Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
49"20'Moncznik Mikołaj3
Krzyżaniak Mikołaj2
45"17'Cichocki Jakub1
Wilczyński Tomasz3
44"19'Cichocki Jakub3
Dudek Kamil2
42"03'Kańtoch Łukasz3
Szypuła Piotr2
41"45'Smółka Antoni2
Jagiełło Tomasz3
40"51'Diduch Michał3
Kołodziej Adam2
31"57'Krzyżaniak Mikołaj3
Kałucki Bartłomiej2
31"16'Pavliuk Michał3
Bodziarczyk Kacper2
30"54'Cichocki Jakub3
Rzepiński Wiesław1
29"44'Smółka Antoni1
Dużyński Miłosz3
29"12'Kozłowska Łucja2
Mazur Agnieszka3
27"58'Ślipczyńska Alicja3
Tarkowska Julia1
27"55'Drabczyk Joanna3
Czakańska Karolina1
27"23'Ślipczyńska Alicja3
Drabczyk Joanna1
26"46'Drabczyk Joanna3
Drabowska Karolina0
21"52'Osika Kamila3
Kłosowska Joanna1
21"16'Kosek Jolanta3
Drobniak Elżbieta1
21"06'Czakańska Karolina0
Tarkowska Julia3
20"24'Kosek Jolanta3
Sęk Wiktoria1
20"19'Osika Kamila3
Drabowska Karolina1
20"25'Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
20"09'Kołodziej Wiktor0
Gerwatowski Jakub3
18"35'Dunal Mikołaj3
Gerwatowski Jakub0
15"59'Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria0
14"57'Kołodziej Wiktor0
Dunal Mikołaj3
13"59'Kołodziej Wiktor0
Tuleja Maria3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIORSKA
Cichocki Jakub149"59'
Dudek Kamil111"47'
Wilczyński Tomasz104"08'
Krzyżaniak Mikołaj97"01'
Jagiełło Tomasz96"12'
Bolechała Tomasz94"17'
Szypuła Piotr93"06'
Smółka Antoni86"27'
Diduch Michał86"26'
Moncznik Mikołaj86"02'
Drabczyk Joanna83"29'
Ślipczyńska Alicja72"40'
Drabowska Karolina64"25'
Tarkowska Julia63"52'
Kozłowska Łucja62"54'
Mazur Agnieszka60"59'
Czakańska Karolina60"12'
Kosek Jolanta59"38'
Osika Kamila58"36'
Nosal Sylwia56"49'
Gerwatowski Jakub51"33'
Tuleja Maria43"10'
Kołodziej Wiktor42"45'
Dunal Mikołaj41"52'

Czas setów: 26 godz. 26 min 56 s

OPENDAMSKAJUNIORSKA

1017 min 21 s

12"17'
4 set
Moncznik Mikołaj3
Krzyżaniak Mikołaj2
12"05'
1 set
Cichocki Jakub1
Wilczyński Tomasz3
11"40'
1 set
Kleszcz Tomasz0
Rzepiński Wiesław3
11"27'
4 set
Cichocki Jakub1
Wilczyński Tomasz3
11"16'
5 set
Kańtoch Łukasz3
Szypuła Piotr2
10"30'
1 set
Głowacki Michał3
Diduch Michał0
10"06'
4 set
Cichocki Jakub3
Dudek Kamil2
10"03'
3 set
Cichocki Jakub3
Dudek Kamil2
9"57'
2 set
Smółka Antoni2
Jagiełło Tomasz3
9"38'
3 set
Cichocki Jakub1
Wilczyński Tomasz3

479 min 55 s

14"13'
1 set
Drabczyk Joanna3
Drabowska Karolina0
7"52'
2 set
Czakańska Karolina0
Tarkowska Julia3
7"32'
3 set
Drabczyk Joanna3
Czakańska Karolina1
7"22'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Tarkowska Julia1
6"52'
4 set
Ślipczyńska Alicja3
Drabczyk Joanna1
6"39'
5 set
Kozłowska Łucja2
Mazur Agnieszka3
6"27'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Drabczyk Joanna1
6"08'
2 set
Drabczyk Joanna3
Drabowska Karolina0
5"48'
3 set
Sęk Wiktoria3
Przybylska Natalia0
5"47'
2 set
Suchy Anna0
Nosal Sylwia3

89 min 40 s

6"38'
2 set
Dunal Mikołaj3
Gerwatowski Jakub0
6"20'
3 set
Kołodziej Wiktor0
Gerwatowski Jakub3
6"13'
2 set
Kołodziej Wiktor0
Gerwatowski Jakub3
5"35'
1 set
Kołodziej Wiktor0
Gerwatowski Jakub3
5"25'
3 set
Dunal Mikołaj3
Gerwatowski Jakub0
5"19'
3 set
Kołodziej Wiktor0
Tuleja Maria3
4"38'
1 set
Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria0
4"37'
3 set
Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
4"33'
4 set
Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
4"33'
3 set
Kołodziej Wiktor0
Dunal Mikołaj3

