Najdłuższy mecz

OPENDAMSKI
52"24'Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz2
46"01'Grabowski Marcin2
Wojnarski Marek3
45"06'Hibner Jacek2
Kowalewski Konrad3
44"15'Podgórski Bartłomiej2
Kowalewski Jacek3
41"16'Rajpert Michał2
Ostańkowicz Maciej3
41"01'Wilas Dawid3
Zioło Artur2
40"38'Szubert Jacek2
Kurman Radosław3
39"50'Szubert Jacek3
Wilas Dawid2
38"36'Grabowski Marcin3
Kowalewski Konrad2
37"48'Rogalski Mikołaj1
Terlecki Jarosław3
31"33'Kępczyńska Olga2
Ziaja Dagmara3
30"54'Kępczyńska Olga3
Jajtner Urszula2
27"48'Wasilewska Kinga2
Stasik-Makowska Ewelina3
24"12'Wasilewska Kinga0
Kaniewska Emilia3
22"51'Rohleder Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
19"41'Sawicka Agnieszka1
Wasilewska Kinga3
17"42'Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
16"26'Stasik-Makowska Ewelina0
Sielska Paulina3
16"25'Stasik-Makowska Ewelina3
Kępczyńska Olga0
15"17'Sielska Paulina0
Zarówna Klaudyna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKI
Kowalewski Konrad122"51'
Wilas Dawid122"10'
Terlecki Jarosław120"51'
Kurman Radosław112"03'
Wojnarski Marek109"22'
Nabzdyk Tomasz104"56'
Grabowski Marcin98"09'
Kowalewski Jacek97"44'
Wąsowski Paweł97"40'
Zioło Artur97"34'
Wasilewska Kinga80"33'
Kępczyńska Olga67"57'
Stasik-Makowska Ewelina52"28'
Jajtner Urszula47"21'
Kaniewska Emilia42"44'
Sawicka Agnieszka40"28'
Rohleder Katarzyna38"39'
Zarówna Klaudyna36"58'
Ziaja Dagmara33"58'
Sielska Paulina26"07'

Czas setów: 26 godz. 3 min 32 s

OPENDAMSKI

1324 min 23 s

14"58'
1 set
Terlecki Jarosław0
Świąder Michał3
10"18'
5 set
Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz2
10"13'
4 set
Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz2
10"04'
5 set
Hibner Jacek2
Kowalewski Konrad3
9"56'
5 set
Grabowski Marcin2
Wojnarski Marek3
9"51'
3 set
Szubert Jacek2
Kurman Radosław3
9"44'
4 set
Podgórski Bartłomiej2
Kowalewski Jacek3
9"42'
4 set
Rogalski Mikołaj1
Terlecki Jarosław3
9"31'
2 set
Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz2
9"18'
2 set
Świąder Michał0
Wojnarski Marek3

239 min 9 s

12"33'
1 set
Wasilewska Kinga0
Kaniewska Emilia3
8"02'
1 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Kępczyńska Olga0
6"50'
5 set
Kępczyńska Olga2
Ziaja Dagmara3
6"47'
1 set
Rohleder Katarzyna1
Wasilewska Kinga3
6"13'
3 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
6"11'
4 set
Wasilewska Kinga2
Stasik-Makowska Ewelina3
6"08'
2 set
Kępczyńska Olga3
Jajtner Urszula2
5"40'
4 set
Kępczyńska Olga2
Ziaja Dagmara3
5"31'
4 set
Kępczyńska Olga3
Jajtner Urszula2
5"28'
1 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Kaniewska Emilia3

Małych punktów: 5832

OPENDAMSKI

4814

Grabowski Marcin210
Kowalewski Konrad206
Terlecki Jarosław199
Rogalski Mikołaj196
Nabzdyk Tomasz195
Kurman Radosław191
Wojnarski Marek190
Wilas Dawid182
Kazimierczak Bartosz181
Podgórski Bartłomiej177

1018

Wasilewska Kinga135
Kępczyńska Olga104
Zarówna Klaudyna99
Stasik-Makowska Ewelina99
Rohleder Katarzyna98
Bryś Ewelina83
Sielska Paulina82
Kaniewska Emilia79
Ziaja Dagmara79
Sawicka Agnieszka74

Wszystkich rozegranych setów: 338

OPENDAMSKI

274

64


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENDAMSKI

73

17


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKI
0.36'
2 set
Podgórski Bartłomiej3
Rogalski Mikołaj2
0.45'
2 set
Stepecki Rafał0
Rajpert Michał3
0.50'
2 set
Rogalski Mikołaj1
Zalewski Jakub3
0.55'
5 set
Podgórski Bartłomiej3
Rogalski Mikołaj2
0.55'
4 set
Podgórski Bartłomiej3
Rogalski Mikołaj2
0.58'
2 set
Rogalski Mikołaj1
Zalewski Jakub3
0.64'
1 set
Rogalski Mikołaj1
Zalewski Jakub3
0.64'
3 set
Wilas Dawid1
Watral Jakub3
0.73'
1 set
Stepecki Rafał0
Rajpert Michał3
0.73'
1 set
Podgórski Bartłomiej3
Rogalski Mikołaj2
10.91'
2 set
Ziaja Dagmara0
Rohleder Katarzyna3
12.36'
1 set
Jajtner Urszula0
Rohleder Katarzyna3
12.73'
3 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Kaniewska Emilia3
14.64'
2 set
Jajtner Urszula0
Sawicka Agnieszka3
16.09'
4 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
16.55'
2 set
Zarówna Klaudyna3
Kaniewska Emilia0
17.18'
1 set
Zarówna Klaudyna3
Kaniewska Emilia0
17.27'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
17.73'
1 set
Ziaja Dagmara0
Rohleder Katarzyna3
17.91'
2 set
Bryś-Suchecka Ewelina0
Kaniewska Emilia3

Decyzji sędziowskich: 36 (0,7%)

Stroke 2
5,6%
Let 28
77,8%
Nolet 6
16,7%

OPENDAMSKI
13 12,5%
0-13-0
Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz2
7 9,9%
1-3-3
Wąsowski Paweł1
Nabzdyk Tomasz3
6 5,8%
0-6-0
Szubert Jacek3
Wilas Dawid2
1 1,1%
0-1-0
Grabowski Marcin2
Wojnarski Marek3
1 1,3%
0-0-1
Kowalewski Jacek1
Wąsowski Paweł3
1 2,2%
1-0-0
Ostańkowicz Maciej0
Grabowski Marcin3
1 2%
0-1-0
Kowalewski Konrad3
Stolicki Norbert0
3 6,7%
0-1-2
Sawicka Agnieszka0
Zarówna Klaudyna3
3 6,5%
0-3-0
Stasik-Makowska Ewelina3
Kępczyńska Olga0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0