolina168
Cielecka Justyna160
Kozłowska Łucja152
Sopińska Patrycja150
Czerwińska Iwona149
Kamińska Magda141
Kirszenstein Patrycja140
Bruk Anna139
Zawartka Anna136

Wszystkich rozegranych setów: 659

OPENDAMSKA

490

169


Wszystkich rozegranych meczów: 177

OPENDAMSKA

130

47


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Skonieczny Mateusz0
Wysoczański Marcin3
0.91'
1 set
Skonieczny Mateusz0
Wysoczański Marcin3
12.00'
2 set
Żak Marcin3
Popko Łukasz2
12.09'
2 set
Śliwa Jakub0
Teuchner Dan3
13.09'
1 set
Szcześniak Marcin3
Bysiak Daniel0
14.73'
3 set
Owczarczyk Łukasz3
Popko Łukasz1
15.36'
1 set
Śliwa Jakub0
Teuchner Dan3
15.55'
1 set
Owczarczyk Łukasz3
Bysiak Daniel0
16.18'
3 set
Bysiak Daniel0
Młyński Oskar3
16.27'
3 set
Owczarczyk Łukasz3
Bysiak Daniel0
14.64'
1 set
Drabowska Karolina0
Kulpowicz Martyna3
15.18'
1 set
Sopińska Patrycja0
Zawartka Anna3
15.36'
1 set
Kulpowicz Martyna2
Czerwińska Iwona3
15.45'
1 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0
15.55'
1 set
Wilas Karolina3
Kłosowska Joanna0
16.00'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3
16.09'
3 set
Wilanowska Barbara3
Drabowska Karolina0
16.18'
1 set
Owcarz Katarzyna1
Kamińska Magda3
16.27'
2 set
Wilanowska Barbara0
Cielecka Justyna3
16.27'
2 set
Kamińska Magda3
Witkowska Dominika0

Decyzji sędziowskich: 119 (1%)

Stroke 51
42.9%
Let 63
52.9%
Nolet 5
4.2%

OPENDAMSKA
20 23.5%
9-11-0
Jarota Filip3
Hemmerling Piotr1
16 20.5%
7-9-0
Pełczyński Adam1
Jarota Filip3
10 12%
6-4-0
Słaboszewski Bartłomiej1
Marcinkowski Mateusz3
10 16.7%
6-2-2
Pełczyński Adam3
Filipowski Dariusz0
10 13%
6-4-0
Pełczyński Adam3
Spoljar Domagoj1
5 7.1%
0-5-0
Krysiak Leon1
Atras Przemysław3
4 7%
4-0-0
Michałowski Krzysztof0
Popko Łukasz3
4 5.3%
2-1-1
Stachurski Jakub1
Owczarczyk Łukasz3
3 5.9%
1-2-0
Atras Przemysław3
Sikorski Marcin0
2 4.3%
0-2-0
Schweertman Piëdro3
Pytlowany Jakub0
9 16.1%
2-6-1
Owcarz Katarzyna3
Mohamed Nazia0
7 10.3%
3-4-0
Mohamed Nazia0
Witkowska Dominika3
4 5.1%
2-2-0
Kulpowicz Martyna1
Kirszenstein Patrycja3
2 3.8%
0-2-0
Kulpowicz Martyna0
Mohamed Nazia3
1 1.9%
0-1-0
Sopińska Patrycja0
Wilas Karolina3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0