Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
46"55'Szubert Jacek3
Krawczyk Jan2
42"59'Stolicki Norbert2
Szczęsny Szymon3
32"49'Przybysz Grzegorz3
Dziewanowski Marek1
31"18'Łuczak Michał3
Ripa Adam1
30"53'Oleksy Łukasz0
Krawczyk Jan3
30"34'Szczęsny Szymon1
Rykowski Rafał3
29"58'Szubert Jacek3
Zeman Kinga0
28"47'Hawel Rafał1
Przybysz Grzegorz3
28"37'Wilas Dawid1
Dziewanowski Marek2
26"21'Sowa Grzegorz Tiger3
Wilas Dawid1
19"39'Domińczuk Małgorzata1
Piątek Paulina2
18"27'Michalak Patrycja1
Piątek Paulina2
17"06'Mastalska Magdalena1
Michalak Patrycja2
12"24'Zeman Kinga2
Domińczuk Małgorzata0
12"06'Zeman Kinga2
Michalak Patrycja0
11"52'Mastalska Magdalena0
Piątek Paulina2
11"40'Zeman Kinga2
Mastalska Magdalena0
10"29'Domińczuk Małgorzata2
Michalak Patrycja0
9"56'Bogdanowicz Katarzyna3
Michalak Patrycja0
8"58'Zeman Kinga2
Piątek Paulina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Przybysz Grzegorz103"01'
Dziewanowski Marek94"40'
Szczęsny Szymon94"11'
Krawczyk Jan90"22'
Stolicki Norbert84"53'
Pieśla Tomasz79"43'
Sowa Grzegorz Tiger76"41'
Wilas Dawid73"11'
Plinta Kamil69"18'
Szubert Jacek64"46'
Zeman Kinga64"59'
Michalak Patrycja60"14'
Piątek Paulina59"56'
Bogdanowicz Katarzyna56"13'
Domińczuk Małgorzata51"26'
Mastalska Magdalena49"56'

Czas setów: 16 godz. 10 min 15 s

OPENDAMSKA

798 min 53 s

12"10'
5 set
Stolicki Norbert2
Szczęsny Szymon3
11"22'
2 set
Szubert Jacek3
Zeman Kinga0
10"56'
3 set
Szubert Jacek3
Krawczyk Jan2
9"54'
2 set
Oleksy Łukasz0
Krawczyk Jan3
9"50'
3 set
Oleksy Łukasz0
Krawczyk Jan3
9"23'
2 set
Wilas Dawid1
Dziewanowski Marek2
8"55'
3 set
Wilas Dawid1
Dziewanowski Marek2
8"43'
3 set
Krawczyk Jan1
Plinta Kamil2
8"33'
4 set
Łuczak Michał3
Ripa Adam1
8"31'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Stolicki Norbert3

171 min 22 s

25"51'
1 set
Zeman KingaW
Bogdanowicz Katarzyna2
7"14'
2 set
Domińczuk Małgorzata1
Piątek Paulina2
6"53'
1 set
Zeman Kinga2
Domińczuk Małgorzata0
6"49'
3 set
Michalak Patrycja1
Piątek Paulina2
5"52'
2 set
Mastalska Magdalena0
Piątek Paulina2
5"51'
1 set
Domińczuk Małgorzata1
Piątek Paulina2
5"50'
2 set
Mastalska Magdalena1
Michalak Patrycja2
5"48'
1 set
Zeman Kinga2
Michalak Patrycja0
5"31'
2 set
Domińczuk Małgorzata2
Michalak Patrycja0
5"17'
2 set
Zeman Kinga2
Mastalska Magdalena0

Małych punktów: 3375

OPENDAMSKA

2801

Szczęsny Szymon182
Przybysz Grzegorz165
Sowa Grzegorz Tiger156
Rykowski Rafał142
Dziewanowski Marek141
Wilas Dawid139
Krawczyk Jan136
Pieśla Tomasz135
Plinta Kamil120
Stolicki Norbert119

574

Bogdanowicz Katarzyna113
Michalak Patrycja106
Piątek Paulina105
Zeman Kinga99
Mastalska Magdalena85
Domińczuk Małgorzata66

Wszystkich rozegranych setów: 199

OPENDAMSKA

165

34


Wszystkich rozegranych meczów: 69

OPENDAMSKA

55

14


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
3 set
Szubert Jacek0
Rykowski Rafał3
0.36'
2 set
Zeman Kinga2
Piergies Krzysztof0
0.64'
1 set
Zeman Kinga2
Piergies Krzysztof0
0.73'
2 set
Szubert Jacek0
Rykowski Rafał3
1.00'
2 set
Hawel RafałW
Piergies Krzysztof2
1.27'
1 set
Hawel RafałW
Piergies Krzysztof2
3.55'
3 set
Krawczyk Jan1
Łuczak Michał2
8.00'
1 set
Krawczyk Jan1
Łuczak Michał2
8.18'
2 set
Krawczyk Jan1
Łuczak Michał2
10.36'
2 set
Stolicki Norbert0
Sowa Grzegorz Tiger3
13.18'
2 set
Mastalska Magdalena0
Bogdanowicz Katarzyna2
14.27'
1 set
Domińczuk Małgorzata0
Bogdanowicz Katarzyna2
15.09'
1 set
Mastalska Magdalena2
Domińczuk Małgorzata0
15.36'
1 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Michalak Patrycja0
16.18'
3 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Michalak Patrycja0
17.00'
2 set
Domińczuk Małgorzata0
Bogdanowicz Katarzyna2
18.64'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna3
Michalak Patrycja0
19.45'
2 set
Bogdanowicz Katarzyna2
Piątek Paulina0
20.73'
2 set
Mastalska Magdalena2
Domińczuk Małgorzata0
21.18'
2 set
Zeman Kinga2
Piątek Paulina0

Decyzji sędziowskich: 18 (0,5%)

Stroke 7
38,9%
Let 10
55,6%
Nolet 1
5,6%

OPENDAMSKA
4 7,1%
1-2-1
Krawczyk Jan1
Łuczak Michał2
3 4,2%
2-1-0
Sowa Grzegorz Tiger3
Wilas Dawid1
3 3,9%
0-3-0
Hawel Rafał1
Przybysz Grzegorz3
2 5,7%
1-1-0
Iwan Rafał0
Lisiewicz Łukasz2
2 3,5%
1-1-0
Robert Piotr3
Rutyna Jarosław0
1 1,7%
1-0-0
Lisiewicz Łukasz0
Dziewanowski Marek3
1 1,3%
0-1-0
Przybysz Grzegorz3
Dziewanowski Marek1
1 2,3%
1-0-0
Stankowski Robert0
Plinta Kamil3
1 2,5%
0-1-0
Zeman Kinga2
Michalak Patrycja0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0