Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
28"52'Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0
27"55'Osojca Mateusz0
Jarota Filip3
24"51'Margraf Dorian1
Piotrowski Karol2
22"12'Szopa Marcin2
Stawarski Michał1
22"08'Stolecki Filip2
Krawczyk Tobiasz1
21"58'Błaszczyk Kamil2
Michalczyk Krzysztof1
20"01'Sikorski Grzegorz1
Pańczyk Arkadiusz2
18"44'Śmigielski Mateusz0
Klimowicz Dawid2
18"16'Wróblewski Łukasz0
Michalczyk Krzysztof2
18"14'Stolecki Filip0
Osojca Mateusz2
38"22'Otrząsek Tola2
Chomicka Magda3
27"17'Rak Sonia0
Chomicka Magda3
22"05'Sikorska Karolina2
Gawrońska Karolina1
19"57'Link Izabela1
Amielucha Małgorzata2
15"44'Strzębała Hanna2
Amielucha Małgorzata1
15"23'Otrząsek Tola3
Prucnal Kamila0
13"41'Prucnal Kamila2
Wójcik Paulina0
12"58'Gawrońska Karolina0
Wójcik Paulina2
12"49'Grodzka Wiktoria0
Chomicka Magda2
12"29'Strzębała Hanna2
Dominiak Anna1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Osojca Mateusz87"15'
Stawarski Michał68"52'
Margraf Dorian66"41'
Stolecki Filip64"45'
Korsak Mikołaj63"11'
Szopa Marcin62"33'
Sikorski Grzegorz62"23'
Klimowicz Dawid61"56'
Piotrowski Karol56"12'
Jarota Filip54"46'
Chomicka Magda75"19'
Otrząsek Tola52"35'
Rak Sonia44"30'
Amielucha Małgorzata44"18'
Sikorska Karolina40"39'
Prucnal Kamila39"01'
Gawrońska Karolina37"32'
Strzębała Hanna36"39'
Wójcik Paulina34"11'
Nachaczewska Paulina30"49'

Czas setów: 17 godz. 2 min 39 s

OPENDAMSKA

738 min 15 s

14"09'
1 set
Śmigielski Mateusz0
Klimowicz Dawid2
11"31'
2 set
Osojca Mateusz0
Jarota Filip3
10"10'
3 set
Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0
10"04'
2 set
Wróblewski Łukasz0
Michalczyk Krzysztof2
9"05'
1 set
Stolecki Filip0
Osojca Mateusz2
8"20'
1 set
Szopiak Jakub0
Stawarski Michał2
8"18'
2 set
Margraf Dorian2
Błaszczyk Kamil0
8"14'
3 set
Margraf Dorian1
Piotrowski Karol2
8"12'
1 set
Wróblewski Łukasz0
Michalczyk Krzysztof2
8"05'
1 set
Margraf Dorian2
Błaszczyk Kamil0

284 min 24 s

9"19'
1 set
Rak Sonia0
Chomicka Magda3
9"00'
2 set
Rak Sonia0
Chomicka Magda3
7"40'
4 set
Otrząsek Tola2
Chomicka Magda3
7"12'
2 set
Sikorska Karolina2
Gawrońska Karolina1
7"03'
1 set
Otrząsek Tola2
Chomicka Magda3
6"47'
5 set
Otrząsek Tola2
Chomicka Magda3
6"37'
3 set
Sikorska Karolina2
Gawrońska Karolina1
6"26'
3 set
Prucnal Kamila0
Rak Sonia3
6"07'
1 set
Grodzka Wiktoria0
Chomicka Magda2
6"06'
3 set
Link Izabela1
Amielucha Małgorzata2

Małych punktów: 3672

OPENDAMSKA

2508

Sikorski Grzegorz123
Osojca Mateusz121
Jarota Filip113
Margraf Dorian113
Korsak Mikołaj113
Stawarski Michał111
Szopa Marcin108
Robb Peter104
Stolecki Filip101
Piotrowski Karol101

1164

Chomicka Magda132
Otrząsek Tola126
Strzębała Hanna115
Rak Sonia112
Amielucha Małgorzata97
Prucnal Kamila93
Grodzka Wiktoria76
Dominiak Anna65
Nachaczewska Paulina64
Link Izabela56

Wszystkich rozegranych setów: 217

OPENDAMSKA

147

70


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENDAMSKA

67

29


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
9.91'
1 set
Michalczyk Krzysztof0
Chomicki Piotr2
13.18'
2 set
Morzyc Sebastian0
Śmigielski Mateusz2
14.00'
2 set
Chomicki Piotr2
Robb Peter0
14.55'
1 set
Sikorski Grzegorz2
Robb Peter1
15.09'
1 set
Pańczyk Arkadiusz2
Morzyc Sebastian0
15.73'
2 set
Stolecki Filip2
Szopiak Jakub0
15.73'
1 set
Chomicki Piotr2
Robb Peter0
15.73'
1 set
Margraf Dorian2
Morzyc Sebastian0
16.27'
1 set
Abramowski Tomasz2
Piotrowski Karol0
16.45'
1 set
Roguski Jakub2
Błaszczyk Kamil0
0.42'
2 set
Prucnal Kamila0
Rak Sonia3
0.64'
1 set
Prucnal Kamila0
Rak Sonia3
10.82'
3 set
Strzębała Hanna2
Dominiak Anna1
11.36'
2 set
Dominiak Anna2
Wójcik Paulina0
11.64'
2 set
Amielucha Małgorzata2
Sikorska Karolina0
12.73'
2 set
Neubauer-Muntowska Monika0
Grodzka Wiktoria2
12.82'
1 set
Neubauer-Muntowska Monika0
Grodzka Wiktoria2
13.27'
2 set
Grodzka Wiktoria2
Dominiak Anna0
14.00'
2 set
Link Izabela2
Wójcik Paulina0
14.82'
2 set
Grodzka Wiktoria2
Link Izabela0

Decyzji sędziowskich: 16 (0,4%)

Stroke 6
37,5%
Let 10
62,5%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKA
2 7,1%
2-0-0
Śmigielski Mateusz0
Klimowicz Dawid2
2 5,7%
2-0-0
Szopiak Jakub2
Błaszczyk Kamil0
2 7,4%
0-2-0
Stolecki Filip2
Szopiak Jakub0
1 1,9%
0-1-0
Stolecki Filip2
Krawczyk Tobiasz1
1 1,7%
0-1-0
Osojca Mateusz3
Korsak Mikołaj0
1 3,2%
1-0-0
Stawarski Michał2
Śmigielski Mateusz0
1 3%
1-0-0
Wysocki Marcin2
Pańczyk Arkadiusz0
3 4,3%
0-3-0
Rak Sonia0
Chomicka Magda3
2 3,1%
0-2-0
Link Izabela1
Amielucha Małgorzata2
1 1,9%
0-1-0
Otrząsek Tola3
Prucnal Kamila0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0