Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
43"24'Krzyżaniak Tomasz3
Szymczak Marcin2
39"49'Kołodziński Michał2
Krzyżaniak Tomasz3
39"39'Kozłowski Rafał2
Szymczak Marcin3
26"55'Gnitecki Przemysław0
Multan Grzegorz3
26"30'Wolski Oskar1
Sznajder Rob2
26"16'Lipski Kajetan0
Karwowski Marcin3
26"10'Kołodziński Michał1
Kozłowski Rafał2
25"52'Krzyżaniak Tomasz0
Pieńkowski Krzysztof3
23"33'Fajfer Tomasz1
Pieńkowski Krzysztof3
23"19'Zieliński Piotr1
Krakowiak Antoni2
21"21'Poboży Anna1
Sopińska Patrycja2
21"00'Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
20"17'Żebrowska Karolina1
Poboży Anna2
15"37'Żebrowska Karolina0
Sopińska Patrycja2
14"45'Krzemińska-Zasadzka Olga0
Żebrowska Karolina2
11"11'Żebrowska Karolina0
Woronko Anna2
10"38'Poboży Anna0
Sypniewska Małgorzata2
9"16'Poboży Anna2
Woronko Anna0
9"09'Krzemińska-Zasadzka Olga0
Poboży Anna2
8"15'Krzemińska-Zasadzka Olga0
Sopińska Patrycja2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Krzyżaniak Tomasz115"41'
Kozłowski Rafał107"12'
Szymczak Marcin106"37'
Kołodziński Michał105"33'
Lipski Kajetan83"48'
Multan Grzegorz78"36'
Wilczyński Tomasz76"05'
Fajfer Tomasz75"59'
Pieńkowski Krzysztof75"43'
Ratigowski Marcin75"17'
Sopińska Patrycja62"59'
Żebrowska Karolina60"02'
Poboży Anna58"57'
Sypniewska Małgorzata46"17'
Krzemińska-Zasadzka Olga41"58'
Woronko Anna36"49'

Czas setów: 20 godz. 22 min 48 s

OPENDAMSKA

1069 min 17 s

14"28'
1 set
Lipski Kajetan0
Karwowski Marcin3
10"40'
5 set
Krzyżaniak Tomasz3
Szymczak Marcin2
10"16'
3 set
Wolski Oskar1
Sznajder Rob2
9"41'
1 set
Sobczak Piotr0
Multan Grzegorz2
9"40'
1 set
Kołodziński Michał1
Gnitecki Przemysław2
9"36'
2 set
Krzyżaniak Tomasz0
Pieńkowski Krzysztof3
9"23'
1 set
Kołodziński Michał1
Kozłowski Rafał2
9"19'
4 set
Kołodziński Michał2
Krzyżaniak Tomasz3
9"16'
1 set
Krakowiak Antoni0
Rodzin Andrzej2
9"11'
5 set
Kozłowski Rafał2
Szymczak Marcin3

153 min 31 s

9"24'
1 set
Żebrowska Karolina0
Sopińska Patrycja2
7"58'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Żebrowska Karolina2
6"59'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
6"38'
2 set
Poboży Anna1
Sopińska Patrycja2
6"17'
1 set
Żebrowska Karolina1
Poboży Anna2
6"14'
1 set
Poboży Anna1
Sopińska Patrycja2
6"11'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Sopińska Patrycja1
5"33'
1 set
Poboży Anna0
Sypniewska Małgorzata2
5"25'
3 set
Żebrowska Karolina1
Poboży Anna2
5"19'
2 set
Żebrowska Karolina1
Poboży Anna2

Małych punktów: 3948

OPENDAMSKA

3272

Krzyżaniak Tomasz165
Szymczak Marcin161
Karwowski Marcin154
Kozłowski Rafał150
Pieńkowski Krzysztof146
Fajfer Tomasz138
Kołodziński Michał137
Lipski Kajetan136
Wilczyński Tomasz120
Ratigowski Marcin113

676

Sopińska Patrycja142
Sypniewska Małgorzata140
Poboży Anna131
Żebrowska Karolina102
Woronko Anna82
Krzemińska-Zasadzka Olga79
Gałwa Aleksandra0

Wszystkich rozegranych setów: 235

OPENDAMSKA

190

45


Wszystkich rozegranych meczów: 90

OPENDAMSKA

75

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
15.00'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Parciak Krzysztof2
15.64'
2 set
Zieliński Piotr2
Karolak Łukasz0
15.73'
2 set
Garcia del Pozo Angel1
Sobczak Piotr2
16.00'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Garcia del Pozo Angel2
16.00'
1 set
Karwowski Marcin3
Dymel Krzysztof0
16.45'
2 set
Rybarczyk Kamil0
Karwowski Marcin3
16.55'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Parciak Krzysztof2
17.00'
1 set
Sienkiewicz Leszek0
Krzyżaniak Tomasz2
17.73'
3 set
Rybarczyk Kamil0
Karwowski Marcin3
17.91'
1 set
Ratigowski Marcin1
Rybarczyk Kamil2
16.00'
1 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Sypniewska Małgorzata2
16.18'
1 set
Woronko Anna0
Sopińska Patrycja2
16.18'
1 set
Żebrowska Karolina0
Sypniewska Małgorzata2
16.55'
2 set
Sypniewska Małgorzata2
Woronko Anna0
17.36'
2 set
Woronko Anna0
Sopińska Patrycja2
17.64'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Woronko Anna0
17.91'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Poboży Anna2
18.00'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Sypniewska Małgorzata2
18.55'
2 set
Krzemińska-Zasadzka Olga0
Woronko Anna2
19.27'
2 set
Poboży Anna0
Sypniewska Małgorzata2

Decyzji sędziowskich: 38 (1%)

Stroke 17
44,7%
Let 21
55,3%
Nolet 0
0%

OPEN
5 8,8%
4-1-0
Ratigowski Marcin1
Rybarczyk Kamil2
4 7,5%
1-3-0
Sienkiewicz Leszek2
Krzemińska-Zasadzka Olga1
4 10,3%
2-2-0
Szcześniak Marcin0
Kozłowski Rafał2
4 7,4%
1-3-0
Fajfer Tomasz3
Ratigowski Marcin0
3 3,3%
0-3-0
Krzyżaniak Tomasz3
Szymczak Marcin2
3 8,1%
1-2-0
Szymczak Marcin2
Multan Grzegorz0
2 5,1%
1-1-0
Gnitecki Przemysław2
Rodzin Andrzej0
2 4%
1-1-0
Pieńkowski Krzysztof0
Karwowski Marcin3
2 5,4%
1-1-0
Staszkiewicz Jakub0
Rodzin Andrzej2
1 2,9%
1-0-0
Wolski Oskar2
Sienkiewicz Leszek0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0