Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15
33"59'Wielgus Maksymilian1
Łobos Mirosław3
32"01'Kurek Michał3
Gigoń Grzegorz2
31"36'Maciantowicz Maciej3
Bellinger Mark1
25"23'Kotra Michał3
Kotra Mateusz1
23"33'Kaleta Grzegorz0
Maciantowicz Maciej3
23"12'Śmietański Sebastian1
Bellinger Mark2
22"07'Ślipczyńska Alicja2
Braun Jan1
22"01'Braun Jan3
Brzeziński Stefan2
21"52'Smoleń Artur3
Giemza Mikołaj0
21"32'Mazurkiewicz Filip3
Nowosiad Piotr0
28"16'Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3
19"33'Kaniewska Emilia1
Grudzień Sandra2
17"22'Ślipczyńska Alicja0
Jacobs Retha3
15"22'Wszołek Karolina3
Miler Aleksandra0
15"20'Kotra Sylwia3
Patałąg Julia0
14"23'Racia Katarzyna2
Sado Dagmara1
11"40'Jacobs Retha3
Sonik Julia0
11"06'Grudzień Sandra2
Albigowska Jagoda0
10"51'Racia Katarzyna0
Ślipczyńska Alicja3
9"21'Miler Aleksandra0
Kaniewska Emilia2
16"03'Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
15"05'Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
'Banak Aleksandra2
Dubiel Natasza0
16"56'Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
'Brożek Marta0
Krysiak Karol3
'Mazurkiewicz JanW
Łysek Jakub3
'Łysek Jakub0
Kozik Aleksander3
'Brożek Marta2
Mazurkiewicz JanW
'Krysiak Leon3
Kozik Aleksander0
'Krysiak Karol1
Łysek Jakub2
21"52'Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
7"31'Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
6"59'Okoń jakub0
Kozik Aleksander2
22'Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0
'Pytlowany Jakub3
Hernas Nataniel0
'Wiechecki Mikołaj2
Kozik Aleksander1
'Moncznik Mikołaj2
Okoń jakub0
'Hernas Nataniel3
Krysiak Leon1
'Wiechecki Mikołaj2
Moncznik Mikołaj0
'Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
29"31'Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
14"28'Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
11"27'Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
'Moncznik Mikołaj0
Pytlowany Jakub3
'Lipski Kajetan0
Giemza Mikołaj2
'Lipski Kajetan3
Moncznik Mikołaj0
25"42'Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
'Sztaba MikołajW
Giemza Mikołaj3
'Pytlowany Jakub3
Adamiszyn Zuzanna0
'Giemza Mikołaj0
Wielgus Maksymilian3
'Pytlowany Jakub3
Rewilak Bartosz1
'Adamiszyn Zuzanna2
Sztaba MikołajW
'Rewilak Bartosz0
Giemza Mikołaj2
37"09'Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
20"42'Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
'Adamiszyn Zuzanna3
Dubiel Natasza0
'Adamiszyn Zuzanna0
Czekaj Natalia3
'Banak Aleksandra0
Patałąg Julia3
'Cichy Julia2
Dubiel Natasza0
'Adamiszyn Zuzanna1
Banak Aleksandra2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15
Łobos Mirosław72"19'
Kurek Michał61"09'
Mazurkiewicz Filip60"54'
Kaleta Grzegorz56"27'
Bellinger Mark55"52'
Kotra Mateusz53"16'
Braun Jan50"43'
Kotra Michał49"29'
Gigoń Grzegorz48"43'
Maciantowicz Maciej45"21'
Ziomek Sylwia34"44'
Wszołek Karolina34"14'
Kaniewska Emilia31"00'
Racia Katarzyna27"24'
Grudzień Sandra26"37'
Ślipczyńska Alicja23"36'
Jacobs Retha22"54'
Miler Aleksandra19"48'
Patałąg Julia12"33'
Sado Dagmara11"31'
Sado Dagmara13"15'
Dubiel Natasza13"15'
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna12"41'
Banak Aleksandra12"41'
Krysiak Leon14"31'
Krysiak Karol14"31'
Hernas Nataniel18"24'
Wiechecki Mikołaj18"24'
Okoń jakub12"48'
Kozik Aleksander6"33'
Lipski Kajetan6"33'
Pytlowany Jakub18'
Giemza Mikołaj36"36'
Pytlowany Jakub34"31'
Moncznik Mikołaj11"46'
Lipski Kajetan9"41'
Wielgus Maksymilian22"52'
Pytlowany Jakub22"52'
Patałąg Julia29"21'
Czekaj Natalia29"21'
Banak Aleksandra15"42'
Cichy Julia15"42'

