Drodzy gracze SQUASHa

Serdecznie zapraszamy do klubu Squash Pop Gym, który mieści się przy ulicy Witolda w Radomiu, gdzie zostanie rozegrany turniej Squash Pop Gym CUP kat. B+ OPEN pod patronatem Polskiego Związku Squasha. (PZSQ) Rozpoczęcie turnieju odbędzie się 3 października od godziny 11:00 (nie przewidujemy spóźnień!)

ZASADY OGÓLNE:
Warunkiem wzięcia udziału w turnieju wymagana jest licencja PZSQ (osoby bez licencji nie będą miały możliwości gry), licencję można wyrobić bezpłatnie pod linkiem: https://polskisquash.pl/content/uploads/2019/07/Załącznik-1-Wniosek-o-wydanie-licencji-zawodniczej.pdf 

Organizator planuję rozgrywanie meczów na zasadach Best of 3 lub Best of 5 w zależności od liczby zapisanych osób. O ilości rozgrywanych setów decyduje organizator turnieju.

UWAGA – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez organizatora.
Mecze rozgrywamy systemem pucharowym(drabinka). Mecze rozgrywamy na 3 kortach renomowanej firmy McWill.  Piłka turnieju: Dunlop. 
Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.

NAGRODY:
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pakiety startowe o wartości 10 zł każdy, poza tym nagrodzeni zostaną zawodnicy, którzy zajmą trzy najlepsze miejsce w turnieju. Organizator zadba o zakup pucharów. Najlepsi zawodnicy mogą także liczyć na nagrody, które zostaną ufundowane przez sponsorów.

WPISOWE:
Opłata wpisowa do turnieju wynosi: 90 zł* (w kwocie wpisowej znajduje się pakiet startowy dla wszytkich uczestników oraz opłata na cele statuowe do PZSQ)
*Opłata turniejowa zawiera: start w turnieju, pakiet startowy, poczęstunek, wodę oraz nagrody dla trójki najlepszych graczy.
UWAGA! Zapisanie się w aplikacji Best of Five nie gwarantuje startu w turnieju, opłacisz wpisowe masz potwierdzony udział, informacja dotyczy Wszystkich zawodników. Osoby, które nie opłacą wpisowego przeniesione zostaną na listę rezerwową (nie gwarantujemy gry). 

Po zapisaniu się do turnieju 32 zawodników listy zostaną zamknięte, natomiast jeżeli udział w turnieju wyrazi większa ilość osób to decydować będzie ranking PZSQ nie czas zgłoszenia! Pozostałe osoby zostaną przeniesione na listę rezerwową. Zgłoszenia przyjmujemy do 01.10.2020 r. do godziny 12:00
Losowanie odbędzie się po zamknięciu list startowych w dniu 01.09.2020 r. w Radomiu.Wyniki losowania zostaną opublikowane 01.10.2020 r. na wydarzeniu oraz na oficjalnym profilu na Facebooku Pop Gym Squash Radom. Harmonogram wstępny i szczegółowy turnieju pojawi się na wydarzeniu oraz na oficjalnym profilu na Facebooku Pop Gym Squash Radom.

Prosimy o dokonywanie wpłat na podany numer rachunku:
97 1910 1048 2787 5176 8047 0001
W tytule przelewu prosimy podać hasło "wpisowe turnieju", a także swoje imię i nazwisko oraz numer licencji PZSQ. Płatności można dokonać również w dniu turnieju na recepcji, ale nie gwarantujemy udziału w turnieju, jeżeli liczba zawodników będzie większa niż liczba miejsc.
Potwierdzenie dokonania wpłaty oraz potwierdzenie udziału prosimy wysyłać na adres mailowy squash@popgym.pl 

Ilość maksymalna uczestników wynosi 32 zawodników.
Po uiszczeniu opłaty przez 32 zawodników zapisy zostaną zamknięte. W przypadku nie zebrania minimum 16 zawodników turniej zostanie przeniesiony na inny termin. Proszę również zapoznać się z regulaminem poniżej. 

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez stronę: https://bo5.pl/popgym,  zapisać się do turnieju można także przez aplikację mobilną Best of Five. Osoby nie korzystające z aplikacji proszone są o zgłoszenia droga eletkroniczą na adres squash@popgym.pl

HARMONOGRAM
Zamknięcie list startowych turnieju Pop Gym Squash Cup vol.1 kat. B+
01.10.2020 r. g. 12:00 
Opublikowanie harmonogramu i losowania w wydarzeniu turneju oraz na Facebooku Squash POP GYM Radom
01.10.2020 r. g. 12:00 
Oficjalne rozpoczęcie turnieju
03.10.2020 r. g.11:00 
Ceremonia i oficjalne zakończenie turnieju
03.10.2020 r. g.18:00 

W razie pytań, prosimy o kontakt: 
e-mail: squash@popgym.pl
ORGANIZATOR TURNIEJU 
Dawid Dudek
Tel. 697-785-229 

PRAFARI SQUASH POP GYM CUP vol.3 kat. B+ OPEN pod patronatem PZSQ 03.10. 2020r.

