Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKAOU19
29"52'Teuchner Dan3
Wasilewski Jan0
25"56'Kozłowski Łukasz2
Wojciechowski Grzegorz1
21"01'Nogawka Maciej2
Rybczyński Marek1
20"40'Szczypkowski Paweł2
Czech Paweł1
20"34'Więcław Bartłomiej2
Kokoszka Marcin1
20"19'Szczypkowski Paweł1
Więcław Bartłomiej2
19"04'Kozłowski Łukasz2
Menżyk Krzysztof1
18"45'Wilas Dawid3
Draus Alan0
17"30'Rybczyński Marek1
Banasiewicz Oskar2
17"29'Wysoczański Marcin1
Kokoszka Marcin2
16"11'Sowa Michał1
Hryń Adam2
15"32'Banasiewicz Szymon1
Pyrz Maksymilian2
9"04'Dmytrasz Inka0
Remiszewska Lena2
8"30'Banasiewicz Szymon2
Remiszewska Lena0
8"10'Szarkowski Kacper0
Orawiec Hubert2
7"59'Szarkowski Kacper0
Dmytrasz Inka2
7"11'Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał2
6"42'Orawiec Hubert2
Hryń Adam0
6"41'Remiszewska Lena0
Sowa Michał2
6"15'Szarkowski Kacper0
Banasiewicz Szymon2
21"43'Banasiewicz Oskar1
Nogawka Maciej2
17"17'Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub1
10"42'Charzewski-Woś Fryderyk2
Talarczyk Jakub0
10"25'Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2
10"17'Banasiewicz Oskar2
Śliwa Jakub0
10"10'Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
8"51'Banasiewicz Oskar2
Fułek Wojciech0
7"12'Charzewski-Woś Fryderyk0
Śliwa Jakub2
6"57'Fułek Wojciech2
Talarczyk Jakub0
6"51'Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej2

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKAOU19
Szczypkowski Paweł70"04'
Teuchner Dan64"47'
Kozłowski Łukasz57"50'
Więcław Bartłomiej56"35'
Wilas Dawid52"35'
Wasilewski Jan51"33'
Szkuta Łukasz50"38'
Kokoszka Marcin50"31'
Godbole Artur48"05'
Rybczyński Marek47"26'
Banasiewicz Szymon33"52'
Pyrz Maksymilian32"07'
Sowa Michał30"36'
Hryń Adam29"46'
Szarkowski Kacper27"22'
Remiszewska Lena26"57'
Dmytrasz Inka26"39'
Orawiec Hubert24"47'
Nogawka Maciej46"41'
Śliwa Jakub45"26'
Banasiewicz Oskar44"41'
Fułek Wojciech43"02'
Charzewski-Woś Fryderyk35"01'
Talarczyk Jakub33"37'

Czas setów: 15 godz. 52 min 45 s

OPENJUNIORSKAOU19

712 min 28 s

11"11'
1 set
Teuchner Dan3
Wasilewski Jan0
9"18'
2 set
Nogawka Maciej2
Rybczyński Marek1
8"38'
2 set
Teuchner Dan3
Wasilewski Jan0
8"01'
3 set
Kozłowski Łukasz2
Wojciechowski Grzegorz1
8"00'
2 set
Kozłowski Łukasz2
Wojciechowski Grzegorz1
7"46'
2 set
Szczypkowski Paweł2
Siedlecki Przemysław0
7"43'
1 set
Więcław Bartłomiej0
Draus Alan2
7"27'
1 set
Szczypkowski Paweł1
Więcław Bartłomiej2
7"11'
1 set
Wysoczański Marcin2
Wymysłowski Daniel0
7"02'
1 set
Wasilewski Jan2
Menżyk Krzysztof0

116 min 3 s

5"09'
3 set
Banasiewicz Szymon1
Pyrz Maksymilian2
5"08'
1 set
Sowa Michał1
Hryń Adam2
4"55'
1 set
Banasiewicz Szymon1
Pyrz Maksymilian2
4"51'
2 set
Dmytrasz Inka0
Remiszewska Lena2
4"44'
2 set
Sowa Michał1
Hryń Adam2
4"29'
2 set
Banasiewicz Szymon2
Remiszewska Lena0
4"24'
1 set
Szarkowski Kacper0
Orawiec Hubert2
4"15'
2 set
Banasiewicz Szymon1
Pyrz Maksymilian2
4"09'
1 set
Pyrz Maksymilian0
Sowa Michał2
4"05'
2 set
Orawiec Hubert2
Hryń Adam0