Czas setów: 13 godz. 58 min 39 s

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15

514 min 5 s

12"16'
1 set
Braun Jan3
Brzeziński Stefan2
9"24'
2 set
Patałąg Łukasz2
Nowosiad Piotr0
9"24'
1 set
Kotra Michał3
Kotra Mateusz1
8"36'
3 set
Smoleń Artur3
Giemza Mikołaj0
8"32'
1 set
Mazurkiewicz Filip3
Nowosiad Piotr0
8"13'
1 set
Kaleta Grzegorz0
Maciantowicz Maciej3
8"09'
2 set
Braun Jan3
Brzeziński Stefan2
8"03'
1 set
Śmietański Sebastian0
Kaleta Grzegorz3
8"03'
3 set
Pytlowany Jakub1
Patałąg Łukasz2
7"58'
3 set
Śmietański Sebastian1
Bellinger Mark2

138 min 25 s

6"08'
4 set
Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3
5"48'
3 set
Kaniewska Emilia1
Grudzień Sandra2
5"46'
1 set
Kaniewska Emilia1
Grudzień Sandra2
5"44'
3 set
Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3
5"41'
1 set
Ślipczyńska Alicja0
Jacobs Retha3
5"30'
2 set
Grudzień Sandra2
Albigowska Jagoda0
5"30'
1 set
Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3
5"27'
1 set
Racia Katarzyna0
Ślipczyńska Alicja3
4"50'
1 set
Grudzień Sandra2
Albigowska Jagoda0
4"49'
2 set
Kotra Sylwia1
Wszołek Karolina3

25 min 56 s

7"39'
1 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
5"09'
3 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
4"15'
1 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
3"17'
2 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
3"06'
3 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
2"30'
2 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3

14 min 31 s

5"41'
3 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
5"06'
1 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
3"44'
2 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3

31 min 30 s

7"49'
1 set
Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
5"40'
2 set
Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
4"55'
3 set
Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
3"16'
2 set
Okoń jakub0
Kozik Aleksander2
2"59'
1 set
Okoń jakub0
Kozik Aleksander2
2"22'
1 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
2"16'
2 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
1"55'
3 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
8'
1 set
Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0
5'
2 set
Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0

46 min 17 s

8"04'
4 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
5"46'
1 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
5"31'
3 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
5"29'
2 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
4"43'
3 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
3"47'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
3"44'
2 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
3"32'
2 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
3"19'
1 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
2"22'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3

22 min 52 s

9"26'
3 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
7"01'
1 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
6"25'
2 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3

45 min 3 s

10"37'
2 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
5"37'
1 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
5"09'
3 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
4"14'
4 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
4"11'
5 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
3"47'
4 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
3"12'
1 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
2"58'
5 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
2"41'
2 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
2"37'
3 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2

Małych punktów: 6450

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15

3008

Kotra Michał178
Bellinger Mark151
Zawadzki Kordian139
Kurek Michał136
Kotra Mateusz135
Gigoń Grzegorz132
Łobos Mirosław125
Brzeziński Stefan121
Rusek Stanisław115
Maciantowicz Maciej113

1523

Jacobs Retha140
Wszołek Karolina134
Czekaj Natalia128
Ślipczyńska Alicja116
Ziomek Sylwia110
Grudzień Sandra104
Albigowska Jagoda102
Patałąg Julia102
Zasępa Aleksandra95
Miler Aleksandra94

141

Banak Aleksandra51
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna37
Sado Dagmara33
Dubiel Natasza20

276

Krysiak Karol87
Krysiak Leon68
Łysek Jakub53
Kozik Aleksander52
Brożek Marta16

537

Pytlowany Jakub99
Hernas Nataniel87
Krysiak Leon84
Wiechecki Mikołaj75
Lipski Kajetan63
Kozik Aleksander56
Moncznik Mikołaj52
Okoń jakub21

281

Pytlowany Jakub96
Giemza Mikołaj93
Lipski Kajetan60
Moncznik Mikołaj32

274

Pytlowany Jakub104
Wielgus Maksymilian73
Rewilak Bartosz47
Giemza Mikołaj41
Adamiszyn Zuzanna9

410

Banak Aleksandra88
Czekaj Natalia85
Patałąg Julia79
Adamiszyn Zuzanna68
Cichy Julia63
Dubiel Natasza27