 1. Organizatorem turnieju jest klub SQUASH Pop Gym RADOM.
 2. Udział w turnieju jest równoznaczny w akceptacją niniejszego regulaminu rozgrywek.
 3. Wszelkie informacje dotyczące turnieju są dostępne w aplikacji mobilnej Best of Five, lub na stronie www.bo5.pl/popgym a także na oficjalnym fanpage-u 
   SQUASH POP GYM RADOM.
 4. Opłata turniejowa wynosi 90 zł. Prosimy o dokonywanie wpłat na podany numer rachunklu: 97 1910 1048 2787 5176 8047 0001 
  W tytule przelewu prosimy podać hasło "wpisowe turnieju", a także swoje imię i nazwisko oraz nr licencji PZSQ. Płatności można dokonać również w dniu turnieju na recepcji, ale nie gwarantujemy udziału w turnieju jeżeli liczba zawodników będzie większa niż liczba miejsc.
 5. Przystąpienie do rozgrywek jest jednoznaczne  z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
 6. Turniej rozpocznie się 03.10 2020 r. o godzinie 11:00. na kortach Pop Gym Sport & Health Premium Club w Radomiu przy ulicy Witolda 7 na drugim pietrze.
 7. Liczba graczy jest ograniczona - minimalna ilość graczy to 16 osób, maksymalna ilość graczy to 32 osoby.
 8. W przypadku niezgłoszenia się minimalnej liczby osób turniej zostanie przełożony.
 9. Zgłoszenia przyjmujemy do 01.10.2020 r. do godziny 12:00 przez aplikację mobilną, którą można pobrać na stronie www.bo5.pl  lub poprzez https://bo5.pl/popgym
 10. Opłata wpisowa po jej uiszczeniu nie podlega zwrotowi, jeżeli gracz nie weźmie udziału w turnieju niezależnie od wynikłej sytuacji.
 11. W dniu 01.10.2020 r. zostanie przeprowadzone losowanie.
 12. Zawodnik jest dopuszczony do rozgrywek po zapisaniu się do turnieju, uiszczeniu opłaty oraz podpisaniu regulaminu organizowanego turnieju.
 13. Każdy zawodnik bierze udział w turnieju na własną odpowiedzialność.
 14. Organizator rozgrywek nie ponosi odpowiedzialności z tytułu uszczerbku na zdrowiu i mieniu osób uczestniczących w rozgrywkach.  Zaleca się wszystkim zawodnikom rozgrywanie meczów w okularach ochronnych. Grę bez okularów podejmują na własne ryzyko zgodnie z (zgodnie z § 3 pkt 8)
 15. Mecze rozgrywane są do dwóch lub trzech wygranych setów w zależności od ilości zgłoszonych uczestników.
  Uwaga – osoba przegrywająca mecz, sędziuje kolejny na danym korcie. Pierwsze mecze sędziują osoby wyznaczone przez organizatora turnieju.
 16. Mecze rozgrywamy systemem pucharowym(drabinka). Gramy o każde miejsce. Mecze rozgrywamy na 3 kortach firmy McWill.
  Piłka turnieju: Dunlop. Prosimy o punktualność i kolejność rozgrywania meczy.
 17. Nie można odmówić rozegrania meczu (w takim przypadku jest to walkower).
 18. Czas oczekiwania na zawodnika wynosi 10 min. Zawodnik, który nie stawi się na czas przegrywa swój mecz walkowerem.
 19. Mecze rozgrywane będą bez udziału sędziego, prowadzone wg. zasady „fair – play”
 20. Turniej odbywa się w oparciu o reguły gry w squasha opublikowane na stronie www.polskisquash.pl
 21. Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów, a także wykorzystywania ich w późniejszych celach marketingowych na potrzeby klubu.
 22. Dla graczy, którzy zajmą pierwsze trzy miejsca organizator ufundował nagrody.
 23. Wszelkie sprawy sporne należy zgłaszać do organizatora rozgrywek – Pop Gym Sport & Health Premium Club przy ulicy Witolda 7.