124 min 14 s

6"25'
3 set
Banasiewicz Oskar1
Nogawka Maciej2
6"24'
1 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub1
6"13'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Talarczyk Jakub0
6"00'
2 set
Banasiewicz Oskar1
Nogawka Maciej2
5"44'
1 set
Banasiewicz Oskar1
Nogawka Maciej2
4"57'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Fułek Wojciech0
4"52'
1 set
Śliwa Jakub0
Nogawka Maciej2
4"51'
2 set
Fułek Wojciech2
Śliwa Jakub1
4"38'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Śliwa Jakub0
4"37'
1 set
Fułek Wojciech0
Nogawka Maciej2

Małych punktów: 5077

OPENJUNIORSKAOU19

3831

Rybczyński Marek145
Teuchner Dan132
Banasiewicz Oskar129
Więcław Bartłomiej128
Szczypkowski Paweł127
Wasilewski Jan121
Wilas Dawid118
Pyziołek Michał114
Kozłowski Łukasz113
Draus Alan111

513

Sowa Michał91
Orawiec Hubert88
Hryń Adam86
Banasiewicz Szymon76
Pyrz Maksymilian71
Dmytrasz Inka40
Remiszewska Lena37
Szarkowski Kacper24

733

Nogawka Maciej143
Banasiewicz Oskar140
Fułek Wojciech112
Orawiec Hubert108
Śliwa Jakub107
Charzewski-Woś Fryderyk67
Talarczyk Jakub56

Wszystkich rozegranych setów: 300

OPENJUNIORSKAOU19

222

34

44


Wszystkich rozegranych meczów: 138

OPENJUNIORSKAOU19

101

16

21


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKAOU19
0.73'
1 set
Siedlecki Przemysław2
Bożek Tomasz0
1.00'
2 set
Siedlecki Przemysław2
Bożek Tomasz0
12.64'
1 set
Gotówko Damian0
Surowiec Zbigniew2
12.91'
1 set
Menżyk Krzysztof2
Surowiec Zbigniew0
13.73'
2 set
Gotówko Damian0
Surowiec Zbigniew2
14.00'
1 set
Mróz Jacek2
Olbryk Marcin0
14.27'
2 set
Wymysłowski Daniel0
Mróz Jacek2
15.09'
2 set
Łukaszuk Przemysław0
Wysoczański Marcin2
15.18'
1 set
Wasilewski Jan2
Sztajnic Artur0
15.45'
1 set
Łukaszuk Przemysław0
Wysoczański Marcin2
11.36'
1 set
Dmytrasz Inka0
Hryń Adam2
11.82'
2 set
Remiszewska Lena0
Sowa Michał2
12.36'
2 set
Pyrz Maksymilian0
Orawiec Hubert2
12.82'
1 set
Remiszewska Lena0
Hryń Adam2
12.91'
2 set
Dmytrasz Inka0
Sowa Michał2
13.18'
1 set
Banasiewicz Szymon0
Orawiec Hubert2
13.55'
1 set
Orawiec Hubert2
Hryń Adam0
13.73'
1 set
Remiszewska Lena0
Sowa Michał2
13.82'
2 set
Dmytrasz Inka0
Hryń Adam2
13.82'
2 set
Szarkowski Kacper0
Pyrz Maksymilian2
11.27'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Talarczyk Jakub0
11.64'
1 set
Talarczyk Jakub0
Nogawka Maciej2
12.55'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Fułek Wojciech0
12.73'
2 set
Talarczyk Jakub0
Nogawka Maciej2
13.27'
2 set
Fułek Wojciech2
Talarczyk Jakub0
14.00'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Fułek Wojciech2
14.09'
1 set
Banasiewicz Oskar2
Charzewski-Woś Fryderyk0
14.64'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Fułek Wojciech2
14.73'
2 set
Banasiewicz Oskar2
Charzewski-Woś Fryderyk0
16.00'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Śliwa Jakub2

Decyzji sędziowskich: 31 (0,9%)

Stroke 8
25,8%
Let 22
71%
Nolet 1
3,2%

OPEN
6 9,1%
0-6-0
Kozłowski Łukasz2
Wojciechowski Grzegorz1
4 15,4%
1-3-0
Wilas Dawid0
Teuchner Dan3
3 6%
2-1-0
Pietrzyk Piotr1
Szlązak Marcin2
3 11,5%
1-2-0
Teuchner Dan2
Szkuta Łukasz0
2 5,1%
0-2-0
Mróz Jacek0
Wilas Dawid2
2 6,9%
0-2-0
Kozłowski Łukasz0
Teuchner Dan2
1 3,7%
1-0-0
Mróz Jacek2
Olbryk Marcin0
1 3,4%
0-1-0
Teuchner Dan2
Szlązak Marcin0
1 2,9%
0-1-0
Godbole Artur2
Siedlecki Przemysław0
1 2,1%
0-1-0
Szczypkowski Paweł1
Więcław Bartłomiej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0