Wszystkich rozegranych setów: 375

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15

172

89

8

15

33

19

15

24


Wszystkich rozegranych meczów: 130

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15

61

31

3

5

12

6

5

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - eliminacjeOU11OU13OU15OU17GU15
14.36'
1 set
Patałąg Łukasz0
Kotra Michał3
14.55'
1 set
Rewilak Bartosz1
Kurek Michał3
15.27'
1 set
Braun Jan0
Rusek Stanisław3
16.09'
2 set
Rusek Stanisław3
Kotra Sylwia0
16.36'
3 set
Kotra Mateusz3
Duraj Wojciech0
16.36'
2 set
Kotra Mateusz3
Duraj Wojciech0
16.55'
1 set
Czekaj Tomasz2
Rusek Piotr0
17.36'
3 set
Kotra Mateusz3
Kurek Michał0
17.55'
1 set
Kotra Mateusz3
Kurek Michał0
17.82'
2 set
Kaleta Grzegorz2
Smoleń Artur0
10.73'
2 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
Kaniewska Emilia3
11.91'
3 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
Kaniewska Emilia3
13.36'
1 set
Jacobs Retha3
Sonik Julia0
14.09'
3 set
Jacobs Retha3
Sonik Julia0
15.36'
1 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna0
Kaniewska Emilia3
16.18'
3 set
Racia Katarzyna2
Sado Dagmara1
17.45'
2 set
Racia Katarzyna0
Czekaj Natalia2
18.36'
2 set
Wszołek Karolina3
Miler Aleksandra0
18.64'
1 set
Racia Katarzyna0
Czekaj Natalia2
19.27'
2 set
Jacobs Retha3
Sonik Julia0
13.64'
2 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
16.91'
3 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
17.91'
2 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
21.25'
1 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
22.07'
3 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
25.75'
3 set
Hyczkiewicz-Adamiszyn Katarzyna3
Banak Aleksandra0
41.73'
1 set
Dubiel Natasza0
Sado Dagmara3
20.36'
2 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
27.82'
1 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
31.00'
3 set
Krysiak Karol0
Krysiak Leon3
0.45'
3 set
Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0
0.45'
2 set
Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0
0.73'
1 set
Pytlowany Jakub3
Kozik Aleksander0
10.45'
3 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
12.36'
2 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
12.91'
1 set
Okoń jakub0
Lipski Kajetan3
16.27'
1 set
Okoń jakub0
Kozik Aleksander2
17.82'
2 set
Okoń jakub0
Kozik Aleksander2
26.82'
3 set
Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
30.91'
2 set
Wiechecki Mikołaj0
Hernas Nataniel3
12.91'
1 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
18.09'
1 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
19.27'
2 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
20.36'
2 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
20.64'
3 set
Lipski Kajetan0
Pytlowany Jakub3
25.73'
3 set
Moncznik Mikołaj0
Giemza Mikołaj3
29.91'
2 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
30.09'
3 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
31.45'
1 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
44.00'
4 set
Pytlowany Jakub1
Giemza Mikołaj3
26.31'
1 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
30.07'
1 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
35.00'
2 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
43.54'
3 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
51.45'
3 set
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3
14.27'
3 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
14.64'
2 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
16.18'
5 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
17.45'
1 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
19.54'
4 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
20.64'
4 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
22.82'
5 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
23.09'
4 set
Banak Aleksandra3
Cichy Julia2
28.09'
3 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2
30.64'
1 set
Czekaj Natalia3
Patałąg Julia2

Decyzji sędziowskich: 19 (0.6%)

Stroke 8
42.1%
Let 11
57.9%
Nolet 0
0%

OPENOU17
6 10.2%
0-6-0
Tarach Radosław1
Zawadzki Kordian2
4 7.7%
3-1-0
Pytlowany Jakub1
Patałąg Łukasz2
2 6.9%
0-2-0
Duraj Wojciech0
Wielgus Maksymilian2
2 2.5%
2-0-0
Kotra Michał3
Kotra Mateusz1
1 1.9%
0-1-0
Smoleń Artur3
Giemza Mikołaj0
1 2.1%
0-1-0
Mazurkiewicz Filip0
Kotra Michał3
1 2.7%
1-0-0
Ślipczyńska Alicja0
Bellinger Mark2
1 2.7%
1-0-0
Czekaj Tomasz2
Rusek Piotr0
1 1.4%
1-0-0
Pytlowany Jakub0
Wielgus Maksymilian3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0