Małych punktów: 5587

OPENDAMSKAJUNIORSKA

3417

Cichocki Jakub221
Bolechała Tomasz176
Kałucki Bartłomiej175
Jachimowicz Maciej174
Dudek Kamil171
Krzyżaniak Mikołaj166
Wilczyński Tomasz159
Smółka Antoni158
Moncznik Mikołaj157
Dużyński Miłosz149

1826

Ślipczyńska Alicja145
Tarkowska Julia138
Drabczyk Joanna135
Kosek Jolanta133
Czakańska Karolina128
Mazur Agnieszka126
Kozłowska Łucja122
Osika Kamila119
Nosal Sylwia113
Drobniak Elżbieta111

344

Dunal Mikołaj101
Gerwatowski Jakub95
Tuleja Maria88
Kołodziej Wiktor60

Wszystkich rozegranych setów: 314

OPENDAMSKAJUNIORSKA

190

105

19


Wszystkich rozegranych meczów: 91

OPENDAMSKAJUNIORSKA

53

32

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIORSKA
0.36'
3 set
Smółka Antoni3
Bodziarczyk Kacper0
0.82'
2 set
Smółka Antoni3
Bodziarczyk Kacper0
1.00'
2 set
Kałucki Bartłomiej3
Pavliuk Michał0
1.27'
3 set
Wójcik Rafał1
Nosal Daniel3
1.55'
1 set
Kołodziej Adam3
Jachimowicz Maciej2
1.91'
4 set
Wójcik Rafał1
Nosal Daniel3
1.91'
1 set
Smółka Antoni3
Bodziarczyk Kacper0
2.36'
2 set
Wójcik Rafał1
Nosal Daniel3
3.27'
1 set
Kałucki Bartłomiej3
Pavliuk Michał0
15.27'
1 set
Kańtoch Łukasz3
Krzanik Jakub0
13.73'
2 set
Kłosowska Joanna3
Kasper Natalia0
13.73'
2 set
Kasper Natalia0
Czakańska Karolina3
14.55'
1 set
Czakańska Karolina3
Mazur Agnieszka0
14.91'
3 set
Drabczyk Joanna3
Drabowska Karolina0
15.27'
2 set
Ślipczyńska Alicja3
Kozłowska Łucja0
15.82'
2 set
Kosek Jolanta3
Drobniak Elżbieta1
15.91'
3 set
Tarkowska Julia3
Drobniak Elżbieta0
16.18'
2 set
Osika Kamila3
Kłosowska Joanna1
16.45'
4 set
Kosek Jolanta3
Sęk Wiktoria1
16.91'
2 set
Kosek Jolanta3
Osika Kamila0
16.82'
1 set
Kołodziej Wiktor0
Tuleja Maria3
20.55'
1 set
Kołodziej Wiktor0
Dunal Mikołaj3
21.00'
2 set
Kołodziej Wiktor0
Tuleja Maria3
21.55'
1 set
Dunal Mikołaj3
Gerwatowski Jakub0
22.09'
2 set
Kołodziej Wiktor0
Dunal Mikołaj3
22.18'
1 set
Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
22.82'
2 set
Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
23.91'
2 set
Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria0
24.45'
3 set
Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria0
24.82'
3 set
Kołodziej Wiktor0
Dunal Mikołaj3

Decyzji sędziowskich: 24 (0,4%)

Stroke 1
4,2%
Let 22
91,7%
Nolet 1
4,2%

OPENDAMSKAJUNIORSKA
9 10,1%
0-9-0
Cichocki Jakub1
Wilczyński Tomasz3
1 1,4%
0-1-0
Smółka Antoni1
Dużyński Miłosz3
1 1,1%
0-1-0
Dużyński Miłosz1
Kałucki Bartłomiej3
1 1,9%
0-1-0
Jagiełło Tomasz3
Suchy Anna0
2 3,6%
0-2-0
Kasper Natalia0
Przybylska Natalia3
1 1,5%
0-1-0
Czakańska Karolina0
Tarkowska Julia3
1 2%
0-1-0
Kozłowska Łucja3
Suchy Anna0
1 1,2%
0-1-0
Kozłowska Łucja2
Mazur Agnieszka3
1 1,4%
1-0-0
Osika Kamila3
Drabowska Karolina1
3 3,9%
0-2-1
Gerwatowski Jakub1
Tuleja Maria3
2 3,2%
0-2-0
Kołodziej Wiktor0
Gerwatowski Jakub3
1 1,6%
0-1-0
Dunal Mikołaj3
Gerwatowski Jakub0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0