Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
57"02'Matus Michał3
Mazur Piotr2
29"24'Lach Michał2
Stawarski Michał1
28"04'Kuliński Wojciech1
Gorczycki Wojciech3
27"40'Mazur Piotr1
Kuliński Wojciech3
26"00'Mazur Piotr2
Smalera Norbert1
25"54'Kuliński Wojciech2
Lach Michał1
23"52'Kliś Maciej1
Gorczycki Wojciech2
22"13'Figurski Mariusz2
Maślanyk Maciej1
21"35'Maślanyk Maciej2
Kościelnik Krystian1
20"13'Matus Michał2
Cendal Szymon0
27"51'Matysiewicz Małgorzata1
Żubryj Aleksandra2
17"33'Żubryj Aleksandra2
Sikorska Karolina1
16"03'Godawa Aleksandra0
Żubryj Aleksandra2
15"54'Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2
14"13'Godawa Aleksandra1
Śmigielska Joanna2
12"40'Gawrońska Karolina2
Żukowska-Matus Ewa0
12"13'Glegoła Agnieszka0
Matysiewicz Małgorzata2
12"01'Wojtania Ewa2
Kwiatkowska Joanna1
11"49'Gawrońska Karolina0
Magdziarz Anna2
10"17'Magdziarz Anna0
Wojtania Ewa2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Mazur Piotr106"46'
Matus Michał88"32'
Kuliński Wojciech86"27'
Stawarski Michał70"10'
Maślanyk Maciej69"44'
Lach Michał67"54'
Figurski Mariusz62"46'
Gorczycki Wojciech61"55'
Kliś Maciej54"54'
Sikorski Grzegorz49"17'
Żubryj Aleksandra59"49'
Godawa Aleksandra49"44'
Gawrońska Karolina45"57'
Matysiewicz Małgorzata42"42'
Magdziarz Anna35"49'
Wojtania Ewa33"33'
Glegoła Agnieszka32"53'
Sikorska Karolina31"13'
Śmigielska Joanna26"16'
Kwiatkowska Joanna25"54'

Czas setów: 13 godz. 8 min 2 s

OPENDAMSKA

568 min 9 s

15"16'
5 set
Matus Michał3
Mazur Piotr2
12"17'
3 set
Lach Michał2
Stawarski Michał1
10"17'
1 set
Matus Michał2
Cendal Szymon0
9"56'
3 set
Matus Michał3
Mazur Piotr2
9"18'
1 set
Matus Michał3
Mazur Piotr2
8"59'
3 set
Mazur Piotr2
Smalera Norbert1
8"36'
1 set
Kuliński Wojciech2
Lach Michał1
8"33'
2 set
Cendal Szymon2
Kowalewski Tomasz0
8"27'
3 set
Kliś Maciej1
Gorczycki Wojciech2
7"51'
3 set
Kuliński Wojciech2
Lach Michał1

219 min 53 s

9"34'
1 set
Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2
9"16'
3 set
Matysiewicz Małgorzata1
Żubryj Aleksandra2
8"36'
2 set
Godawa Aleksandra0
Żubryj Aleksandra2
7"26'
2 set
Matysiewicz Małgorzata1
Żubryj Aleksandra2
7"07'
1 set
Matysiewicz Małgorzata1
Żubryj Aleksandra2
6"26'
1 set
Godawa Aleksandra0
Żubryj Aleksandra2
6"01'
2 set
Gawrońska Karolina0
Magdziarz Anna2
5"54'
2 set
Gawrońska Karolina0
Godawa Aleksandra2
5"54'
1 set
Gawrońska Karolina2
Żukowska-Matus Ewa0
5"48'
2 set
Gawrońska Karolina2
Żukowska-Matus Ewa0

Małych punktów: 2647

OPENDAMSKA

1824

Kuliński Wojciech146
Mazur Piotr129
Gorczycki Wojciech126
Matus Michał111
Stawarski Michał107
Kliś Maciej105
Illmer Jakub102
Lach Michał101
Maślanyk Maciej97
Sikorski Grzegorz94

823

Żubryj Aleksandra96
Godawa Aleksandra88
Matysiewicz Małgorzata80
Glegoła Agnieszka77
Wojtania Ewa75
Magdziarz Anna68
Prucnal Kamila66
Śmigielska Joanna60
Gawrońska Karolina59
Sikorska Karolina59

Wszystkich rozegranych setów: 152

OPENDAMSKA

104

48


Wszystkich rozegranych meczów: 65

OPENDAMSKA

43

22


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
2 set
Illmer Jakub2
Żubryj Dariusz0
13.73'
2 set
Kościelnik Krystian0
Gorczycki Wojciech2
13.82'
1 set
Abramczuk Maciej0
Kuliński Wojciech2
16.00'
3 set
Illmer Jakub1
Kliś Maciej2
16.82'
2 set
Abramczuk Maciej0
Kwiatkowski Mariusz2
17.18'
1 set
Kościelnik Krystian0
Gorczycki Wojciech2
17.91'
2 set
Matus Michał0
Gorczycki Wojciech3
18.00'
2 set
Jurczyński Arkadiusz1
Figurski Mariusz2
18.18'
1 set
Figurski Mariusz0
Sikorski Grzegorz2
19.82'
2 set
Abramczuk Maciej0
Kuliński Wojciech2
13.09'
1 set
Żubryj Aleksandra0
Prucnal Kamila2
13.18'
1 set
Prucnal Kamila2
Wojtania Ewa0
13.55'
2 set
Prucnal Kamila2
Wojtania Ewa0
14.73'
2 set
Glegoła Agnieszka2
Kasprzak Katarzyna0
15.91'
2 set
Godawa Aleksandra2
Kasprzak Katarzyna0
16.00'
2 set
Kasprzak Katarzyna0
Kwiatkowska Joanna2
16.36'
3 set
Wojtania Ewa2
Kwiatkowska Joanna1
16.36'
1 set
Glegoła Agnieszka2
Kasprzak Katarzyna0
16.36'
2 set
Magdziarz Anna0
Śmigielska Joanna2
16.82'
2 set
Wojtania Ewa2
Kwiatkowska Joanna1

Decyzji sędziowskich: 7 (0,3%)

Stroke 7
100%
Let 0
0%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5,6%
3-0-0
Kuliński Wojciech2
Lach Michał1
2 6,5%
2-0-0
Sikorski Grzegorz0
Smalera Norbert2
1 2,9%
1-0-0
Kliś Maciej2
Smalera Norbert0
1 1,6%
1-0-0
Abramczuk Maciej2
Jurczyński Arkadiusz1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0